Kötü Kedi Şerafettin (2016)

Kötü Kedi Şerafettin (2016)

Puan Like 6.3 / 10 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Animasyon, Aksiyon, Komik
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
86 dakika
Blacklion Sıradan bir ilkbahar sabahı, kötü kedi Şerafettin ile yancıları martı Rıfkı ve fare Rıza akşamki mangal için hazırlıklarını sürdürmektedir. Gelgelelim, aynı gün içinde Şero'nun başına gelmeyen kalmaz. Önce babası Tonguç tarafından evden kovulur, sonra gözüne kestirdiği manitanın ölümüne sebep olur, yetmezmiş gibi düşmanlarının saldırısına uğrar, hayatı boyunca belki de ilk defa aşık olur ve nihayetinde Tacettin adında bir oğlu olduğunu öğrenir... Uğur Yücel - Şero Demet Evgar - Misket Okan Yalabık - Çizer Güven Kıraç - Rıza Gökçe Özyol - Rıfkı Ahmet Mümtaz Taylan - Tonguç Yekta Kopan - Cemil Ayşen Gruda - Hasene Cezmi Baskın - Şemistan

Yorumlar

arifcicek profil resmi
arifcicek
Yerli animasyonlar ile kıyaslayacak olursak kesinlikle yerini ilk üç sırada alır. Karikatürlerin sinemaya uyarlanmış hali... Sadece Uğur Yücel ton koymayıp kendi sesini direkt vurgulasa daha iyi olurdu gibime geliyor...
9 ay önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
Animasyon olarak çok başarılı ama bildiğimiz Şerafettin'i tam yansıtmamış. Küfürler az, geyik az, aksiyon az... Tek konu üzerinden filmi ilerletmeye çalışmışlar. Ha komik mi? Komik. Ama daha iyisi olabilirdi. Beklentimi tam alamadım. Yüksek ihtimal devamı gelecek gibi. Tabi umarız :D
2 yıldan fazla önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Seslendirmeler etkileyici, kadro sağlam laf yok. Ancak senaryo rezalet. Filmde sadece dublaja güldük. Bunu bir karikatür olarak değerlendirmek lazım gerçi ama karikatürünü hiç okumadığımız için belki de zevk almadık. Bu nedenle kesin bir şey söylemek zor. Ama karakterlerini tanıyanlar büyük ihtimalle zevk alırlar. Yüzüklerin Efendisi okuduktan sonra filmin bağımlısı olmak gibi bir şey bu sonuçta.
2 yıldan fazla önce
ufuuk03 profil resmi
ufuuk03
genel olarak başarılı ama senaryo sanki daha iyi olabilirdi.
neredeyse 3 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Bizimkilerden bu kadar kaliteli bir iş beklemiyordum. Demet Evgar birden fazla seslendirme yapmasıda onun bir başarısıdır ayrıca tebrik ederim. Büyükler için yapılmış bir animasyon. Her türlü konuşmanın , sokakların , ambulans vesaire her yeşin yerli olmasıda çok güzeldi. Umarım artık bu kalitede animasyon çekerler küçüklere ve büyüklere hitaben ve umarım devamı gelir.
neredeyse 3 yıl önce
Jackup profil resmi
Jackup
Animasyonun sadece çocuklar için olmadığını ispatlayan bir film olmuş.Disney ve pixar yapımlarıyla kıyaslanamaz belki ama Türklerin de başarılı animasyon filmi yapması beni gururlandırdı.
neredeyse 3 yıl önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Dehşet harika olmuş. Dublaj ekibine laf yok zati :) Görsellik desen uçmuş almış başını gitmiş. İkincisi gelebilir diye düşünüyorum. Çabalanan emek karşısında saygıyla eğilirim.
