La isla mínima (Marshland) (2014) afişi

La isla mínima (2014)
Marshland

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
İspanya
Süresi
105 dakika
Simurg. 1980 yılı... İspanya güneyinde, medeniyetten oldukça uzak bir kasabada ergenlik çağındaki kızlar birbiri ardına cinayete kurban gitmektedir. Cinayetleri araştıran iki dedektif, Juan ve Pedro, ideolojik olarak birbirlerine taban tabana zıt kutupları temsil etmektedir. Ancak daha fazla cinayetle karşılaşmamak için, tüm farklılıklarını bir kenara atıp güç birliği etmeleri gerekecektir.

Yorumlar

PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
True Detective tarzında ama ondaki gerilim bunda bir türlü öne çıkmıyor. O kalitede olmasını beklemiyordum ama böyle seri katil filmleri artık bir şekilde seyirciyi içine çekmeli. Yoksa sıkılıyor insan. Türü sevmeyenler sıkılabilir. Oyunculuklar ve senaryo gayet dengeli. Müzik kullanımı zayıf kalmış. Türü sevenler de beklentiyi çok yükseltmesin.
0
2 yıldan fazla önce
dogukan.e profil resmi
dogukan.e
görsellik ve atmosfer açısından puan kazanan bir film.yoksa ispanyolların bizi alıştırdığı özgün bir senaryo yok."Av mevsimi" kıvamında bir senaryo.Ama seyri güzel.Özellikle kuşbakışı çekimlere bayıldım.
0
2 yıldan fazla önce
bernausanmaz profil resmi
bernausanmaz
festivalde ispanyanın en iyi filmi demişler. eminim daha iyisini çekerler. o kadar da degil. ama genel olarak başarılı bir film. oyunculuklar iyi. tempo seyirciyi sürekli filmin içinde tutuyor. kurgu gayet iyi. hikaye fena sayılmaz. (hollywood filmlerinden alışık olduğumuz bir hikaye:/) görüntüler çok başarılı, çekimler. sonu şaşırtıcı değil ama idare eder. izlenesi
0
neredeyse 3 yıl önce

La isla mínima filmini beğenenler

La isla mínima filmini içeren raflar

La isla mínima filmi hakkında ilgi çekici içerikler