Karsi pencere (La finestra di fronte) (2003)

Karsi pencere (2003)La finestra di fronte

Puan 7.4 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İtalyanca
Ülke
İtalya
Süre
106 dakika
100
2
298
104
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Aldattım ama o da beni dinlemiyordu güzellemesini barındıran bir film. İçinde aldatma olunca başrole ısınmam çok zor oluyor açıkcası ve ne aşk görebiliyorum ne başka birşey. Onun dışında sinema olarak üstün diyebileceğim çok fazla şey göremedim oyuncular fena sayılmaz orta halli. Senaryoya tutar bu diye eklenmiş bir adet kamp mağdurumuz da var. Bence gereğinden fazla sahnesi var yaşlı amcamızın. Genel olarak beklentimden uzak bir filmdi 3,5/10
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Hepimizin bir penceresi var galiba.. Ya duvara karşı ya da hayata karşı. Yol ayrımından gitmek mi kalmak mı bilinmez ama her parçadan, hikâyeden ayrı bir tatla ilerleyen müzikleriyke ayrı güzel bir film. Şimdi pasta yapmaya gidebilirim.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
starch profil fotoğrafı
starch
Etkileyici bir film. Müzikleri güzel.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
GoodDaySunShine profil fotoğrafı
GoodDaySunShine
Ferzan Özpetek'in en başarılı bulduğum filmidir..
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
destinaaltun profil fotoğrafı
destinaaltun
Bu filme kendini kaptırmamak mümkün değil. O kadar güzel ve gerçekçi bir dille hayatın seçimler üzerine kurulu olduğunu anlatmış ki sona gelindiğinde buruk bir duyguyla derin düşüncelere dalmadan edemiyorsunuz. Filmden geriye şu soru kalıyor ; Hayatımızdaki diğer insanlar için kendimizden vazgeçmeye değer mi? Farklı zamanlar ve farklı kişiliklerin aynı döngü içerisinde birleşmesi filmin keyfini arttırıyor. Film bittiğinde derin bir düşünce ve sorgulamaya giriyorsunuz. Bu düşünceler arasında ise filmin keyifli müziği aklınızda ve kulaklarınızda yankılanıyor.
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce
Ovuzo profil fotoğrafı
Ovuzo
Ferzan ÖZpetek filmografisinin şimdilik en bilinen ve güçlü halkası. Sıradan insanların o kadar da sıradan olmayan hayatlarını , hayallerini son derece güzel bir şekilde anlatan bir film. Sadece filmin kendisi değil Andrea Guerra'nın bestelediği tema şarkısı ve film müzikleri de son derece başarılı.
error_outline
neredeyse 9 yıl önce