Gizemli Adaya Yolculuk (Journey 2: The Mysterious Island) (2012)

Gizemli Adaya Yolculuk (2012)Journey 2: The Mysterious Island

Puan 6.7 (10 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
94 dakika
81
6
464
25
Hamkon profil resmi
Hamkon
Dwayne Johnson'ın oyunculuğundan mı yoksa eski WWE oyuncusu olmasında mı bilemedim ama bu adamnın filmleri biraz uçuk kaçık. Pek içine alamıyor. Evet aksiyon olarak iyi olabilir ama burada da benim filmden beklentim farklı olduğu için sarmıyor. İzlenebilir bir film ama sadece görsel açıdan ...
report_problem
2 ay önce
Helenn profil resmi
Helenn
7-15 yaş aralığı için zevkle izlenebilinecek bir film olabilir ancak özellikle 20 yaş sonrası sürekli film izlemeyi seven insanların pek de fazla tat alamayacağı bir yapım. Dwayne Johnson hatrına, evde iş yaparken arka planda televizyonu açıp arada bir göz gezdirmelik bir film.
report_problem
3 ay önce
Gencetotay profil resmi
Gencetotay
bomboş film yapma rehberini yazayım size. tabana dwayne johnson koyuyoruz. yetti mi? yetmedi. hemen esmer seksi abla sosuyla renklenidirip 3D yatağında servis ediyoruz. bomboş filmimiz hazır, afiyet olsun. sıfır beklentiyle açtığım film gerçekten sıfırı verdi. tatmin oranı %100. tek kafamı kurcalayan mesele dwayne abinin ateşin başında what a wonderful world çalıp söyledikten sonra bahsettiği kendisini 8 yaşında bırakıp giden babasının bizim michael caine çıkmayışı. madem oradan oraya bağlamayacaksınız o bakışları neden izledik
report_problem
11 ay önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
İlk filmin organikliği biraz bozulmuş olsa da eğlendiren bir film olmuş. Dwayne Johnson'un da gerçek kimliğini çok kez kullanmışlar ancak 90'lardaki güreşçilerin oynatıldığı Last Action Hero, Twin Sitters, Suburban Commando, Mr Nanny gibi filmler geleneği sürdürülmüş gibi hissettirdi. Çok hızlı gelişen yapısı maceraların az yaşanmasına neden olsa da aşırı ağır ilerleyen bir film de sıkardı. Yani böyle sanatsal bir değeri olmayan bir filmin iki, iki buçuk saat olmasını istemezdim. Basit bir film olduğu halde kendini üstün görmeden yapısına layık bir süre seçerek bence alçakgönüllülüğü veriyor. Tatlıydı. Üçüncü filmin gelmesini isterim. İzlettirir bence. What a wonderful world.
report_problem
2 yıldan fazla önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
Garip derecede kötüydü. O ilk filmdeki doğallık gitmiş yerine şişirme oyunculardan ve efektlerden oluşan cash stüdyo bir yapım gelmiş. Keşke önceki casta sadık kalsalarmış. Bence özüne aykırı rezil bir filmdi. Land of the lost bile bunu iyi tokatlar.
report_problem
2 yıldan fazla önce
Lioness profil resmi
Lioness
Bayıldım eğlenceli. İlki ile pek bağ kurmamışlar ama zaten çokta bir şey kaybettirmemiş tadı yerinde :D
report_problem
3 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
görsel efektleri güzel olan iyi bir yapım
report_problem
5 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
17 yaşındaki Sean Anderson, hiçbir adanın olmaması gereken bir yerden şifreli bir yardım sinyali alır. Sean’un sinyalin kaynağını araştırmasına engel olamayan üvey babası Hank, kendilerini önce Güney Pasifik’e, ardından da çok az kişinin görmüş olduğu bir yere götürecek olan serüvende ona eşlik eder. Burası çok güzel, şaşırtıcı ve gizemli bir yerdir.
report_problem
neredeyse 6 yıl önce