John Wick (2014)

John Wick (2014)

Puan 7.5 (55 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Suç, Kahramanlık
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
101 dakika
859
37
2206
292
eskon profil resmi
eskon
Sonra gelen devam filmlerine bakarak çok iyi. Ancak yine de belli bir kalitede değil. Ama Reeves severler, aksiyona doymayanlar için güzel gelecek bir film. Bir intikam hikayesi.
report_problem
24 gün önce
tugberto profil resmi
tugberto
Sonunda izleyebildiğim bu film aşırı atar içeriyor ama adam haklı.
report_problem
1 ay önce
Couldhard profil resmi
Couldhard
İkincisi ve üçücüsü de çekilmesine rağmen bana göre en iyisi bu filmdi,e tabi Matrix değil ki serinin ilk filmi gibi diğerleri de tutsun :)
report_problem
3 ay önce
serkan2335 profil resmi
serkan2335
Aksiyon sağlam.
report_problem
4 ay önce
MinDFoRCe profil resmi
MinDFoRCe
Yeni bitirdim. Diğer filmlerini de izleyeceğim. Sıradan bir aksiyon filminin bir tık üstünde. Ama hikaye ileriki filmlerde açılıyormuş sanırım. İlk filmde bu karakterin kim olduğu ne yaptığı çok karanlıkta kalıyor. Tamamen savaşa odaklanmış bir makine görünümünde Wick. Ama kendini izlettiren bir film. Bir efsane sayamam. Beklentimin altında yine de. Çünkü aksiyon sahnelerinde kalite bekliyordum ama daha güçlü senaryo görmek isterdim. Bir taken senaryosu sayesinde daha üst düzey bir aksiyon filmi benim için. Lakin bu filmin müzikleri de oldukça başarılı. Aksiyon ve dövüş kareografileri de.
report_problem
6 ay önce
ertukoc profil resmi
ertukoc
Yıllar yıllar önce aksiyon filmi izlemeyi bırakmış bir insan olarak “Ne! John Wick’i nasıl izlemezsin” baskılarına dayanamayarak üçlemeyi bitirdim. Vuralım, kıralım, döner bıçaklarıyla dalalım abi tarzı filmleri sevmesem de sıkılmadan bunalmadan izledim. Üçleme arasında bir sıralama yapmak gerekirse ilk film bu üçlemenin şahı piri olmuş. Hatta sonraki iki film olmasa da olurmuş.
report_problem
9 ay önce
mels profil resmi
mels
Silahların insanlardan daha fazla konuştuğu film.
report_problem
12 ay önce
Brook profil resmi
Brook
Sonunda geç de olsa izledim ve gerçekten harika bir oyunculuk, muhteşem bir hikaye ve müthiş sahnelerle dolu bir filmdi. Devam filmlerini de izleyeceğim mutlaka :) Şiddetle tavsiye ederim. Keanu Reeves'in yeri hep başkadır ya zaten. Hele o Constantine rolü yok mu.. Neyse bu film de muhteşem izleyin mutlaka.
report_problem
1 yıldan fazla önce
Lioness profil resmi
Lioness
Ben bunu neden rafta tutmuşum ki acaba :/ Aksiyon sahnelerine bayıldım ya zaten Keanu altından kalkamaz olur mu :) Canısına çok yakışmış tetikçilik... Ayh şu "Kod" olayına da ayrı bayıldım...
report_problem
1 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Beklentim çok yüksekti. Daha farklı bir film bekliyordum. Daha doğrusu daha dinamik bir film bekliyordum. Keanu Reeves'i çok severim. Bende kredisi sonsuzdur. Bu role de çok yakışmış ama bazı yerleri sıktı beni.
The Villainess bu konuda daha iyi iş çıkarmış bir filmdi bence.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
mhmtayz profil resmi
mhmtayz
Bazı sahnelerin biraz abartı ve saçma olması dışında gayet güzel ve sürükleyici bir filmdi.Keanu Reeves de sanki bu karakter için yaratılmış gibiydi.Cuk oturmuş.Bol aksiyonlu güzel bir film.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
Raziye. profil resmi
Raziye.
Ya senin adamlığını,aşkını,sadakatini,köpeğini yerim:)Her sahnede kalite ve aksiyon.Adamlar uğraşmış 10 numara film olmuş.Tekrar tekrar izlerken aynı heyecan aynı keyif! Türü sevenler için nimet, sevmeyenler ve aksiyon denilince küçükken pazar günleri izlediği kara murat filmini hatirlayan @Vfordanam❤için eziyet olabilir(Continental daki otel çalışanı siyahi adamı da ayrı seviyorum,coolluğuna hayranım:))
report_problem
2 yıldan fazla önce
VforKukuletta profil resmi
VforKukuletta
Yok arkadaş yok Keanu oynarken bile aksiyon bana mehh geliyor. Oturup düşünüyorum bu filmin küçükken pazar sabahları tvde izlediğim Cüneyt Arkın'ın Kara Murat filminden ne farkı var :D Tamam tabi ki biraz abarttım ama ana fikir anlaşıldı bence :)
report_problem
2 yıldan fazla önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
Sen neymişsin be JOHN WICK :)
report_problem
2 yıldan fazla önce
Selenora profil resmi
Selenora
Aksiyon filmleri tarzım değil ne kadar ısınmaya çalışsam da fazla geliyor. Ama film hakkında kötü eleştiri yapabileceğim bir yer yok. Fazla karizmatik bir film olmuş. Bir heyyt be dedirtiyor :))
report_problem
2 yıldan fazla önce