Julie & Julia (2009)

Julie & Julia (2009)

Puan 7.8 (9 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
118 dakika
87
3
285
71
emosss profil resmi
emosss
Çok eğlenceli bir filmdi. Vakit sıkıntısından dolayı 3 gün de dizi izler gibi izledim. Keşke daha uzun olsaydı hatta gerçekten dizi olsaydı da daha uzun süre izleseydim . Bu isteğimin yemek yapmayı sevmekle alakasından ziyade oyunculuk ve farklı dönemlerin seyircilere güzel aksettirilişine üstelik de en basitinden yemek yapma işinin bile ideal noktalara taşınabilmesi durumuna bağlıyorum.
report_problem
4 gün önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
Yemek yemeyi ve yapmayı sevdiğimden ötürü ekstra hoşuma gitti film. Gerçekten sürükleyici, iyi oyunculukları olan eğlenceli bir yapım yaşanmış olması da ekstra güzel. Bence izleyin
report_problem
3 ay önce
davisllewyn profil resmi
davisllewyn
film yapısı gereği duragandı fakat ben yemek yapmayı sevdiğim için vemerak ettiğim için keyifle izledim kadının ne olursa olsun kendine inanması gerektiğini vurgulayan bir yapıttı . genede eger yemek yapmaya merakınız yoksa sürükleyici olacagını sanmıyorum
report_problem
4 yıl önce
Insomniac profil resmi
Insomniac
Çok kez afişini gördüğüm için merak ediyordum, fakat film bitsin diye dakikaları kovaladım resmen. Gerçek hikaye olması filmi kurtarmayacak zira, iki ayrı zamanda iki ayrı kadının yemek üzerine tutkusunu anlatışı, bana yeterli gelmedi. Filmde yalnızca Meryl Streep'i gördüm, o da olmasaydı... Özellikle ıstakozun canlı canlı tencereye atıldığı sahnede filmi kapatmak üzereydim... İzleyeceksiniz beklentiyle izlemeyin derim.
report_problem
4 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Merly Streep, Julia Child'ı canladırırken öyle güzel hayat vermiş ki .. Konuşması öyle tatlı, muzip geldi ki azmi ve başarısı ile ne güzel şeyler yapmış. Aradan uzun zaman geçmesine rağmen farkında olmadan genç bir kadının hayatına yaptığı güzel lezzetlerle ne de güzel katkıda bulunmuş. Keyifli, güzel vakit geçirmek için izleyin derim :)
report_problem
4 yıldan fazla önce