Testere:  Efsanesi (Jigsaw) (2017)

Testere: Efsanesi (2017)
Jigsaw

Puan Like 6.1 / 14 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Gizem, Suç, Gerilim
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
92 dakika
KerseL Her biri korkunç bir ölümle karşılaşan bedenler yeniden dönüyor. Soruşturma devam ederken, kanıtlar bir insana işaret ediyor: John Kramer. Ama bu nasıl olabilir? Jigsaw adıyla bilinen bu adam on yılı aşkın süredir ölü.

Yorumlar

Lioness profil resmi
Lioness
Yine süpriz bir sonla namına yakışır bir devam :)
6 gün önce
Sefa profil resmi
Sefa
Kesinlikle seriye yakışır bir film olmuş. Aynı kalitede şaşırtıcı ve şok edici sahneler vardı. Tam çözdüğünüzü sandığınız anda her seferinde sizi şaşırtmayı başarıyor. Ben çok ama çok beğendim. Çok özlemişim.
3 ay önce
maximus585858 profil resmi
maximus585858
Jigsaw king
6 ay önce
eminuk profil resmi
eminuk
Testere hayranları bu seriyi, kalitesi, oyuncuları, ne bileyim görüntüleri için izlemez. Altında yatan manyakça fikri, her an herkese acayip tiksinç bir şey olabilir bekleyişi, Jigsaw'ın "I want to play a game" kasetleri ve hiç beklemediğimiz olayların olduğu sürprizli sonları için izler. Bu da ortalama bir Jigsaw izleyicisinin beklentisini karşılar nitelikteydi. Hayatımda izlediğim en etkileyici, en güzel filmlerden hiçbir zaman olmayacak ama üniversitedeki o çılgın John Kramer hayranlığımın anısını yaşatması açısından önemli olacak. (Gıcık olduğumuz herkes için türlü işkence yöntemleri ve kasetleri düşünürdük. Özenle cümleler yazardık:))
8 ay önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
Efsaneydi bu serinin son filmi gerçekten de efsaneydi tek kelimeyle! Serinin tüm filmlerinden en iyisiydi bu şaşırtıcı şoklardayım.
9 ay önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
harika bir film.. testereyi farklı bir tarzda işlemişler.. ben çok beğendim.. finali muhteşemdi vay bee ne filmdi ama dedirtti.. puanım : 8.0
10 ay önce
FairyTalee profil resmi
FairyTalee
serinin bir çok filminden daha iyiydi. özellikle gece izleyin :)
1 yıl önce
raziyeozenli profil resmi
raziyeozenli
Çok çok iyiydi,bi an bile sıkılmadım,aşırı akıcı dolu dolu,sonu şaşırtan devam filmi olmuş.Tobin Bell i görmek bile heycan veriyor zaten seriyi sevenler izlemelisiniz☺!!
1 yıl önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
Vahşet aynı dozdaydı. Ama diğer filmlere nazaran flashback hiç yoktu. Sanki önceki 7 filmden bağımsız gibiydi. Bide her gördüğünüze kanmayın:D
1 yıl önce

Jigsaw filmini beğenenler

Jigsaw filmini içeren raflar

Jigsaw filmi hakkında ilgi çekici içerikler