O Bölüm 2 (It Chapter Two) (2019)

O Bölüm 2 (2019)It Chapter Two

Puan 5.7 / 10
Senin Puanın
Etiketler Korkutan, Gerilim, Uyarlama
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Kanada
Süre
169 dakika
35
10
145
27
Earthen profil fotoğrafı
Earthen
İlk filmi etkilemişti fakat bu.. uzak dur. Malum ilkini izlediyseniz seve seve izleyeceksin ^^
error_outline
2 yıldan fazla önce
Gencetotay profil fotoğrafı
Gencetotay
ilk filmin üzerine çıkılan bir devam filmi. ilk film kötüydü, bu daha da kötü olmuş. james mcavoy ve jessica chastain hatrına başından ara sıra kalkıp evde turlayarak bitirdim. gereksiz uzun tutulmuş.

ayrıca ben yaşlı ve çıplak kadınlardan korkuyorum sanırım. aynı zıkkıma shyamalan'ın the visit filminde de maruz kaldım. bu filmle muhtemelen tescillendi
error_outline
2 yıldan fazla önce
gulnihalozdemir profil fotoğrafı
gulnihalozdemir
Hayatımda izlediğim en rezil filmlerden biri olarak kalacaksın
error_outline
2 yıldan fazla önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Konunun ve sürenin elbette biraz gereksiz uzunluğu olmuş. Bu da biraz yoruyor ve yer yer sıkıyor. İlk filme göre biraz aşağıda kalmış bu yüzden normaldi. Yine de Pennywise'ın etkisinden midir nedir insanı gerim geriyor. Oyunculuklar, yaratıklar iyidi. Özellikle Bill Skarsgård söylememe gerek yoktur sanırım.
error_outline
2 yıldan fazla önce
MehmetYurdakul profil fotoğrafı
MehmetYurdakul


FILM 10/5
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
İlk filmin gerisinde kalan ama başarılı oyuncuları olan bir filmdi. Skarsgard gerçekten inanılmazdı yine ama filme dair söylenecek daha fazla güzel şey bulamıyorum. Animasyonlar ve kötü karakterler mi diyeyim yaratıklar mı çok çiğdi. Bu yüzden çoğu sahnede korkunçtan çok eğlenceli görünüyor ki genel olarak o sahneleri düşününce de büyükler için hoş keyifli bir film olabilir ama daha çok çocuklara hitap eden bir korku filmi gibi. Yani bir çocuk filmden gerçekten korkabilir. Güzel bulduğum sahnelerde de ya Pennywise ve çocuk kemiren dişleri vardı ya da McAvoy oyunculuğu vardı. Onun psikolojik travması filmde en iyi verilen şeylerden biriydi diyebilirim. Ama genel olarak çok fazla beklentimi karşılamasa da sıkılmadan da izledim filmi 6,5/10
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
ilk filmi neydi ki ikincisi ne olsun.. söyleyecek söz bulamıyorum.. bir film bu kadar mı rezalet bu kadar mı vasat bu kadar mı iğrenç olur ya.. berbat bir film.. ilk filmini de hiç beğenmemiştim ikincisini de hiç beğenmedim.. hayatımda izlediğim en boktan film serisi.. filme puanım : 10 üzerinden 2

error_outline
neredeyse 3 yıl önce
vapaamies profil fotoğrafı
vapaamies
İlk filmin altında kalmış, oyunculuklarla kendini izleten, senaryo olarak gereksiz uzunlukta tutulmuş bir yapım ortaya çıkmış. James McAvoy'un kekeme rolü (Bill) filmin en güzel yanıydı.
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Ned profil fotoğrafı
Ned
İşleyişi güzel başlasa da sonu beni hiç tatmin etmedi. Çünkü:
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Bugün izleme fırsatı buldum iyi ki gitmişim şahsen ben beğendim + eğlendim ^^ Uzunluğu korkutmasın sürükleyici, alternatif bir finalle daha da güzel olabilirdi ama bence bu da kafi. bence kesinlikle vizyondayken gidip görün.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Merduk profil fotoğrafı
Merduk
Finali kötü olmasına karşın gayet eğlenceli ve bol jumpscareli bir filmdi. Ancak bana soracak olursanız gayet keyifli ve vakit kaybı değil kesinlikle.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce