Komik Bir Hikaye (It's Kind of a Funny Story) (2010)

Komik Bir Hikaye (2010)
It's Kind of a Funny Story

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
101 dakika
cinemarty Craig, bir lise öğrencisidir ve en yakın arkadaşının kız arkadaşına kara sevda ile tutulmuştur. Craig, bir an kendisinde intihar eğiliminin olduğunu fark edince bir hastaneye gider ve kontrolden geçmek ister. Kendisine bir takım incelemeler yapılacağını düşünür ve muhtemelen de ertesi gün okula gidebilecektir. Ancak işler planladığı gibi gitmez ve bir hafta süreyle hastanede kalması gerekir. Ancak gençler için olan bölüm tadilatta olduğu için Craig’i yetişkinlerin yanına alırlar, aralarında birkaç genç de vardır. Genç bir kızı olan Bobby, ona etrafı tanıtır. Craig’in dikkatini Noelle çeker ki aynı yaşlardadırlar. Craig, nerede olduğunu arkadaşlarından saklamak ister. Bir şeyler çiziyordur, arada terapiye gidiyordur, şarkı söylüyor ve Bobby’e bir ropörtaj konusunda yardımcı olmaktadır. Peki gerçekten hepsi bu mudur?

Yorumlar

Insomniac profil resmi
Insomniac
Eglenceli bir hastane temali film olmus. Beni epey gulduren sahneler oldu. Kivaminda keyifliydi. Ablamla benim icin ekstra onemi oldu filmin benim begenim biraz da ondan ama beyni yormayan, sade bir film ariyorsaniz gonul rahatligiyla seyredebilirsiniz.
6 ay önce
EntelKarinca profil resmi
EntelKarinca
Yüzeysel ve yetersizdi
1 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Yer yer güzel mesajlar içeren harika bir komedi filmi. Bir tek komedi demek olmaz ders verici bir film. Morelinizi düzeltmek için birebir izleyin.
3 yıl önce
yakup11 profil resmi
yakup11
Müzikler berbat ama film idare eder sonu iyi bağlamışlar.
3 yıl önce
Peris profil resmi
Peris
Orta sınıf için küçük tatlı bir hikaye. müzikleri özellikle güzel...
neredeyse 4 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
Güzel filmdi . Daha önce izlemiştim bugün tekrar izledim iyi zaman geçirmelik bir film . Sınav stresi ve gelecek kaygısı olan arkadaşlar için birebir :) Duvarlar bazen üzerimize üzerimize gelse de , Hayat herşeyi ile yaşamaya değer ..
4 yıldan fazla önce
Orhvb profil resmi
Orhvb
adamım Zach
5 yıl önce

It's Kind of a Funny Story filmini beğenenler

It's Kind of a Funny Story filmini içeren raflar

It's Kind of a Funny Story filmi hakkında ilgi çekici içerikler