Gönül Avcisi (L'arnacoeur) (2010)

Gönül Avcisi (2010)
L'arnacoeur

Puan Like 7.4 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Romantik Komedi
Yönetmen
Ülke
Fransa
Süresi
105 dakika
Philosophy profil resmi
Philosophy
Son zamanlarda izlediğim kafa dağıtmak için boş vakitte izlenebilecek keyifli bir romantik komediydi. Özellikle ben de dans sahnesini keyifle izleyenlerdenim.
1 yıl önce
Selenora profil resmi
Selenora
Boş zamanınızda, yorgunken, kafamı yormak istemiyorum öyle vakit geçireyim dediğiniz anlarda izlenebilecek orta şekerli bir film. Sıkıcı değil ama olmazsa olmaz hiç değil.
neredeyse 3 yıl önce
bleim profil resmi
bleim
Sen ne tatlı bi filmsin öyle :)
3 yıl önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
bu adam nasıl tatlı dans ediyor sahnesi beni benden aldı harika dans :)) bu arada üç tip insan varmış öğrenmiş olduk:)) tatlı filmdi:)
neredeyse 4 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
Romain Duris'in danslarıyla hareketlenen harika bi film bence,çerez olduğunu düşünmüyorum,olsa olsa fıstık olur :)) Vanessa ve Romain çok uyumlu performans sergilemişler, konusu bilindik olabilir ama detayları çok orjinaldi.sonuna kadar sıkılmadan izleyip mutlu anlar yaşayabilirsiniz.Ayrıca dirty dancing sahnesi çok başarılıydı,başa sarıp tekrar izlediğim sahnedir ;)
neredeyse 4 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
tavuk suyuna çorba bir aşk hikayesi. çok çok saçma gişe işi çerezlik.
4 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
film orta halli bir filmdi de arkadaş o kızdan başka kız mı bulamamışlar ya yüzüklerin efendisinde ki yaratığa benziyor adı neydi hatırlamıyorum da efendimiiiss diyen işte :D
5 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Alex ve kız kardeşi ve eşi mutsuz olan çiftlerin ilişkilerini bozan bir şirket yaratmışlardır. Zengin bir çiçekçi adam kendilerini kızının evlenmesine engel olmaları için kiralar.Sorun Alex ' in bunu sadece 10 gün içinde yapması gerekmektedir.çünkü görevi çok karmaşık çift kesinlikle birbirlerine mükemmel ve aşık gibi görünür...
5 yıldan fazla önce