Jab Tak Hai Jaan (2012)

Jab Tak Hai Jaan (2012)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Hindistan
Süresi
176 dakika
yabann Samar Anand bomba imha ekibiyle çalışan bir adamdır. Genç bir muhabir olan Akira, Samar Anand’ın hayatında dair bir belgesel yapmak istemektedir. Samar’ın gözüpekliği ve Meera’ya duyduğu aşk sayesinde tesadüfi bir karşılaşma yaşanır. Samar’ın Meera ve Akira ile ilişkisi Yash Chopra tarafından yönetilen bu romantik destanın özünü oluşturmaktadır.

Yorumlar

arifcicek profil resmi
arifcicek
Film yersiz uzun... Hint filmlerinin uzunluğuna alışığız ama bu film yersiz uzunlukta olmuş. Akira'yı harcamışlar filmde, sırf iki olayı birbirine bağlanmak için güzelim kadını kullanmışlar. Dhoom 3'ten sonra Meera'yı bu filmde izledim ve gariptir ki tek beğenen benim sanırım. İlginç bir albenisi var. İkinci kaza olayı beklenmedik olduğu için güzel olmuş ama 10 yıllık hafıza kaybı saçma durmuş, bombayla hatırlama olayı ise güzel olmuş. İzlenebilir romantik hint filmlerinden.
1 ay önce
Sherlockolik...SmyySrk profil resmi
Sherlockolik...SmyySrk
hiç bir SRK filmi yorumumdan mahrum kalmasın diyerek yazıyorum; SRK dan destansı aşka bir örnek daha YRF farkıyla bizlere sunulmuş olması ayrı bir mükemmel "Her aşkın bir zamanı vardır ve mühim olan onu bulabilmektir" temalı harika bir film
neredeyse 3 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Güzel, klasik bir Hint aşk filmiydi. :D
3 yıl önce
heheka profil resmi
heheka
shahrukh khan filmlerinden izlediklerimin cogunu begenmisimdir simdiye kadar ama bu film gercekten sacmaliklarla doluydu izlerken en duygulu sahnede bilekahkaha attim mantik hatalariyla dolu bir film
neredeyse 4 yıl önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
aamir khan ve Shah Rukh Khan ile tanıştıktan ve filmlerini
izledikten sonra başka hangi filmi çok sevebildim ki zaten ..yemesinler içmesinler film yapsınlar ..ikiside sinemaya bir armağan .. hep daha iyisini en iyisini çekmek için yeminliler sanki.. Shah Rukh Khan dan muhteşem bir film daha .. my name is khan sende rabbimi gördüm ve son olarak bu filmi izledim başka varsa bilmediğim çok iyi filmi lütfen bana söyleyin ..
neredeyse 4 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
Hint sinemasının güzel örneklerinden biri . keyifli bir aşk filmi tavsiye ederim
4 yıldan fazla önce
bsrszr profil resmi
bsrszr
İzlenebilir ama izledikten sonra konusu saçma geldi.
4 yıldan fazla önce
hyperion42 profil resmi
hyperion42
İnsanin aşık olası geliyor
4 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
mükemmel.9/10
4 yıldan fazla önce

Jab Tak Hai Jaan filmi hakkında ilgi çekici içerikler