Kral Arthur: Kiliç Efsanesi (King Arthur: Legend of the Sword) (2017)

Kral Arthur: Kiliç Efsanesi (2017)King Arthur: Legend of the Sword

Puan 7.5 / 10
Senin Puanın
Etiketler Tarih, Kahramanlık
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
126 dakika
98
5
309
47
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Çok çok çok vasat bir filmdi ,o nasıl berbat görsel efekt,makyaj ve kurgu ve senaryo ve ve ve diye devam ediyorum, izlemeyin net .
error_outline
8 ay önce
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Güzel film izlenilebili.Biraz fantastik fazla kaçmış.Müziklerde harika.
error_outline
2 yıldan fazla önce
BlaCkMyTh profil fotoğrafı
BlaCkMyTh
Her gördüğünüz sakallı nasıl dedeniz değilse, her gördüğünüz fantastik, orta çağ yapımını da GOT ile kıyaslamaktan vazgeçin artık. Biri, 8 sene sürmüş, her bölümü yaklaşık 50 dakika olan bir yapım iken, bir diğeri sadece 2 saatçik bir yapım. Daha ne kadar bir karakter derinliği beklenebiliyor bu durumda anlamış değilim. Şahsen ben 2 saatle doyamadım, oyunculuklar, görsel efektler şahaneydi ki dövüş sahneleri sanki, oyun cutscene izliyormuşçasına süperdi. Keşke 4 5 sezonluk bir dizi olsaymış, işte o zaman tadından yenmezmiş. Ayrıca sağlam bir RPG-Hack and Slash oyunu da çıkarmış. 2004 yapımı King Arthur da favori filmlerim arasında yer alıyor ama bu yapım hem fantastik, hem de görsel efektlerin katkısıyla daha ön plana çıkartıyor kendini. Sonuç olarak, tek kusuru keşke daha uzun, hatta dizi olsaydı ki 10 bölümlük bir mini seri bile olabilirdi, hızlıca geçmeselerdi keşke çoğu yeri.
error_outline
2 yıldan fazla önce
berrn profil fotoğrafı
berrn
İzlediğim en iyi King Arthur uyarlamasıydı. Hunnam karakteri çok iyi canlandırmış. Guy Ricthie dokunuşu ve efsane soundtrackler birleşince tadından yenmez bi güzellik olmuş.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
MehmetYurdakul profil fotoğrafı
MehmetYurdakul
müzikler çok sağlam bir de snatch gibi guy ritchie tarzı akış efsane zaten ... 8....
error_outline
3 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Klasik kral arthur ve kılıç hikayesini bize fantastik yollara anlatan oyuncularından senaryosuna işlenişine ve efektlere hayran bıraktıran oldukça beğendiğim bir yapımdı.
error_outline
4 yıldan fazla önce
MCA profil fotoğrafı
MCA
Soundtrack efsane değil mi?
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
BELIT profil fotoğrafı
BELIT
Guy Rictchie fantastik filmler için fazla geyik kalıyor sanırım , görüntüler ve müzikler nefisti , tamam baş roldeki elemanda baya iyiydi :-) ama senaryo ve işlenişi hele o diyaloglar ,excalibur efsanesine hiç yakışmadı bence. Müzkler gerçekten çok iyi , hala ofiste dinliyorum :-)error_outline
neredeyse 5 yıl önce
rume profil fotoğrafı
rume
Kesinikle şu an ki puanını haketmeyen bir film. Bana göre en az 8 olmalıydı. Görseli, müzikleri, oyuncuları ve oyunculukları mükemmeldi. Hikayenin işleniş tarzı çok güzeldi. Ayrıca ben Charlie Hunnam'ı Kral Arthur rolüne çok yakıştırdım. Başkası olsaydı da rolün hakkından gelirdi ki Charlie Hunnam da gayet güzel hakkından gelmiş. Bir harikaydı resmen
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Celestine profil fotoğrafı
Celestine
Baştan sona kendini heyecanla izlettiriyor. Çok hareketli bir film ekrana kilitliyor sizi. İzlerken ''bunu 3D izlemek vardı şimdi'' diye geçirdim içimden efektler harikaydı. Önceki King Arthur filminden farklı. Bazı yerleri sevmesem de farklı bir yorum. Charlie Hunnam ı ilk defa izliyorum gayet başarılıydı ama onu Kral Arthur'a yakıştırmadım. Jude Law dan son zamanlarda soğumuş olsam da çok iyiydi o hırsı gözlerinden okuyordunuz adeta. Eric Bana e kral olmak çok yakışıyor onu filmde daha fazla görmek istedim. Aidan Gillen game of thrones ta nasıl bir etki bıraktıysa film boyunca bir hainlik yapmasını bekledim. Büyücü kızı da sevmedim bir türlü neyse Guy Ritchie nin mükemmel Kral Arthur unu kaçırmayın derim.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
snkn.sys profil fotoğrafı
snkn.sys
Resmen ekrana kilitliyor. Görsel efektler harikaydı. Tabii ki kusursuz değildi ama kusursuza yakındı. Hikayenin güzelliği ve Süperdi. Yönetmenin kalitesi zaten sorgulanmaz diye düşünüyorum. O efektlerin güzelliğnii içinde hissediyorsun. Ritchie üstat :)
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Gunner316 profil fotoğrafı
Gunner316
Film Beklediğim Kadar İyi Değildi Ama Kötüde Diyemeyiz Görsellik İyi Müzikler Şahane Oyuncular İyi
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Raziye. profil fotoğrafı
Raziye.
SÜPER!!yönetmen koltuğunda Ritchie var daha ne olsun,kalitesini her sahnede konuşturmuş adam helal olsun:)charlie hunnam çok yakışmış karaktere,ritchie repliklerine.çok keyifliydi:))
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
kriyolit profil fotoğrafı
kriyolit
izleme otur dinle o derece :)
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Aaisha profil fotoğrafı
Aaisha
şöyle ki bütün hikayeyi biliyor olmanız bile filmin dışında kalmanızı sağlamıyor. harika bir görsellikle altın tabakta sunulmuş gibi. ayrıca müzikler karakterler kurgu ... hangi birinden bahsetsem acaba? sadece çok müthişti!
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce