Kibarca Öldürmek (Killing Them Softly) (2012) afişi

Kibarca Öldürmek (2012)
Killing Them Softly

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Karanlık, Suç
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
97 dakika
starch Yerel bir çetenin yönettiği, büyük paraların döndüğü bir yeraltı kumar işletmesinde ciddi bir soygun gerçekleştirilir. Failler kendilerini akıllı zanneden ama aslında geride bir sürü iz bırakan 3 adamdır. Bunun üzerine çete, düzenlendiği poker oyunları sırasında yapılan soygunları araştırmak için Jackie Cogan'ı görevlendirir. Soğuk kanlı Jackie acımasızlığı ile tanınır ama işini bir o kadar da 'temiz' ve 'kibarca' yapar. İşin esas faillerini bulmak ve icaplarına bakmakla görevlendirilen kiralık katil, diğer yandan da yaşadığı ülkenin gerçek yüzünü görebilen bir adamdır...

Yorumlar

yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Açıkçası yorumlardan ve birkaç uyku getiren filmler listesinde görünce beklentim çok düşüktü ama ben gerçekten beğendim. En ufak sıkılmadım. Tarantino' nun tarzına benziyor ama kendine has bir tadı var filmin. Tarantino filmleri gibi olacak beklentisiyle izlemezseniz bence türün sevenleri için oldukça keyifli bir yapım. Brad Pitt i izlemek bile bana yetti. Herkese önereceğim bir film değil ama kesinlikle kötü bir film de değil.
1
4 ay önce
mrfaruk profil resmi
mrfaruk
amerikalılara hitap eden bi film
0
1 yıldan fazla önce
xavalon profil resmi
xavalon
Bu filmde beğendiğim tek şey filmin finalindeki Brad Pitt'in söylediği "Amerika'da yaşıyorsan tek başınasın. Amerika bir ülke değildir, bir iştir. Sökül paramı" Zaman kaybı. Brad Pitt bile kurtaramamış bu filmi.
0
2 yıl önce
Artemisia profil resmi
Artemisia
Bu filmi iki kez yarıda bıraktım izleyemiyorum olmuyor ya, ben ki sakin durgun filmleri de çok severim ama bu film durgunlukla aksiyon arasında bug'da kalmış gibi..
0
neredeyse 3 yıl önce
TolgaKARA profil resmi
TolgaKARA
Brad Pitt'in en kötü filmlerinden biri. Dünyaya değil de abdlilere hitap eden bir film olmuş.
0
3 yıl önce
eskon profil resmi
eskon
''Amerika bir ülke değildir dostum; Amerika bir işletmedir. Şimdi sökül paraları!!''
0
3 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
hic keyif almadim. su amerika olayi basli basina kotu geldi zaten. birakin da tarantino'nun isini tarantino yapsin.
1
3 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Jackie Cogan çete ile bir poker oyunu oynamaya karar verir. Bu poker oyunu onun için hiç te iyi olmayan sonuçlar doğuracaktır
0
3 yıldan fazla önce
MinDFoRCe profil resmi
MinDFoRCe
vasat bir senaryosu olduğunu düşünüyorum. son 20 dk'sı hariç oldukça sıkıcı geçti benim için. bazı obama-bush eksenli politik göndermeler ve amerikan rüyası eleştirileri göze çarpıyor. ama aksiyon olarak da mesaj kaygısı olarak ya yeterli bulmadığım bir film.
2
3 yıldan fazla önce

Killing Them Softly filmini beğenenler

Killing Them Softly filmini içeren raflar

Killing Them Softly filmi hakkında ilgi çekici içerikler