Kingsman: Altin Çember (Kingsman: The Golden Circle) (2017) afişi

Kingsman: Altin Çember (2017)
Kingsman: The Golden Circle

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 7.2 / 29 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Kahramanlık, Komik
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
141 dakika
KerseL Kingsman: Altın Çember, merkezi karargahları yıkıldığında ve dünyanın tamamı bir anlamda rehin alındığında, Kingsman ekibinin tehlikeli yolculuğu onları ABD'deki bir müttefik casus örgütünün keşfine götürecektir. Bu iki seçkin gizli örgüt, ortak bir düşmanı yenmek için bir araya gelmelidir.

Yorumlar

eminuk profil resmi
eminuk
İlkinden kötüydü. Sadece iyi vakit geçirdim. Mantık hataları can sıkıcıydı.Eh işte dediğim filmlerden.
6 gün önce
KARAGEYIK profil resmi
KARAGEYIK
Aksiyon sahnelerindeki koreografiler dışında B tipi filmlerden farksızdı. İzlesenizde olur izlemeseniz de....
6 gün önce
Sefa profil resmi
Sefa
İlk film kadar efsane olmasa da yine de güzeldi. Sizi çok sıkmadan kendisini izlettiren bir film olmuş.
7 gün önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
ilk film gibi bu da güzeldi. üçüncü film gelecek büyük ihtimalle.Elton John bile oynuyor :)
23 gün önce
BirKusOlsam profil resmi
BirKusOlsam
Kingsman ilk filmiyle herkesi şaşırtmış kendinden beklenin çok üstünde bir yapım olmuştu. Farklıydı, ilginçti, yer yer komikti, aksiyonuyla çekim açılarıyla ve oyunculuklarıyla benim bir hayli beğendiğim bir film olmuştu. Ancak bu film her devam filminin yaşadığı kaderi yaşamış, ilk filmin üstüne çıkamadığı gibi altında kalmış bence. Bunun sebebi de ilk filmin bizde yarattığı beklenti sanırım.
Filmin tonunda ve senaryosunda sıkıntılar olmakla beraber bazı görsel efektler canımı sıktı izlerken. Aksiyon sahneleri her ne kadar ilk filmi aratmıyor olsa da bazı sahneler aşırı derecede gerçeklikten uzaktı. Bence vakit geçirtiyor, izleniyor, kafa dağıtmak için tercih edilebilir. 6/10
2 ay önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
1. film gibi u filmde güzeldi genel anlamda. bazen sıkar gibi olsa da özellikle yakın çekimle,küçük detayları ile kendini izlettiriyor . 3. filmin gelmesi muhtemel diye düşünüyorum . özellikle türü sewenlerin izlerken zewk alacağı bir filmdi.
4 ay önce
Hermione profil resmi
Hermione
İyi ki 1 filmle kalmamış ve devam filmini çekmişler! Harikaydı. Kamera açıları, Ayrıntılı çekimler, renkler, efektler, hızlı ve yavaş çekimler... Muazzamdı :D Görüntü yönetmenini ve Kurgucuyu ayrıca tebrik etmek gerek :) İlk filmle bağlantı ve göndermeleriyle da benden tam puan aldı, kesinlikle ilk filmi izlemeyen asıl hikayeyi gözden kaçırır ama ilk filmi izlemeden de izlese zevkle izler çünkü görsel bir doyum ve aksiyon sahneleriyle de heyecan veriyor. Ve rahatlıkla söyleyebilirim, ilk film kadar güzeldi. Hatta çıta biraz daha yukarıdaydı diyebilirim. Aksiyon var, komedi var, hikayesi var, aşk var, dostluk var, kahramanlık var, fedakarlık var... Var da var :) He bir de bir sahnede ağladım... Bunu da söyleyeyim de iyice merak edin :D Son olarak da izleyenlerin anlayacağı bir şey;
4 ay önce

Kingsman: The Golden Circle filmini beğenenler

Kingsman: The Golden Circle filmini içeren raflar

Kingsman: The Golden Circle filmi hakkında ilgi çekici içerikler