John Wick (2014)

John Wick (2014)

Puan Like 7.4 / 50 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Suç, Kahramanlık
Ülke
ABD
Süresi
101 dakika
ertukoc profil resmi
ertukoc
Yıllar yıllar önce aksiyon filmi izlemeyi bırakmış bir insan olarak “Ne! John Wick’i nasıl izlemezsin” baskılarına dayanamayarak üçlemeyi bitirdim. Vuralım, kıralım, döner bıçaklarıyla dalalım abi tarzı filmleri sevmesem de sıkılmadan bunalmadan izledim. Üçleme arasında bir sıralama yapmak gerekirse ilk film bu üçlemenin şahı piri olmuş. Hatta sonraki iki film olmasa da olurmuş.
2 ay önce
mels profil resmi
mels
Silahların insanlardan daha fazla konuştuğu film.
5 ay önce
Brook profil resmi
Brook
Sonunda geç de olsa izledim ve gerçekten harika bir oyunculuk, muhteşem bir hikaye ve müthiş sahnelerle dolu bir filmdi. Devam filmlerini de izleyeceğim mutlaka :) Şiddetle tavsiye ederim. Keanu Reeves'in yeri hep başkadır ya zaten. Hele o Constantine rolü yok mu.. Neyse bu film de muhteşem izleyin mutlaka.
11 ay önce
Lioness profil resmi
Lioness
Ben bunu neden rafta tutmuşum ki acaba :/ Aksiyon sahnelerine bayıldım ya zaten Keanu altından kalkamaz olur mu :) Canısına çok yakışmış tetikçilik... Ayh şu "Kod" olayına da ayrı bayıldım...
11 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Beklentim çok yüksekti. Daha farklı bir film bekliyordum. Daha doğrusu daha dinamik bir film bekliyordum. Keanu Reeves'i çok severim. Bende kredisi sonsuzdur. Bu role de çok yakışmış ama bazı yerleri sıktı beni.
The Villainess bu konuda daha iyi iş çıkarmış bir filmdi bence.
1 yıl önce
mhmtayz profil resmi
mhmtayz
Bazı sahnelerin biraz abartı ve saçma olması dışında gayet güzel ve sürükleyici bir filmdi.Keanu Reeves de sanki bu karakter için yaratılmış gibiydi.Cuk oturmuş.Bol aksiyonlu güzel bir film.
1 yıldan fazla önce
Raziye. profil resmi
Raziye.
Ya senin adamlığını,aşkını,sadakatini,köpeğini yerim:)Her sahnede kalite ve aksiyon.Adamlar uğraşmış 10 numara film olmuş.Tekrar tekrar izlerken aynı heyecan aynı keyif! Türü sevenler için nimet, sevmeyenler ve aksiyon denilince küçükken pazar günleri izlediği kara murat filmini hatirlayan @Vfordanam❤için eziyet olabilir(Continental daki otel çalışanı siyahi adamı da ayrı seviyorum,coolluğuna hayranım:))
neredeyse 2 yıl önce
VforKukuletta profil resmi
VforKukuletta
Yok arkadaş yok Keanu oynarken bile aksiyon bana mehh geliyor. Oturup düşünüyorum bu filmin küçükken pazar sabahları tvde izlediğim Cüneyt Arkın'ın Kara Murat filminden ne farkı var :D Tamam tabi ki biraz abarttım ama ana fikir anlaşıldı bence :)
neredeyse 2 yıl önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
Sen neymişsin be JOHN WICK :)
neredeyse 2 yıl önce
Selenora profil resmi
Selenora
Aksiyon filmleri tarzım değil ne kadar ısınmaya çalışsam da fazla geliyor. Ama film hakkında kötü eleştiri yapabileceğim bir yer yok. Fazla karizmatik bir film olmuş. Bir heyyt be dedirtiyor :))
2 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
filmin benim için özeti su gibi geçen zaman net :) gerçekten çok beğendiğim bir aksiyon filmiydi türünün iyi filmlerinden bence net olarak :)
2 yıl önce
alicancam profil resmi
alicancam
Klasik aksiyon filmi. Canı aksiyom çekenler alsın çerezini izlesin :)
2 yıldan fazla önce
Rumeysaynur profil resmi
Rumeysaynur
Tek kelimeyle HARİKAYDI.Görüntü, ortam, müzikler, John wick... o kadar karizmatik bir filmdi ki. Daha önce izlemediğim için tek pişman olduğum konu 2.film için fazla beklememek olacak :D
2 yıldan fazla önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
Aksiyon filmi budur filmin soundtracki efsaneydi renkler ve sahneler çok can alıcı ve Keanu Reeves varsa işin içinde gönül rahatlığıyla izleyebiliyosunuz filmi..
2 yıldan fazla önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
bu filmi çok duydum tavsiye üzerine izledim, hakikaten anlatıldığı kadar varmış adam karizmatik olmuş ben Keanu için olmamıştır diyordum ama tarzını görünce olmuş bence, çok iyiydi müzikler efsaneydi Marilyn Manson ortama uymuş, aksiyon tempo hiç düşmedi çok çok iyiydi çok beğendim hemen izleyin gecikmeden.
3 yıl önce