Güzel ve Çirkin (La belle et la bête) (2014)

Güzel ve Çirkin (2014)La belle et la bête

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Fransızca
Ülke
Fransa
Süre
112 dakika
54
8
231
28
Brook profil fotoğrafı
Brook
Bazı hikayeler sadece kitaplarda kalmalı sanırım. cümlesini kurduran bir filmdi ne yazık ki. Masalı seviyorsanız o sempati ile izlenir öbür türlü bilemiyorum Altan bilemiyorum.
error_outline
4 yıldan fazla önce
EsraG. profil fotoğrafı
EsraG.
Orijinal masala Disney versiyonundan daha yakın olmuş. Fantastik mekanlar ve manzaralar çok güzel. Oyuncular da gayet başarılıydı. Masalın hayranları kaçırmamalı...
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
ne gariptir ki şu yaşıma kadar bu masalı-hikayeyi hiç okumadım,dinlemedim,izlemedim , ama yine de hikayesi güzel olan bir yapım . lakin film biraz kısa mı tutulmuş yani geniş bir ayrıntı ile çekilmemiş film , olaylar ilk çeyrekten sonra birbiri ardına geliyor ve belki de en güzel yerler kısa ve hızlı geçiliyor , gereksiz yerlerde biraz uzunlukta söz konusu olunca durum daha da çarpıklaşıyor , özellikle filmin başında bir kaç yere o kadar zaman ayrılacağına gerekli yerlerde kullanılsaymış film çok güzel olabilirmiş , velhasıl zamanı nasıl kullandığınız her yerde önemli işte , bir filmi vezirde edebilir rezilde , neyse ki filmi rezil etmiyor ama maalesef vezirde edemiyor , konusunu ve Léa Seydoux'un oyunculuğunu beğendiğim lakin genel olarak basit bulduğum bir yapım ..
error_outline
6 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Fena film değil. Pek iz bırakacak bir film değil fakat herkesin bildiği bir hikayeye tekrar göz atmak için hoş bir yapım. Grafikler biraz daha iyi olabilirdi. Ama yine de Fransız sinemasının iki büyük ismini birlikte izlemek de güzeldi.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
canitaliano profil fotoğrafı
canitaliano
Hiç güzel değil, hem de hiç
error_outline
neredeyse 7 yıl önce