John Wick (2014)

John Wick (2014)

Puan 7.5 / 10
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Suç, Kahramanlık
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
101 dakika
901
37
2307
297
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Klişe bir hikâye gibi görünsede karakteri tanıtmak, seriye başlangıç için gayet başarılı ve doyurucu aksiyon sahneleri var. Keanu Reeves, bu role çok yakışmış. İyi ki bu rol ona gitmiş.
error_outline
8 gün önce
Celestine profil fotoğrafı
Celestine
Keanu Reeves ve filme gelen yorumlardan beklentim zaten yüksekti ama bu kadarını beklemiyordum. Sadece bu filmi değil diğer iki filmi de çok beğendim, hala izlemediyseniz daha fazla bekletmeyin derim. Son olarak muhteşemsiniz Bay Wick🖤
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
eskon profil fotoğrafı
eskon
Sonra gelen devam filmlerine bakarak çok iyi. Ancak yine de belli bir kalitede değil. Ama Reeves severler, aksiyona doymayanlar için güzel gelecek bir film. Bir intikam hikayesi.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
Sonunda izleyebildiğim bu film aşırı atar içeriyor ama adam haklı.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
Couldhard profil fotoğrafı
Couldhard
İkincisi ve üçücüsü de çekilmesine rağmen bana göre en iyisi bu filmdi,e tabi Matrix değil ki serinin ilk filmi gibi diğerleri de tutsun :)
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Aksiyon sağlam.
error_outline
2 yıldan fazla önce
MinDFoRCe profil fotoğrafı
MinDFoRCe
Yeni bitirdim. Diğer filmlerini de izleyeceğim. Sıradan bir aksiyon filminin bir tık üstünde. Ama hikaye ileriki filmlerde açılıyormuş sanırım. İlk filmde bu karakterin kim olduğu ne yaptığı çok karanlıkta kalıyor. Tamamen savaşa odaklanmış bir makine görünümünde Wick. Ama kendini izlettiren bir film. Bir efsane sayamam. Beklentimin altında yine de. Çünkü aksiyon sahnelerinde kalite bekliyordum ama daha güçlü senaryo görmek isterdim. Bir taken senaryosu sayesinde daha üst düzey bir aksiyon filmi benim için. Lakin bu filmin müzikleri de oldukça başarılı. Aksiyon ve dövüş kareografileri de.
error_outline
2 yıldan fazla önce
ziziking profil fotoğrafı
ziziking
Yıllar yıllar önce aksiyon filmi izlemeyi bırakmış bir insan olarak “Ne! John Wick’i nasıl izlemezsin” baskılarına dayanamayarak üçlemeyi bitirdim. Vuralım, kıralım, döner bıçaklarıyla dalalım abi tarzı filmleri sevmesem de sıkılmadan bunalmadan izledim. Üçleme arasında bir sıralama yapmak gerekirse ilk film bu üçlemenin şahı piri olmuş. Hatta sonraki iki film olmasa da olurmuş.
error_outline
2 yıldan fazla önce
mels profil fotoğrafı
mels
Silahların insanlardan daha fazla konuştuğu film.
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
Sonunda geç de olsa izledim ve gerçekten harika bir oyunculuk, muhteşem bir hikaye ve müthiş sahnelerle dolu bir filmdi. Devam filmlerini de izleyeceğim mutlaka :) Şiddetle tavsiye ederim. Keanu Reeves'in yeri hep başkadır ya zaten. Hele o Constantine rolü yok mu.. Neyse bu film de muhteşem izleyin mutlaka.
error_outline
3 yıldan fazla önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Ben bunu neden rafta tutmuşum ki acaba :/ Aksiyon sahnelerine bayıldım ya zaten Keanu altından kalkamaz olur mu :) Canısına çok yakışmış tetikçilik... Ayh şu "Kod" olayına da ayrı bayıldım...
error_outline
3 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Beklentim çok yüksekti. Daha farklı bir film bekliyordum. Daha doğrusu daha dinamik bir film bekliyordum. Keanu Reeves'i çok severim. Bende kredisi sonsuzdur. Bu role de çok yakışmış ama bazı yerleri sıktı beni.
The Villainess bu konuda daha iyi iş çıkarmış bir filmdi bence.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
mhmtayz profil fotoğrafı
mhmtayz
Bazı sahnelerin biraz abartı ve saçma olması dışında gayet güzel ve sürükleyici bir filmdi.Keanu Reeves de sanki bu karakter için yaratılmış gibiydi.Cuk oturmuş.Bol aksiyonlu güzel bir film.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Raziye. profil fotoğrafı
Raziye.
Ya senin adamlığını,aşkını,sadakatini,köpeğini yerim:)Her sahnede kalite ve aksiyon.Adamlar uğraşmış 10 numara film olmuş.Tekrar tekrar izlerken aynı heyecan aynı keyif! Türü sevenler için nimet, sevmeyenler ve aksiyon denilince küçükken pazar günleri izlediği kara murat filmini hatirlayan @Vfordanam❤için eziyet olabilir(Continental daki otel çalışanı siyahi adamı da ayrı seviyorum,coolluğuna hayranım:))
error_outline
4 yıldan fazla önce
VforKukuletta profil fotoğrafı
VforKukuletta
Yok arkadaş yok Keanu oynarken bile aksiyon bana mehh geliyor. Oturup düşünüyorum bu filmin küçükken pazar sabahları tvde izlediğim Cüneyt Arkın'ın Kara Murat filminden ne farkı var :D Tamam tabi ki biraz abarttım ama ana fikir anlaşıldı bence :)
error_outline
4 yıldan fazla önce