Ketenpere (2017)

Ketenpere (2017)

Puan 4.8 / 10
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
108 dakika
4
6
39
2
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Şafak Sezerden ortalama bir film. Komedisi, konusu ve vermek istediği mesajla kendisini izlettiren bir yapım. Tabi ki kolpaçino kadar iyi değil ama yinede izlenebilir. 6/10
error_outline
11 ay önce
kabasakal profil fotoğrafı
kabasakal
Özellikle açıp izlenecek bir film kesinlikle değil. Sondaki mesaj güzeldi fakat ne aksiyondan ne de komediden bahsedebiliriz bu film için. Kolpaçino hatrına Şafak Sezere açtığım kredi de burda biter. Hadi eyvallah :)
error_outline
1 yıldan fazla önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Sonunu gayet tahmin edebildiğiniz Şafak Sezer sineması filmi. Tıpkı diğer filmlerinde olduğu gibi önce olaylar karışık, ele geçirilirler ve en son herkes mutlu ve özgür olur. Ayrıca komedi olarak planlanmış ama komedi olmayan bir filmdir.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
Hamkon profil fotoğrafı
Hamkon
Önyargıile izlemeye başladım ve gerçekten kötü oyunculuk. Aslında senaryo ve anlatılmak istenen o kadar iyiydi ki bana göre filmi kötüden orta halli filme dönüştürdü. Uzun lafın kısası ülkemizde adam kayırma yüzünden nice oyuncular hepa olmakta.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
MehmetYurdakul profil fotoğrafı
MehmetYurdakul
rezalet !
error_outline
4 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Sinemada izlediğim en başarısız filmlerden biriydi. Sonunda aslında güzel bir yere bağlanmak istense de konu başarısız yapılmış o da. Genel olarak kalitesiz ve skıcı bir film
error_outline
4 yıldan fazla önce