neredeyse 3 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Ben beğendim açıkçası. Şu intikam peşinde koşan eleman olmasaydı daha iyi olacakmış sanki. Çok küfürlü diye eleştirmek bana pek bir yersiz geldi nedense. Bu küfürbaz kedi yeni oluşturulmuş bir karakter değil ki,zaten izleyecek adamın bunu biliyor olması lazım. Sıfırdan oluşturuluyor olsaydı bile küfürler ağır gelmezdi bana. İzlerken de sıkılmadım, aksine müzikleri ve tanıdık sesleri duymak çok eğlendirdi beni. Yapılsın böyle şeyler ya, biz izleriz.
neredeyse 3 yıl önce
KerseL profil resmi
KerseL
Görsel olarak oldukça iyiydi ama hikayeyi beğenmedim ...
neredeyse 3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Çok başarılı olmuş gerçekten. Uzun yıllar bekletti filmi ama değmiş. Sürekli bir takipçisi olmasam da fazlasıyla karikatürlerini okumuştum. Az bilgimle şunu söyleyebilirimki son zamanlarında çıkan biraz daha sansürlü şerodan çok ilk zamanlardaki küfrü ağzından eksik olmayan bir şero yapılmış. L-Manyak ve Lombak günlerindekine yakın. Ama cinsellik o kadar fazla değil. Yani filmde çok ağır bir dil var çizgi film niyetine çocuklara izletmeye kalkmayın. Ayrıca belliki çok emek verilmiş. Umarım devamı da gelir önümüzdeki yıllarda böyle filmlerin. Yapabildiğimizi görmek güzel.
neredeyse 3 yıl önce
KingoMelo profil resmi
KingoMelo
Bu filmle alakalı sadece şunu söylemek istiyorum. 3D Modelleme çok başarılı yapılmış. Cihangir 1e1 yapılmış. Resmen hiç fark yoktu. Yapan tüm ekibin eline koluna sağlık.
3 yıl önce
shieldmaiden profil resmi
shieldmaiden
Tacizin tecavüzün mizahını yapan her eser midemi bulandırıyor.
3 yıl önce
hakan68 profil resmi
hakan68
efsane olmuş.
3 yıl önce
baras profil resmi
baras
Bayrak astıran filmlerden birisi. İzlediğim en iyi animasyon filmlerden biriydi. Darısı diğer çizgi karakterlerin başına.
3 yıl önce
seraysinaparlak profil resmi
seraysinaparlak
Animasyonda Rgg Ayas'tan sonra çok yol almışız, enfesti :)
3 yıl önce
aclckworkorange profil resmi
aclckworkorange
Animasyonda seviyeyi baya atlamışız abi helal olsun gelsin gelsin devamı
3 yıl önce
incidamla profil resmi
incidamla
Karakter animasyonu, seslendirmeleri, mekan tasarımları ile olağanüstü bir film olmuş.
3 yıl önce
GokhanOkutan profil resmi
GokhanOkutan
animasyon tekniği ve seslendirme çok başarılı. Geri kalan her şey ise berbattı maalesef
3 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Gerçekten muhteşem bir animasyon olmuş! Mutlaka izlenmeli. Çok keyif aldım. Küfürleri çok fazla gelebilir evet, ama yine de her anlamda muhteşemdi! Küfürlü replikler,komik sahneler, görsel anlamda tam bir ziyafet ve harika müzikleriyle birlikte enteresan da bir konusu ve kurgusu vardı :) İstanbul görsel açıdan ayrıntılı bir ziyafet olarak karşınıza çıkacaktır :) İyi seyirler.
Bu arada güzel sosyal mesajları da içermektedir. :)
3 yıl önce
Porpolog profil resmi
Porpolog
Şunlara bi bak ya .
Uğur Yücel - Şero
Demet Evgar - Misket
Okan Yalabık - Çizer
Güven Kıraç - Rıza
Gökçe Özyol - Rıfkı
Ahmet Mümtaz Taylan - Tonguç
Yekta Kopan - Cemil
Ayşen Gruda - Hasene
Cezmi Baskın - Şemistan
3 yıldan fazla önce

Kötü Kedi Şerafettin filmini beğenenler

Kötü Kedi Şerafettin filmi hakkında ilgi çekici içerikler