Hayatımın Şarkısı (La famille Bélier) (2014) afişi

Hayatımın Şarkısı (2014)
La famille Bélier

Yönetmen
Ülke
Fransa
Süresi
106 dakika
sultancakmak 16 yaşındaki Paula ve mandıracılık yapan ailesinin hikayesi. Paula ailenin tek işiten üyesi, neredeyse her gün sağır anne babası ile kardeşinin mecburi çevirmenliğini yapmaktadır. Günün birinde, şarkı söyleme yeteneğini keşfeden müzik öğretmeninin cesaretlendirmesiyle Paris'te düzenlenen bir şarkı yarışmasına katılmaya karar verir; ancak bu karar ona bağımlı yaşayan ailesini bırakmak ve yetişkinliğe ilk adımı atmak anlamına gelir.

Philosophy profil resmi
Philosophy
Kâh güldüm kâh gözlerim doldu... Kodaların sessiz başlayan hayatına dair güzel bir örnek olmuş. Düşünsenize işitme engelli anne ve babanızın sesi sadece sizsiniz.. Tereddüt etmeden izleyin efenim..
3
7 gün önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
o ailenin sıcaklığı bağlılığı bi yana kızın harika sesi... uzun bir süre aklımdan çıkmayacak sanırım... sımsıcak hep sürsün istediğim huzur dolu bir film.. lütfen izleyin :)
6
4 ay önce
Gofi profil resmi
Gofi
nasıl güzel bi filmdi, hiç bitmesin istedim.. hiç düşünmeden izleyin.
7
4 ay önce
yakup11 profil resmi
yakup11
Bu tarz filmleri işlemek zordur yönetmen gayet iyimis Fransız kalma izle ..
0
10 ay önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Güldüren, ağlatan, içinizi ısıtacak harika bir Fransız aile filmi. Ayrıca genç oyuncu Louane Emera'nın muhteşem sesi de filmi izlemek için ayrı bir neden olabilir.(Bu rolle gelecek vadeden kadın oyuncu dalında César ödülü kazanmış.)
9
11 ay önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Oyunculuklardan oldukça etkilendim lakin filmin konusu pek hoşuma gitmedi. Ama anlatılmak istenen konuyu en etkileyici şekilde anlattıklarını düşünüyorum.
0
12 ay önce
SoulArt profil resmi
SoulArt
psikolojik durumumdanmıdır nedir ben çok etkilendim. güldüm ağladım çok güzel vakit geçirdim. çok gerçekler... izleyin...
1
1 yıldan fazla önce
pinkcrow7 profil resmi
pinkcrow7
İçinizi ısıtacak, hem güleceğiniz hemde gözlerinizi nemlendirecek güzel bir film.İzleyin,izlettirin.
1
1 yıldan fazla önce
sinefilzeyn profil resmi
sinefilzeyn
İnsanı hem ağlatan hem de güldüren filmlerden birisi, ailesine manevi destek olmak için içine kapanan ve yeteneğininin haberinde olmayan genç bir kız , anne- baba ve erkek kardeşi işitme engelli ama sadece kendisi duyabildiği için de ailesinin kulağı olmak zorunda kalmış genç bir kız. Güzel filmdi tavsiye ederim.
1
1 yıldan fazla önce

La famille Bélier filmini beğenenler

La famille Bélier filmini izlemek isteyenler

La famille Bélier filmini içeren raflar

La famille Bélier filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön