Kocan Kadar Konus Dirilis (Husband Factor: Resurrection) (2016)

Kocan Kadar Konus Dirilis (2016)Husband Factor: Resurrection

Puan 7.8 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
108 dakika
101
9
437
18
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Çok ergen filmi. İlki tutunca devamını diriltmişler. İkincisi tutsaydı üçüncüsünü de çekerlerdi.
error_outline
10 ay önce
seraysinaparlak profil fotoğrafı
seraysinaparlak
Ezgi Mola mimikleri karşısında saygıyla eğiliyorum. :)
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Saphire profil fotoğrafı
Saphire
Genelde türk yapımı filmlerden nefret ederim. Güldürmek istedikleri için küfür başlayıp, küfürle bitiriyorlar çünkü. İyi ki Şebnem Burcuoğlu böyle güzel, 2 harika kitap yazmış. Samimiyetleriyle güldürüyorlar, izletiyorlar. Canım sıkıldıkça izleyeceğim 2 filmdir Kocan Kadar Konuş :))
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Selenora profil fotoğrafı
Selenora
İlki kadar samimi,içten,eğlenceli ve aileden bir film olmuş. Oyunculuklar doğal ve çok iyiydi. Bazı sahnelerde kahkahalarım odadan dışarı bile çıktı. Onun dışında gülümseyerek izlenebilecek bir film. Başarılı bir iş yapılmış :)
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
mels profil fotoğrafı
mels
Yine harika bir film olmuş. Bir çok komedi filmi adı altında yayınlanan küfür dolu filmlerden çok çok daha komikti,orası kesin. İlk film o kadar iyiydi ki açıkçası bu filmde kalitenin düşeceğini düşünmüştüm ancak iyi ki yanılmışım. :) Çünkü Ezgi Mola da Murat Yıldırım da harikaydılar yine. Ayrıca Hümeyra'nın dansı da çok iyiydi. :D
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
İlkine yakın seviyede yine çok keyifli güzel bir romantik komedi olmuş. Ezgi Mola yine çok iyi :) yan rollerde de bir çok başarılı isim var. İzlenir nadir türk romantik komedilerinden diyebilirim.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
öncelikle festiwal filmlerini de sewen izleyen biri olarak sanki sadece tek düze zewklerimiz warmış gibi böyle genellemeler yapan arkadaşları anlamıyorum we sadece gülüyorum ... 2. olarak film kadınları aşağılamıyor film kadınları aşağılayan topluma çok güzel göndermelerde bulunuyor ...filme gelirsek ilk film gibi bu filmde çok eğlenceli , yer yer kahkahalar attıran , yer yer tebessüm ettiren, we yer yer duygulandıran bir filmdi gerçekten beğendiğim nadir türk filmlerinden biri , oyunculuklarla , senaryoyla , kalitesiyle iyi bir türk filmi we türk sinemasının böyle filmlere ihtiyacı war :) tawsiye ederim ;)
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
Nevra Serezli ve Hümeyra gibi iki önemli oyuncu başta olmak üzere tüm oyuncuların başarılı performansları,filmin konusu,akıcı üslubu ve esprilerin kalitesi birleşince ortaya şahane bir iş çıkmış.İlk filmi de beğenmiştim,bunda çıta daha da yükselmiş.Bence Türk sinemasının bu tarz yapımlara ihtiyacı var,yapılan her işi toptan küçümseme alışkanlığına bir son vermek gerekiyor.İzmirli kadınların zeka ve mizah kokan bu tatlı hikayesini izlemenizi tavsiye ederim..Not:Festival filmlerini de gayet severek izliyorum!
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
EsraG. profil fotoğrafı
EsraG.
Yine çok güldüğüm, neşeli, harika oyuncularla dolu bir filmdi. İlkine çok yakındı tavsiye edilir. Ayrıca bu filmi sevenlerin festival filmlerini sevmeyeceği yönündeki inanış tamamı ile yanlış. Zira gayet de severim. Neyden keyif alacağınıza kitleler değil siz karar verin :)
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
merodesidero profil fotoğrafı
merodesidero
Arkadaş hatrı için gittiğim tipik, berbat romantik-komedi filmi. Bu tarz filmlerin hastası olmuş kitle festival filmlerine "sıkıcı" demez mi, ümüklerini sıkasım geliyor. bi defa kadınları aşağılayıcı bir konusu var, buna nasıl gülebiliyorlar anlamıyorum.
error_outline
5 yıldan fazla önce