Kutsal damacana (2007) afişi

Kutsal damacana (2007)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Komik, Absürt, Çerezlik
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
105 dakika
cinemarty Hayatını gemilerde tayfalık yapıp geçiren Fikret, artık İstanbul’a demirleyip yerleşik bir yaşam seçer. Hayatı kendisinden öğrenen ve bir dediğini iki etmeyen saf arkadaşı Asım’la bir gün karşılarına çıkacak olan o büyük fırsatı umut ederek yuvarlanıp giderler. Yaşadığı semtteki kilisesinin papazı Artin’in Vatikan’a gitmesini fırsat bilen ve kilisenin nimetlerini kendi tezgahına uydurup geçinmeye devam eden Fikret ve can yoldaşı Asım’ın karşısına bir gün gerçekten hiç beklenmedik bir iş gelir. Ne Fikret’i kilisenin papazı sanıp başlarına gelen sihirli bir olayın çözümü için bu sahte papazdan çare uman aile kendi başlarına geleceklerden, ne de sahte papaz Fikret karşısına çıkacak olan büyük sürprizden haberdardır.

Yorumlar

.SimS. profil resmi
.SimS.
bazı sahnelerin istemsiz olarak güldürüyor olması o filmin güzel kaliteli sanatsal değeri olan bir film olduğu anlamına gelmiyor ne yazık ki ! tam bir zaman kaybı
1
5 ay önce
melihkk1 profil resmi
melihkk1
Ya ne kadar saçma ve ucuz görünsede çok güldüren bir film. Aynı zamanda değeri sonradan anlaşılan filmlerdendir. Günlük konuşmaya bile aktarmıştır kendini.
0
1 yıldan fazla önce
muzi0606 profil resmi
muzi0606
Ahanda verdim kutsal damacanayı :D süper
0
3 yıl önce
filmbilir profil resmi
filmbilir
hakkını fazlasıyla veriyy
0
3 yıl önce
Oznurr profil resmi
Oznurr
bütün repliklerini ezberlediğim muhtemeşem bir komedi :)
0
3 yıldan fazla önce

Kutsal damacana filmini beğenenler

Kutsal damacana filmini içeren raflar

Kutsal damacana filmi hakkında ilgi çekici içerikler