Kung fu (Kung Fu Hustle) (2004) afişi

Kung fu (2004)
Kung Fu Hustle

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Komik, Absürt
Yönetmen
Ülke
Hong Kong
Süresi
99 dakika
Ricky.McFloyd 1930'larda Çin değişik bir havadadır. Balta Çetesi tüm zengin mahallerini kontrol altına almıştır. Sadece fakir ve kıyıda köşede kalmış mahallelere dokunmamaktadırlar. Sing, Balta Çetesi'ne katılmak isteyen, ama bunun için pek bir şey beceremeyen biridir. Bir nevi döneminin kaybedenidir. Bir gün arkadaşıyla haraç kesmek için bir fakir mahalleye gidip kendilerini Balta Çetesi gibi tanıtırlar, ama baltayı taşa vururlar. Balta Çetesi de onlardan kısa bir süre sonra mahalleye gelir

Yorumlar

melihkk1 profil resmi
melihkk1
Absürt filmler arasında zirvedeki yalnızlığı yaşayan yapılardandır kendisi. İzlerken gülme krizne sokma gibi tehlikeleri vardır. Stephen Chow'ın da yönetmenliğini babalar gibi kanıtladığı filmdir. Espriler ve özellikle kung fu üzerine olan abartıları inanılmaz bir seyir zevki sunuyor. Bir saniye bile sıkılmadan, ekrandan gözünüzü alamıyorsunuz. Milyon kere izleyebilirim sanırm.
0
1 yıl önce
lews profil resmi
lews
Gerçekten çok eğlenceli komik ve samimi karakterlerle film aşırı absürdlüğüne rağmen güzel vakit geçirmek için birebir.
0
1 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Absürtlüğü pek sevmem ama savunma sanatlarını çok severim iki arada kalıp izledim filmi ama absürt sevmeyişim çok daha ağır bastı oflaya poflaya izledim. Road Runner & Çakal seviyesinde bir absürtlük var. Son beş yılda izlediğim en kötü beş filmden biri olabilir.
1
2 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
O kadar güldüm ve eğlendim ki anlatamam. Absürtlüğü sonuna kadar yaşadım bu filmle. Komedi aksiyon romantizm her şey var içinde. Oldukça yaratıcı bir film kesinlikle öneririm. Aşırı abartılar bile harikaydı.
2
2 yıl önce
KARAGEYIK profil resmi
KARAGEYIK
Absürt komedinin zirvezi. Türü sevmeyene bile sevdirecek bir film herkeze tavsiye edebilirim.
3
3 yıldan fazla önce

Kung fu filmini beğenenler

Kung fu filmi hakkında ilgi çekici içerikler