Jang-su Sahng-hoe (Salut d'Amour) (2015)

Jang-su Sahng-hoe (2015)
Salut d'Amour

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Güney Kore
Süresi
112 dakika
Mine.Ce Sung Chil mahallesindeki süper markette çalışan ve çalışkanlığı ile de nam salan 70 yaşında bir ihtiyardır. Nam saldığı tek konu ise çalışkanlığı değildir acayip huysuzdur da. Mahallelerinin geri dönüşüm projesinde anlaşmaya varılamayan tek kişi de odur. Evini satmak istememektedir. Mahalleye yeni taşınan Geum-nim nine çiçekçi dükkanı açar ve Sung Chil dede ona aşık olur.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

phoebe profil resmi
phoebe
Paranoya nın yorumuna katılıyorum. Film başladığında her filmde olduğu gibi bir hikaye şekilleniyor : ben klasik 2. baharını yaşayacak olan yaşlı bir çift izleyeceğimi düşündüm ; ama film bunun çok çok ötesinde çok daha anlamlı ve derin. Son 15 dakikayı ağzım açık izledim. Meğer neymiş ne olmuş, Ters köşe. Gene çok anlamlı ve oldukça güzel bir film. Bekletilmemesi gerekenlerden.
9 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Film başlarken aklınızda bir hikaye şekilleniyor ya işte o hikaye bu hikaye değil. Bu tarz bir filmde ters köşe olacağımı söyleselerdi güler geçerdim lakin hikaye çok etkiledi beni. Çok güzel bir aşk hikayesiydi. Oyunculuklar muhteşemdi. Kore sinemasını sevin veya sevmeyin ama bu filmi izleyin en kısa zamanda. Organizasyon filan yapın hatta. Bu filmin tadını ne kadar çok kişi alırsa o kadar güzel olacaktır. İzleneceklere atıp da unutmayın bu güzel filmi.
10 ay önce

Jang-su Sahng-hoe filmini beğenenler

Jang-su Sahng-hoe filmi hakkında ilgi çekici içerikler