Kolpaçino 3. Devre (2016) afişi

Kolpaçino 3. Devre (2016)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Komik
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
93 dakika
efefikri Özgür (Şafak Sezer), Sabri Abi’nin (Aydemir Akbaş) ihanetinden sonra karısı Cemile’den ayrılmıştır. Cemile çocuğun velayetini de almıştır. Tam bu karışık dönemde Özgür’ün babası Kudret, vefat eder. Özgür, oturduğu villayı eskiden olduğu gibi filmcilere kiraya vermekte ve oradan gelen para ile geçinmektedir. Mertay ve Sabri, ülkeye geri dönmüş ve kendilerine bir ofis açmışlardır. Burada emlak - inşaat işleri ile ilgilenmektedirler. Özgür, çocuğuyla görüşebilmek için mahkemeden izin almıştır ve onu görmek üzere Ganyotçu'yla beraber eski eşi Cemile'nin yaşadığı eve gider. Sese takıntılı, biraz filozof ama çoğu zaman deliliğin sınırlarında gezen “Başkan” lakaplı mafya babasının (Erkan Petekkaya) adamlarından birinin telefonu evin önünde aralarında çıkan tartışma esnasında Özgür’ün telefonuyla karışır. “Başkan”ın telefonunu arayan adamlar, kazara Özgür ile konuşur. Özgür ise arayanları filmciler zanneder ve beklediği ödemeyi yapacaklarını düşünüp adamların söyledikleri yere gider. Adamlar Özgür'e bir zarf içinde para verir. Özgür, paraları incelediğinde elinde sertifikalı yirmi adet bir milyon dolarlık banknot olduğunu fark eder. Esasında Başkan’a gitmesi gereken paralar artık Özgür’ün elindedir. Özgür ise hemen paraların üstüne yatıp, kaçış planları yapmaya başlar. Olayı haber alan başkan ve adamları çoktan Özgür ve ekibinin peşine düşmüştür bile.

Yorumlar

BOZO profil resmi
BOZO
İlk 2 filmin bırak yanını uzağından bile geçemez . Erkan Petekkaya nın muhabbetleri çok gereksizdi, uzun ve alaksızdı .Kısacası Başkan rolü olmadı. İzlemeyenlere tavsiyem izlemeyin :) ...
2
1 yıldan fazla önce
eskon profil resmi
eskon
İlk iki filmin yanına bile yaklaşamaz. Diğer iki filmde senaryoda yetkin karikatüristlerin payı vardı, bunda Sezer kendim yazayım demiş ama tutturamamış. Hele bir 'Başkan' Erkan Petekkaya faciası var kii... Çok abartılmış, gereksiz uzatılmış. İnsanı sinemadan soğutur.
1
1 yıldan fazla önce
efefikri profil resmi
efefikri
Çok Gereksiz bir film olmuş buna komedi diyenleri anlamıyorum. İzleyip değerli vaktinizi harcamayın..
1
1 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Bir seri bu kadar birbirinin kopyası olur. izlemek cidden zaman kaybı. öyle aşırı boş vaktiniz varsa, dünyada da hiç film kalmadıysa bakın derim. Oyuncular, sürekli aynı senaryo vs cidden çok itici.
1
1 yıldan fazla önce
alicancam profil resmi
alicancam
Film mi çekiyosunuz dizi mi? Olmamış.
0
1 yıldan fazla önce
Sekyazar profil resmi
Sekyazar
Başka işlerle uğraşırken fon sesi olarak youtubedan 360p izledim 480p izlesem internet kotasına yazık olurdu
2
1 yıldan fazla önce
efepoyraz06 profil resmi
efepoyraz06
ilk 2 seriyi mumla arattı bu kadroya bu film olmamış...
0
neredeyse 2 yıl önce
canmustaffa profil resmi
canmustaffa
İlk iki film kadar iyi senaryoya sahip olmasa ve ilk iki filmden çalıntı espriler olsa da, yine de izlenecek bir film. ilk filmi 10 kere izlediyseniz, bunu 3 kere izlersiniz.
0
neredeyse 2 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Sinemada izlenmeyecek kadar berbattı. Verdiğim paraya yazık. İzlemeyin.
0
neredeyse 2 yıl önce

Kolpaçino 3. Devre filmini beğenenler

Kolpaçino 3. Devre filmini içeren raflar

Kolpaçino 3. Devre filmi hakkında ilgi çekici içerikler