Kocan Kadar Konus Dirilis (2016)

Kocan Kadar Konus Dirilis (2016)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
108 dakika
Ricky.McFloyd Kocan Kadar Konuş: Diriliş izleyiciye tıpkı ilk filmdeki gibi romantik ve eğlenceli bir hikaye vaat ediyor. Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan ikinci romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini yine Kıvanç Baruönü üstleniyor. İlk filmde ailesi ve çevresinin evlilik baskılarıyla baş eden Efsun (Ezgi Mola) ikinci filmde aşık olduğu Sinan’a (Murat Yıldırım) kavuşuyor ama aşk hayatının önündeki engeller azalmıyor. Efsun’un kendi kaotik ailesinden sonra bu defa Sinan’ın ailesi, özellikle de babaannesi Cavide Hanım’la uğraşması gerekiyor ve olaylar çığırından çıkıyor. Aşık olduğu adamla huzurlu bir beraberlik isterken türlü badireleri atlatıp bu hayaline kavuşabilecek midir? Herkesin onun yerine karar verdiği bir düğünü istiyor mudur sahiden?

Yorumlar

seraysinaparlak profil resmi
seraysinaparlak
Ezgi Mola mimikleri karşısında saygıyla eğiliyorum. :)
neredeyse 3 yıl önce
Saphire profil resmi
Saphire
Genelde türk yapımı filmlerden nefret ederim. Güldürmek istedikleri için küfür başlayıp, küfürle bitiriyorlar çünkü. İyi ki Şebnem Burcuoğlu böyle güzel, 2 harika kitap yazmış. Samimiyetleriyle güldürüyorlar, izletiyorlar. Canım sıkıldıkça izleyeceğim 2 filmdir Kocan Kadar Konuş :))
3 yıl önce
Selocan profil resmi
Selocan
İlki kadar samimi,içten,eğlenceli ve aileden bir film olmuş. Oyunculuklar doğal ve çok iyiydi. Bazı sahnelerde kahkahalarım odadan dışarı bile çıktı. Onun dışında gülümseyerek izlenebilecek bir film. Başarılı bir iş yapılmış :)
3 yıl önce
mels profil resmi
mels
Yine harika bir film olmuş. Bir çok komedi filmi adı altında yayınlanan küfür dolu filmlerden çok çok daha komikti,orası kesin. İlk film o kadar iyiydi ki açıkçası bu filmde kalitenin düşeceğini düşünmüştüm ancak iyi ki yanılmışım. :) Çünkü Ezgi Mola da Murat Yıldırım da harikaydılar yine. Ayrıca Hümeyra'nın dansı da çok iyiydi. :D
3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlkine yakın seviyede yine çok keyifli güzel bir romantik komedi olmuş. Ezgi Mola yine çok iyi :) yan rollerde de bir çok başarılı isim var. İzlenir nadir türk romantik komedilerinden diyebilirim.
3 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
öncelikle festiwal filmlerini de sewen izleyen biri olarak sanki sadece tek düze zewklerimiz warmış gibi böyle genellemeler yapan arkadaşları anlamıyorum we sadece gülüyorum ... 2. olarak film kadınları aşağılamıyor film kadınları aşağılayan topluma çok güzel göndermelerde bulunuyor ...filme gelirsek ilk film gibi bu filmde çok eğlenceli , yer yer kahkahalar attıran , yer yer tebessüm ettiren, we yer yer duygulandıran bir filmdi gerçekten beğendiğim nadir türk filmlerinden biri , oyunculuklarla , senaryoyla , kalitesiyle iyi bir türk filmi we türk sinemasının böyle filmlere ihtiyacı war :) tawsiye ederim ;)
3 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
Nevra Serezli ve Hümeyra gibi iki önemli oyuncu başta olmak üzere tüm oyuncuların başarılı performansları,filmin konusu,akıcı üslubu ve esprilerin kalitesi birleşince ortaya şahane bir iş çıkmış.İlk filmi de beğenmiştim,bunda çıta daha da yükselmiş.Bence Türk sinemasının bu tarz yapımlara ihtiyacı var,yapılan her işi toptan küçümseme alışkanlığına bir son vermek gerekiyor.İzmirli kadınların zeka ve mizah kokan bu tatlı hikayesini izlemenizi tavsiye ederim..Not:Festival filmlerini de gayet severek izliyorum!
3 yıl önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Yine çok güldüğüm, neşeli, harika oyuncularla dolu bir filmdi. İlkine çok yakındı tavsiye edilir. Ayrıca bu filmi sevenlerin festival filmlerini sevmeyeceği yönündeki inanış tamamı ile yanlış. Zira gayet de severim. Neyden keyif alacağınıza kitleler değil siz karar verin :)
3 yıl önce
totkymotky profil resmi
totkymotky
Arkadaş hatrı için gittiğim tipik, berbat romantik-komedi filmi. Bu tarz filmlerin hastası olmuş kitle festival filmlerine "sıkıcı" demez mi, ümüklerini sıkasım geliyor. bi defa kadınları aşağılayıcı bir konusu var, buna nasıl gülebiliyorlar anlamıyorum.
3 yıldan fazla önce

Kocan Kadar Konus Dirilis filmini beğenenler

Kocan Kadar Konus Dirilis filmini içeren raflar

Kocan Kadar Konus Dirilis filmi hakkında ilgi çekici içerikler