Kesisen Hayatlar (Krugovi) (2013) afişi

Kesisen Hayatlar (2013)
Krugovi

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Sırbistan
Süresi
112 dakika
blackwidow Bosna Savaşı sırasında Sırp askeri Marko, silah arkadaşlarının Müslüman bir sivile yaptığı kötü muameleyi durdurmaya çalışırken kendi hayatını tehlikeye atar. Aradan 12 yıl geçer, savaş biter fakat Marko'nun kötü sonuçlanan bu kahramanca hareketinin, babası, nişanlısı, en yakın arkadaşı ve yardım ettiği adamda açtığı derin duygusal yaralar kapanmaz. Aksine bu kadar zaman sonra hepsi bir kez daha bu acı olayla yüzleşmek zorunda kalacak ve bunun onlarda bıraktığı derin izlerle başa çıkmaya çalışacaklardır.

Yorumlar

otekiben profil resmi
otekiben
insanın asıl savaşı savaş bitince başlar sözünün peşinden giden film. doğru ile yanlışı ayırt etme çabasını ve vicdan ile akılın savaşını biraz iyimser bir bakış açısıyla aktarmaya çalışmış.
oyuncu performansları ve karakterler o kadar başarılıydı ki, izlerken hissettikleri her şeyi ben de hissettim ve sürekli nasıl davranmak gerektiği konusunda karar vermeye çalıştığımı fark ettim.
2
neredeyse 3 yıl önce
eness profil resmi
eness
film pek ilgi görmemiş ama mutlaka izlenilmesi gerekir bence dram ağırlıkta olsada bosna savaşında gelişen bir olayı işleyen film
1
neredeyse 3 yıl önce

Krugovi filmini beğenenler

Krugovi filmini içeren raflar

Krugovi filmi hakkında ilgi çekici içerikler