Hayatimin Sarkisi (La famille Bélier) (2014) afişi

Hayatimin Sarkisi (2014)
La famille Bélier

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 8.0 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Fransa
Süresi
106 dakika
sulti 16 yaşındaki Paula ve mandıracılık yapan ailesinin hikayesi. Paula ailenin tek işiten üyesi, neredeyse her gün sağır anne babası ile kardeşinin mecburi çevirmenliğini yapmaktadır. Günün birinde, şarkı söyleme yeteneğini keşfeden müzik öğretmeninin cesaretlendirmesiyle Paris'te düzenlenen bir şarkı yarışmasına katılmaya karar verir; ancak bu karar ona bağımlı yaşayan ailesini bırakmak ve yetişkinliğe ilk adımı atmak anlamına gelir.

Yorumlar

mels profil resmi
mels
Ne kadar güzel bir filmdi öyle. Bir babanın kızının ses tellerine dokunarak sesini duyması... Ne kadar acı ve ne kadar zor. Ayrıca ne kadar sevgi dolu bir aile :) Hem de tüm engellere rağmen. Engeller hayata engel değil dedirten bir film olmuş. Ben çok beğendim. İzlerken zaman su gibi aktı,hiç sıkılmadım. Mutlaka izleyin,izlettirin. :)
12 ay önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Kâh güldüm kâh gözlerim doldu... Kodaların sessiz başlayan hayatına dair güzel bir örnek olmuş. Düşünsenize işitme engelli anne ve babanızın sesi sadece sizsiniz.. Tereddüt etmeden izleyin efenim..
1 yıl önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
o ailenin sıcaklığı bağlılığı bi yana kızın harika sesi... uzun bir süre aklımdan çıkmayacak sanırım... sımsıcak hep sürsün istediğim huzur dolu bir film.. lütfen izleyin :)
1 yıldan fazla önce
Seda.. profil resmi
Seda..
nasıl güzel bi filmdi, hiç bitmesin istedim.. hiç düşünmeden izleyin.
1 yıldan fazla önce
yakup11 profil resmi
yakup11
Bu tarz filmleri işlemek zordur yönetmen gayet iyimis Fransız kalma izle ..
neredeyse 2 yıl önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Güldüren, ağlatan, içinizi ısıtacak harika bir Fransız aile filmi. Ayrıca genç oyuncu Louane Emera'nın muhteşem sesi de filmi izlemek için ayrı bir neden olabilir.(Bu rolle gelecek vadeden kadın oyuncu dalında César ödülü kazanmış.)
neredeyse 2 yıl önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Oyunculuklardan oldukça etkilendim lakin filmin konusu pek hoşuma gitmedi. Ama anlatılmak istenen konuyu en etkileyici şekilde anlattıklarını düşünüyorum.
neredeyse 2 yıl önce
SoulArt profil resmi
SoulArt
psikolojik durumumdanmıdır nedir ben çok etkilendim. güldüm ağladım çok güzel vakit geçirdim. çok gerçekler... izleyin...
2 yıldan fazla önce
pinkcrow7 profil resmi
pinkcrow7
İçinizi ısıtacak, hem güleceğiniz hemde gözlerinizi nemlendirecek güzel bir film.İzleyin,izlettirin.
2 yıldan fazla önce
sinefilzeyn profil resmi
sinefilzeyn
İnsanı hem ağlatan hem de güldüren filmlerden birisi, ailesine manevi destek olmak için içine kapanan ve yeteneğininin haberinde olmayan genç bir kız , anne- baba ve erkek kardeşi işitme engelli ama sadece kendisi duyabildiği için de ailesinin kulağı olmak zorunda kalmış genç bir kız. Güzel filmdi tavsiye ederim.
2 yıldan fazla önce

La famille Bélier filmini beğenenler

La famille Bélier filmi hakkında ilgi çekici içerikler