Senin Adin (Kimi no na wa.) (2016)

Senin Adin (2016)Kimi no na wa.

Puan 9.0 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Japonca
Ülke
Japonya
Süre
106 dakika
129
1
221
51
BlaCkMyTh profil fotoğrafı
BlaCkMyTh
@Laylaylom un tavsiye ettiklerinde bugün VOL 1.

Aslında romantik tarzda animeleri sevmem ama film ikinci yarısından sonra felsefik ve bilim kurgu yanını göstermeye başlıyor ve son 15 20 dakika da tekrar romantizme bağlasa da, sizi germeyi ve sanki sizin başınıza geliyormuş duygusunu çok iyi hissettiriyor. Ayrıca konu biraz klişe gibi gelse de başlar da, ardından kendini affettiriyor. Fazla bu durumu açıp spoiler vermek istemiyorum aslında. Sonuç olarak @Laylaylom a teşekkürler, bu filmi tavsiye edip, beni fazlasıyla yoğun duygulara soktuğu için :D
error_outline
1 yıldan fazla önce
Geotitan profil fotoğrafı
Geotitan
Bu film için ne söylense az kalır kurgu ayrı güzel oyunculuk diycek gerçek oyuncu yokki diycekiniz ama o karakterleri oynatan programcılar gerçek oyuncu yeteneğine sahipler bence , Başlangıçta sıkıcı bişeyin içine girdiğimi sandım ama sonra olaylar deişince çözmeye çalıştık tam çözdüğümüzü sanarken olayın leveli atladı ve bambaşka bi boyuta taşında yer ve zaman açısından hiçbir mantık hatası olmadığından enfes bi film çıkartmışlar sonunda duygulandığımıda itiraf etmeliyim :)
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
phoeniks profil fotoğrafı
phoeniks
Efsaneydi çok etkieyiciydi Miyazaki aniemeleriine çok yaklaşmış.
error_outline
2 yıldan fazla önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Yer yer güldüren aynı zamanda da hüzünlendiren romantik yönetmenimiz Makoto'dan ,jenerik müzikleriyle de ilgi çeken kesinlikle herkesin izlemesi gereken sıradışı bir anime :)Farklılık arayanlara duyrulur :)
error_outline
2 yıldan fazla önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Tek bir cümle ile kısacası müthiş ama müthiş bir hayal gücü...
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Celestine profil fotoğrafı
Celestine
şu güzelliği herkes izlesin :)
error_outline
3 yıldan fazla önce
Hollyy profil fotoğrafı
Hollyy
Çok ama çok güzeldi.
error_outline
3 yıldan fazla önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Tam da Hollywood'un kıskacına girebilecek bir anime olmuş. Ellerine sağlık, harika bir iş çıkarılmış. Etkilenmemek elde değil.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
aylinaykut profil fotoğrafı
aylinaykut
İzlediğim en ama en anlamlı ve beni en çok etkileyen animelerden biriydi. Yer yer duygulandığınızdan gözleriniz dolacak, yer yer de sevinçten... Başlarında biraz sıkılır 'aaa ne kadar basit bir konu' desem de birden olayların değişmesi beni çok etkiledi. Ama Hollywood'a uyarlanacağını duydum böyle güzel bir animenin, o yüzden biraz sinirliyim. :(
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
burcudrn profil fotoğrafı
burcudrn
Kesinlikle izlediğim en harika animelerden biriydi. Herkesin izlemesini şiddetle tavsiye ederim. Kurgu,grafik ve senaryo her şey tek kelimeyle harikaydı.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Mine.Ce profil fotoğrafı
Mine.Ce
Çok güzel bir animeydi gerçekten. Yarısından sonra birden konu başka bir yerlere gitti, kafam yanmaya başladı. Başarılı bir senaryoydu. Mutlaka izleyin. İyi seyirler...
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
irrelevant profil fotoğrafı
irrelevant
son zamanlarda izlediğim en güzel film sanırım. hasret kalmışız böyle naif kurgulara, çok iyi geldi.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
PorcoRosso profil fotoğrafı
PorcoRosso
Teknolojinin animelere yansımasını görebileceğiniz, enfes çizimlere sahip tatlı bir anime. Yalnız şu sıralar aşırı bir abartı var filme karşı, hüngür hüngür ağladımcılardan tutun, sırf gişede geçti diye spirited away gibi inanılmaz iyi bir filmden iyi olduğunu iddia edenler falan var. Spirited Away çoğu ülkeyi animeyle tanıştırdı, şimdi çıksa piyasayı alt üst eder. Abartmayın der, 7 puanı da veririm.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
berrn profil fotoğrafı
berrn
berbat bir çevirisi olmasına rağmen inat ettim izledim. pişman mıyım? yoo, siz de izleyin bence. sonuç olarak sevilesi bir anime arkadaşımız. bence kaçırmayın izleyin..
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
otekiben profil fotoğrafı
otekiben
klişe bir hikaye üzerine gişe işi çerezlik gibi başlaması hayal kırıklığına uğratsa da sonrasında depresif romantik yönetmenimizin alametifarikası bir an da ortaya çıktı ve hiç bitmesin dediğim bir anime izlemeye başladım. yine rüyalar, yine paralel evrenler, yine uslanmaz aşıklar... etkileyici.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce