Asiklar Sehri (La La Land) (2016)

Asiklar Sehri (2016)La La Land

Puan 7.7 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
128 dakika
385
42
885
196
Mariapuder profil fotoğrafı
Mariapuder
Belki de cok abartilacak bir film degildi, dans sahneleri oldukca keyifliydi. Filmi asil ozel kilan yillar once bir zamanlar en sevdigim kisiyle izlemistim bunu Moda Sahnesi’nde, hala bileti durur kosede. Simdi hepsi geride :)
error_outline
8 ay önce
Themoon profil fotoğrafı
Themoon
Biraz balon olduğunu düşünüyorum. Tatlı müzikal bir film ama mükemmel değil. Beni çok etkilemedi .6\10
error_outline
1 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Muhteşem atmosfere ve oyunculuklara sahip, zamanının en iyi müzikleri ve masalsı bir anlatımla süslenmiş muazzam bir yapım. Güzel bir aşk hikayesi.
error_outline
2 yıldan fazla önce
Stranger profil fotoğrafı
Stranger
Ryan ve Emma amma çok iyi.
error_outline
3 yıldan fazla önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Bir seferde anlaşılamayacak bir film. Bana geçmedi yani..
error_outline
3 yıldan fazla önce
Melkor profil fotoğrafı
Melkor
Performanslar oldukça iyi, yönetmenlik çok iyi -özellikle müzikal gibi son derece gerçek dışı bir türü bu denli gerçekçi çekmesiyle-, senaryo da çok tadında, özellikle final tercihi. Chazelle'in kariyerini büyük bir merakla takip edeceğiz gibi görünüyor.
error_outline
4 yıldan fazla önce
nazarboncugu profil fotoğrafı
nazarboncugu
aşkın etkili ve aynı zamanda hüzünlü yanlarını güzel işleyen filmleri seviyorum. :)
error_outline
5 yıldan fazla önce
BuseY. profil fotoğrafı
BuseY.
Müzikler, kostümler, mekanlar ve oyunculuklar iyiydi ama konu ve işleyişi beğenmedim. İzlerken acaba ne olacak diye meraklandırmadı hiç. Biraz fazla abartılmış bence.
Müzikal sevenler kaçırmasın tabi.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Müzikal sevmediğim için arada şimdiye kadar istisnalar çıkmış olsa bile her başladığımda bir ön yargıyla başlarım ve ilk şarkılar da sıkıcı gelir ve hafif hafif ileri sararak izlerim. Gene öyle başlasa da kısa sürede film kendi etkisine aldı beni ve çok beğendim. Yılının en hoş en tatlı filmlerinden birisiydi. Normalde Gosling'i itici bulsam da bu filmle birlikte kendini kabul ettirmiş oldu bana da :) Hem müzikler hem konusu ve işlenişiyle beğenerek izledim filmi. Klasik filmlerin tadını verişi de ayrı bir hoş olmuş gerçekten. Emma Stone ise harikaydı. 9/10
error_outline
5 yıldan fazla önce
BirKusOlsam profil fotoğrafı
BirKusOlsam
Yönetmenlik açısından gerçekten çok başarılı bir film. Çekimler, ışıklandırma, mekanlar, müzikler, Ryan Gosling hepsi şahane. Zaten açılış sahnesiyle film sizi içine almayı hemen başarıyor.Yalnız romantik filmlerden fazla hoşlanmamam sebebiylede olabilir hikayesel olarak ben çok etkilenemedim filmden. Aynı yönetmenin Whiplash filmini daha çok sevmiştim mesela. Bu yuzden senaryo ve dramatiklik açısından bir eksiklik olduğunu düşünüyorum. Hayallerinin peşinden koş asla pes etme sonu ne kadar acı olursa olsun mesajı bu açıdan Whiplash'te daha başarılı anlatılmıştı bence. Müzikal film sevmeyenlerinde keyif alabileceği bir film olduğunu düşünmekle beraber sevdim filmi ama o kadar da değil. Puanım 7
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
hiç kimse kusura bakmasın aşırı derecede abartılmış bir yapımdı . ewet kostümler , oyunculuklar iyiydi , resmen o eski yıllarda yaşıyorsunuz ama o kadar ödül almaya değer mi ? bence hiç değmez ... çok sıkıcıydı tüm müzikal hawasına şarkılara danslara rağmen çok sıkıcıydı ne yazık ki bayıldım izlerken . belki beklentim nirwana olduğu içindir hatta kesinlikle etkisi war , o yüzden izleyecek arkadaşlar beklentiye girmesin derim .
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
Zamanında çok abartıldığı için yeni izledim ve o kadar da abartılacak bir film olmadığını gördüm.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
Aaisha profil fotoğrafı
Aaisha
abartıldığı kadar değildi ama genel olarak müzikal ve caz sevdiğimden izleyebildim. bazen sıkıldığım oldu malesef :/
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
pulkanatli profil fotoğrafı
pulkanatli
bazı filmler vardır; son ana kadar bi replik, bi kadraj, bi şarkı beklersin ki o filmi izlediğine değsin. bu filmi izlerken de aynı beklentiye girdim. ta ki son sahneye kadar
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
Nasıl bu kadar ödül aldığını anlamadığım romantik müzikal film. O kadar abartıldı ki bende büyüleneceğim, hayran kalacağım bir şey bekledim ama standartların üstüne çıkmadı. Basit x basit di.
error_outline
6 yıldan fazla önce