Göster Gününü 2 (Kick-Ass 2) (2013) afişi

Göster Gününü 2 (2013)
Kick-Ass 2

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Komik, Aksiyon, Çerezlik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
103 dakika
PaRaNoYa7 Kick-Ass’in çılgın cesareti Albay Stars ve Stripes tarafından yönetilen yeni maskeli mücadelecilere ilham verdikten sonra, kahramanımız da nöbette onlara katılır. Bu amatör süper kahramanlar Red Mist tarafından yakalanır ve ölmelerini sadece Hit Girl engelleyebilir. Suikastçi Hit Girl ile genç halk kahramanı Kick-Ass’i en son gördüğümüzde, Mindy ve Dave normal gençler gibi yaşamaya çalışıyorlardı. Mezuniyeti gözünde büyüten ve ne yapacağından emin olmayan Dave Mindy ile dünyanın ilk süper kahraman takımını kurmaya karar verir. Ne yazık ki, Mindy Hit Girl olarak gizlice kaçmaya çalışırken yakalanınca, liseli acımasız kızların korkunç dünyasına geri dönmek zorunda kalır. Dave bunun üzerine Albay Stars ve Stripes isimli eski bir gangster tarafından idare edilen Justice Forever’a katılır. Sokaklarda gerçek bir fark yaratmaya başlamışlardır ki dünyanın ilk süper kötü kahramanı kendi kötü ekibini oluşturur ve Kick-Ass ile Hit Girl’e babasına yaptıklarını ödetmek için bir plan uygulamaya başlar. Ama planında şöyle bir sorun vardır: Justice Forever’ın bir üyesine yanlış yaparsanız, hepsine yapmışsınız demektir.

Yorumlar

muratdnmz profil resmi
muratdnmz
1 kadar olmasada 2de neler olmuş yahu 1 güzeldi diyenler izlesn vakti varken :)
0
3 ay önce
M.Naci profil resmi
M.Naci
Bir film düşünün her dakikasında ayrı bir aksiyon, ayrı bir eğlence, ayrı bir absürtlük. Süper kahraman filmleri arasında aksiyonun yanında bu kadar eğlendiren başka bir film daha yoktur. Serinin ikinci filmi ve ilk filmden geri kalır tek bir yönü dahi yok. Hatta fazlası var. Zaman kaybetmeden izlemenizi tavsiye ediyorum. :D
2
8 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7 @Sapphira 
Tahmin ettiğim gibi ilk filmden iyiydi. Hit Girl karakterini daha çok görmeyi umdum ama yine olmadı. Neyse ki 3. filmden önce spin-offunun geleceğini okuduğum için bir nebze daha keyfim yerinde izledim. Bu tarz filmler her kesime hitap etmez ama hitap eden kesim içinse bulunmaz nimet. Özellikle devam filmlerindeki uyuşukluk bu filmde asla yer almıyor. Yönetmen çok parlak bir isim olmasa da kariyerindeki en iyi işi ortaya koymuş.

Yine yalnız bırakmayan @Clayrow a teşekkürler. :)
2
2 yıldan fazla önce
Sapphira profil resmi
Sapphira
ağır konuşcam ama beğenmeyen gitsin oktay usta filan izlesin :D
1
2 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Bence oldukça eğlenceliydi. Tabiki ilk film kadar değil ama böyle çok kötü eleştirileri de hak etmiyor.
1
2 yıldan fazla önce
Poker profil resmi
Poker
İlk filminden 10 kat daha eğlenceliydi. Fakat Jim Carrey filme hiçbir şey katmadı. Bu yüzden filmin gözden kaçtığını düşünüyorum . Haksız mıyım?
1
3 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
tamam iki birden kotudur biliyorum ama kendi icinde iyi olmasina engel degil bu. olculu kotu olsaydi keske...
0
3 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Kendi kostümünü kendisi yapan ve doğa üstü güçleri olmasa da kendisini suçla savaşçısı bir kahraman ilan eden Dave/, yeni maceralara sürüklenirken bir grup 'normal vatandaş' ile karşılaşır. Onlar da sıra dışı kostümlerle süper kahraman olmaya ve suçlularla mücadeleye atılmışlardır. Yeni ekip Justice Forever adını alırken, bu arada Red Mist'in büyük intikam planı da devreye girmek üzeredir...
1
3 yıldan fazla önce

Kick-Ass 2 filmini beğenenler

Kick-Ass 2 filmini içeren raflar

Kick-Ass 2 filmi hakkında ilgi çekici içerikler