Kahraman Sövalye Justin (Justin and the Knights of Valour) (2013) afişi

Kahraman Sövalye Justin (2013)
Justin and the Knights of Valour

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
İspanya
Süresi
90 dakika
starch Genç Justin, artık bürokratik bir yapının ya da şövalyelerin kalmadığı bir krallıkta yaşamakta, ancak buna rağmen şövalye olmayı hayal etmektedir. Babası Reginald ise oğlunun bu hayalini desteklememektedir. Reginald, Kraliçe'nin danışmanıdır ve tek isteği oğlunun kendi izinden giderek başarılı bir avukat olmasıdır. Justin büyükannesine gittiği günlerden birinde, babasının ihtişamlı geçmişine ilk kez tanık olur. Babası bir zamanlar kraliyetin en asil şövalyesi, kralın koruyucusu ve sağ koludur. Bir ihanet sonrasında görevini kaybedene dek birçok başarıya imza atmıştır. Duyduğu hikaye karşısında büyülenen Justin, o güne dek sadece hayalini kurduğu şövalye olma konusunda artık son derece kararlıdır. Kraliyetin bir hayli karışık olduğu bu dönemde hem kendi hem de krallığın onuru için elinden geleni yapacaktır.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

starch profil resmi
starch
Animelerin sadece çocuklar izlesin diye üretildiğini düşünmüyorum. Konusu hiç de fena değildi. Çok emek harcanarak bize sunulan bu güzel ayrıntılı, kaliteli görüntüleri her yaştan seyircinin hakettiğine inanıyorum. Kaç yaşında olursam olayım, animeleri sevmeye devam edeceğim...(Benden önceki yorumlara ithafen...) :)
1 yıldan fazla önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
İzlemesi oldukça keyifli bir animasyon. Ne olacağını tahmin edebilseniz bile yaratılan karakterlerden etkilenmemek elde değil. Eğer Ortaçağı seviyorsanız ve çocuk kalabildiyseniz öneririm.
2 yıldan fazla önce
eness profil resmi
eness
çocuklara özel 15 yaş üstünü açmaz bir basit yapım
neredeyse 3 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
hitap ettiği yaş ortalaması oldukça düşük , sıradan ve basit bir animasyon filmi ..
3 yıl önce

Justin and the Knights of Valour filmini beğenenler

Justin and the Knights of Valour filmini içeren raflar

Justin and the Knights of Valour filmi hakkında ilgi çekici içerikler