Senin Adin (Kimi no na wa.) (2016)

Senin Adin (2016)
Kimi no na wa.

Puan Like 8.8 / 25 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Japonya
Süresi
106 dakika
phoeniks profil resmi
phoeniks
Efsaneydi çok etkieyiciydi Miyazaki aniemeleriine çok yaklaşmış.
5 ay önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
Yer yer güldüren aynı zamanda da hüzünlendiren romantik yönetmenimiz Makoto'dan ,jenerik müzikleriyle de ilgi çeken kesinlikle herkesin izlemesi gereken sıradışı bir anime :)Farklılık arayanlara duyrulur :)
6 ay önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Tek bir cümle ile kısacası müthiş ama müthiş bir hayal gücü...
1 yıl önce
.Simurg profil resmi
.Simurg
şu güzelliği herkes izlesin :)
1 yıldan fazla önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Çok ama çok güzeldi.
1 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
Tam da Hollywood'un kıskacına girebilecek bir anime olmuş. Ellerine sağlık, harika bir iş çıkarılmış. Etkilenmemek elde değil.
neredeyse 2 yıl önce
aylinaykut profil resmi
aylinaykut
İzlediğim en ama en anlamlı ve beni en çok etkileyen animelerden biriydi. Yer yer duygulandığınızdan gözleriniz dolacak, yer yer de sevinçten... Başlarında biraz sıkılır 'aaa ne kadar basit bir konu' desem de birden olayların değişmesi beni çok etkiledi. Ama Hollywood'a uyarlanacağını duydum böyle güzel bir animenin, o yüzden biraz sinirliyim. :(
2 yıl önce
burcudrn profil resmi
burcudrn
Kesinlikle izlediğim en harika animelerden biriydi. Herkesin izlemesini şiddetle tavsiye ederim. Kurgu,grafik ve senaryo her şey tek kelimeyle harikaydı.
2 yıl önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Çok güzel bir animeydi gerçekten. Yarısından sonra birden konu başka bir yerlere gitti, kafam yanmaya başladı. Başarılı bir senaryoydu. Mutlaka izleyin. İyi seyirler...
2 yıl önce
irrelevant profil resmi
irrelevant
son zamanlarda izlediğim en güzel film sanırım. hasret kalmışız böyle naif kurgulara, çok iyi geldi.
2 yıl önce
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
Teknolojinin animelere yansımasını görebileceğiniz, enfes çizimlere sahip tatlı bir anime. Yalnız şu sıralar aşırı bir abartı var filme karşı, hüngür hüngür ağladımcılardan tutun, sırf gişede geçti diye spirited away gibi inanılmaz iyi bir filmden iyi olduğunu iddia edenler falan var. Spirited Away çoğu ülkeyi animeyle tanıştırdı, şimdi çıksa piyasayı alt üst eder. Abartmayın der, 7 puanı da veririm.
2 yıl önce
berrn profil resmi
berrn
berbat bir çevirisi olmasına rağmen inat ettim izledim. pişman mıyım? yoo, siz de izleyin bence. sonuç olarak sevilesi bir anime arkadaşımız. bence kaçırmayın izleyin..
neredeyse 3 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
klişe bir hikaye üzerine gişe işi çerezlik gibi başlaması hayal kırıklığına uğratsa da sonrasında depresif romantik yönetmenimizin alametifarikası bir an da ortaya çıktı ve hiç bitmesin dediğim bir anime izlemeye başladım. yine rüyalar, yine paralel evrenler, yine uslanmaz aşıklar... etkileyici.
neredeyse 3 yıl önce