Kaçma Birader (2016) afişi

Kaçma Birader (2016)

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 7.9 / 8 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Komik
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
107 dakika
AriGold Ömer Faruk Sorak’ın süpervizörlüğünde çekilen “Kaçma Birader” filminin senaryosu Emrah ve Murat Kaman kardeşlerin imzasını taşıyor. Başrollerini Zafer Algöz, Melek Baykal, Emrah Kaman, Algı Eke, Cihan Ercan, Nejat Uygur, Alina Boz, Nursel Köse ve Necip Memili’nin paylaştığı filmin yönetmenliğini ise Murat Kaman ve Defne Deliormanlı üstleniyor. Kaçma Birader sevdiği kız için Yozgat’tan İstanbul’a kaçan en küçük oğullarının peşinden İstanbul’a gelen, kendine has bir ailenin hikayesine odaklanıyor. Bu aile sinemaya kahkaha, koşturmaca ve sürprizlerle dolu bir macera getirecek.

Yorumlar

melihkk1 profil resmi
melihkk1
Türk komedileri arasında son zamanlarda çıkan en iyi film. Zafer Algöz tek başına yeter bu filme aslında. Emrah Kaman da çok güzel bi partner olmuş ona. Espriler gene özenle ve sıralı şekilde yazılmış. Göndermesi bol, kahkahası bol. Kesinlikle izleyin.
1
12 ay önce
Sefa profil resmi
Sefa
Sevdiğim kadrodan kahkaha atarak izleyeceğiniz kaliteli yerli komedilerden. İzleyin pişman olmazsınız :)
0
1 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Değer yargılarınızı bir kenara bırakıp izlerseniz eğer, boş bir zihinle eğlenmenizi sağlayabilir. Komikti evet. İzlenir. Çok sıkılmadan sonunu getirirsiniz. Fena değildi yani. :)
0
1 yıl önce
MehmetYurdakul profil resmi
MehmetYurdakul
çalışmalara başladık ... :-)
0
1 yıldan fazla önce
merveglldg profil resmi
merveglldg
Kardeş payında en sevdiğim karakter emrah yani emrah kaman film yapmış izlenmez mi? O kadar iyi kadroyla ve fragmanıyla ben daha fazla gülmeyi beklemiştim. Beklentimi yüksek tutmuşum ama yinede diğer komedi filmlerine göre en azından espirleri insan aklıyla dalga geçer nitelikte değil izlenilebilir güzel bir film.
0
1 yıldan fazla önce
ernestocheozge profil resmi
ernestocheozge
zorlama bir kaç karakter dışında güldürdü
2
1 yıldan fazla önce
burhancengel profil resmi
burhancengel
İnternet üzerinden izledim. Emrah Kaman yazınca bi başka oluyor.
tv'de izler gibi izledim. Sansürlü olarak. sansürsüz olanı var mıdır ?
0
1 yıldan fazla önce
Trillmatic profil resmi
Trillmatic
Hiç fena değildi, Emrah Kaman benim de dikkatimi çekti. Filmde bir sürü tanıdık sima var, ilginç sürprizler var. Birkaç hoş referans var. Beklediğimden çok fazlasını aldım diyebilirim.
0
1 yıldan fazla önce
yahsiii07 profil resmi
yahsiii07
Emrah kaman çok iyi iş çıkarmış. Zafer algöz'ü söylemeye bile gerek yok. Hangi role girse kesinlikle hakkını veriyor. Filmde herkes rolünün hakkını vermiş bir tek sırıtan melek baykal'dı. Zorlama olmuş gibi sanki. Eğer işler güçler, kardeş payı, Leyla mecnuna gülüyorsanız kaçırmayın derim. Filmde dikkatimi çeken bir Yozgat'li napiyorsun demez nörüyon gadasını aldığım der. Aldığı cevapta iyiyim olmaz, nörüyüm sen nörüyon olur :)
4
neredeyse 2 yıl önce

Kaçma Birader filmini beğenenler

Kaçma Birader filmi hakkında ilgi çekici içerikler