Gizli Oda (La cara oculta) (2011)

Gizli Oda (2011)La cara oculta

Puan 8.6 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Gizem, Karanlık
Yönetmen
Dil
İspanyolca
Ülke
Kolombiya
Süre
97 dakika
135
1
281
99
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Özcan denizle başlayıp tavsiye üzerine orjinali izledim.Ispanyol'ların gerçekten kafası zehir.Her şey müthiş.Fabininde finalde içerde kalmasına içim sinmedi.Güzel bir bayan.8.8
error_outline
9 gün önce
Stranger profil fotoğrafı
Stranger
Ah Fabiana ah! Güzel bir gerilim filmi. Hem süre çok değil hem de film gerim gerim gerilimi veriyor ve gizemli. Bazı yerlerde irkildiğim de olmadı değil. Sırf sonunu düzgün bağlayamadıkları için 10/8 puanım.
error_outline
1 yıldan fazla önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
İlk 20 dakika öyle sıkıldım ki nereye gidecek bu film derken sonrasında amanın dedim. Başlangıcı biraz durağan ve sıkıcı gibi gelse de kesinlikle izlemeye devam edin. Basit bir senaryosu var gibi görünsede iyi bir kurgusu var ve merakla, heyecanla izletmeye devam ediyor. İspanyolların hayal dünyası tek kelime ile yine müthiş..
error_outline
2 yıldan fazla önce
Agarta profil fotoğrafı
Agarta
sadece OMFG demek istiyorum
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
muhteşem bir film.. çok farklı ve değişik bir film.. ilk dakikasından finaline kadar merakla izletiyor, bir saniye bile sıkılmadım izlerken.. puanım : 8.2
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Raziye. profil fotoğrafı
Raziye.
izlediğim ennn iyi senaryolardan!
error_outline
4 yıldan fazla önce
muratdnmz profil fotoğrafı
muratdnmz
bol cinsellik dikkat! güzel film konusunu okumadan izleyin derim bol spoiler içermiş oluyor :) özcan deniz çakmasını çekene kadar duymamıştm izledm özcanı izlemedm mutluyum :D kekolar film çekmesn şu ülkede :)
error_outline
4 yıldan fazla önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Güzel senaryo mükemmel oyunculuk ...Lakin absürt bulduğum bir nokta var .Kadın nasıl o kadar gün açlığa-hadi bi şekilde pis de olsa suyu içebiliyor-dayanabiliyor ! Burası epey mantıksız geldi.Ama intikamını aldı helal olsun yani :D Özcan Deniz'den de izlemek istiyorum açıkçası :)

error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Bhrpst profil fotoğrafı
Bhrpst
fragmandan anladığım kadarıyla özcan deniz filmi keşfetmiş,şimdiden keşke etmeseymiş diyorum ama bunu kaçırmayın.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
TheBride profil fotoğrafı
TheBride
İspanyol sinemasının gizem ve gerilim dozu yüksek filmlerinden bir tanesi. Ben çok beğendim.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Sophie profil fotoğrafı
Sophie
bu filmin adını unutmuştum deli gibi bunu arıyordum sonunda buldum ! sonuna kadar merakla izlediğim yer yer gerildiğim bir filmdi. Ben beğendim.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Sonunu daha farklı beklesem de çok etkilediğim, gerildiğim bir filmdi. Senaryo harika. Kötülüğün kötülük doğurması gibi bir sorun var aslında. Sondaki kıza o yüzden pek üzülemedim. Adam da sürekli bir şey saklıyormuş gibi duruyor zaten. Güzel bir gerilimdi tavsiye ederim. ^^
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
Bu ne biçim bir film! Gerçekten çok başarılı,sonuna kadar merakla izlettirdi, çok beğendim ama sonu tam son gibi değildi sanki, devam etmeli diye düşündüm, içime oturdu kaldı..Nedir bu kadının kadından çektiği, nedir bu kadının sadık olmayan erkekten çektiği! Nedir bu erkeğin kadından çektiği de demek isterdim ama demiycem, o da uslu olsaymış! :) önerdiğin için teşekkürler EsraG. ;)
error_outline
6 yıldan fazla önce
Trancer profil fotoğrafı
Trancer
dat senaryo
error_outline
6 yıldan fazla önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Her ne kadar filmi beğensemde finali yatersiz olmuş. Devamının nasıl bağlanacağını çok merak ediyordum ki asıl olay devamıydı bence akılda birçok soru işaretiyle bitirdi bence o durum nasıl açıklanacak diye bekleyip durdum oysaki.Eksikliklere ve söylendiği kadar başarılı bulmadığım senaryosuna rağmen ilginç konusu nedeniyle izlenmesi gerek. Şaşırma kısmına gelirsek mümkün olduğunca hakkında hiçbir şey okumayın ya da fragman falan izlemeyin çünkü hakkında ne kadar çok şey bilirseniz gerilimi ve merak uyandırıcı etkisi o kadar azalır. Şahsen ben fragmanını izlediğime pişman oldum çünkü olayın önemli bir bölümüne fragmanda yer verilmiş.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce