Kedi Özledi (2013) afişi

Kedi Özledi (2013)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
starch Film, birbirlerini çok seven ancak ilişkilerinde sorunlar yaşayan bir çiftin, bir kedi aracılığıyla ilişkilerini onarmaya çalışma sürecini anlatıyor. Otuzlu yaşlarında olan Kıymet ve Kadir, üniversite bittikten sonra tanışmış ve o andan sonra da hiç ayrılmamıştır. Ne var ki çevrelerindekiler için 'örnek ilişki' timsali olan bu birliktelik, Kadir'in arkadaşlarının sınırları zorlayan çapkınları nedeniyle sorunlarla karşılaşmaya başlar. Geldikleri son aşama ise iki tarafın da aklına gelmeyecek türden karmaşıktır.Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın üstlendiği Kedi Özledi, yönetmenin uzun süredir üzerinde çalıştığı üçlemenin ilk filmi.

Yorumlar

.SimS. profil resmi
.SimS.
ilk bi hoş başlıyo ama sonrası fiyasko vasatında altında bir yapım oyunculuklar derseniz ortada bi oyunculuk yoktu !
0
neredeyse 3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Gittikçe düşen bir film. Oyunculukları da pek başarılı bulmadım özellikle bazı yan karakterleri. Kara listelik değil fakat oldukça yakınlarında dolanan bir film. 4/10
0
neredeyse 3 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Otuzlu yaşlarında olan Kıymet ve Kadir, üniversite bittikten sonra tanışmış ve o andan sonra da hiç ayrılmamıştır. Ne var ki çevrelerindekiler için 'örnek ilişki' timsali olan bu birliktelik, Kadir'in arkadaşlarının sınırları zorlayan çapkınları nedeniyle sorunlarla karşılaşmaya başlar. Geldikleri son aşama ise iki tarafın da aklına gelmeyecek türden karmaşıktır.
0
3 yıldan fazla önce

Kedi Özledi filmini beğenenler

Kedi Özledi filmini içeren raflar

Kedi Özledi filmi hakkında ilgi çekici içerikler