Aşıklar Şehri (La La Land) (2016) afişi

Aşıklar Şehri (2016)
La La Land

Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
128 dakika
EsraG. Oyuncu olmak isteyen, seçmelere katılmadığında film yıldızlarına kahve servisi yapan Mia ve garip lokantaların barlarında caz müzisyenliği yapan Sebastian'ın aşk hikayesi.

EmirHan profil resmi
EmirHan
Whiplash'ten sonra bir sonraki filmi merakla beklenen yönetmenler arasında Chazelle adından fazlasıyla bahsettirmişti ki hayal kırıklığına uğrattığı da söylenemez. Ancak sinematografi açısından kusursuza yakın olsa da müzikal türü ağır bastığından ilk filmine nazaran dramatik sahnelerle akılda kalabilen bir yapım değil maalesef. Ödül sezonları için tam aranan bir film olmasına rağmen henüz Chazelle'in başyapıtı olup olmayacağı konusu tartışılır.
0
1 gün önce
atillalkan profil resmi
atillalkan
iyiki sinemada izledim dediğim filmlerden oldu.Çok ayarında bir filmdi, müzikler harikaydı,J. K. Simmons abimizi görmek ayrı bir neşe kattı :) whiplash'de aldıgm o müzikal keyfi bu filmde de gösterdiği için Damien Chazelle'e saygılar sevgiler diyorum ve iyi seyirler diliyorum :)
2
6 gün önce
untildawn profil resmi
untildawn
Bu filmi izlediğimde en çok da bir hayalimin veya tutkumun olmamasına üzüldüm.
2
15 gün önce
lews profil resmi
lews
Uzun zaman sonra gördüğüm en güzel müzikal filmdi.Emma Stone ve Ryan Gosling in muhtesem oyunculukları ve sahne uyumları harikaydı baştan sona size her duyguyu yasatarak ilerleyen bu filmi izlemenizi tavsiye ederim çok büyük ihtimalde bircok oscar ödülünün sahibi olacak gibi.
2
16 gün önce
aysemiray profil resmi
aysemiray
Çok çok çook tatlı ve hatta izlediğim en güzel müzikaldi diyebilirim. Müzikler, mekan seçimleri, kostümler,renkler.. kısacası her şey harikaydı. Aldığı puanları sonuna kadar hakediyor.İzleyiniz, izlettiriniz:)
1
16 gün önce
Gonca.su profil resmi
Gonca.su
Müzikal filmler hep gözdem olmustur.La la land de best lerim icindeki yerini aldı.İlk dakika itibariyle insani icine ceken masalsi anlatımı ile büyülenmemek elde değil. Oyunculuklar, müzikler, mekanlar, kıyafetler, renklerin carpici etkisi 50 li yılların müzikallerini seyrediyormus gibi insani etkiliyor. Tek kelime ile büyülendim :))
3
17 gün önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Bu sene izlediğim en güzel, en masalsı, en romantik, en şahane müziklere sahip filmdi. Eski müzikallerin havasını sonuna kadar hissedebileceğiniz, nostaljik, klasik Hollywood filmleri havasında çok tatlı bir film olmuş.
12
21 gün önce
eminuk profil resmi
eminuk
Romantik filmlerle aram iyi olmasa da bu masalsı anlatım çok hoşuma gitti. Hele görüntüler geçmiş ve bugünle mükemmel bir köprü olmuş. Damien Chazelle bu işi biliyor, daha fazla film yapmalı bence.
8
27 gün önce
Suphan profil resmi
Suphan
Çok sağlam, İKSV galasında izledim iyi ki izlemişim. Bu yılın en iyi filmi olabilir.
2
30 gün önce

La La Land filmini beğenenler

La La Land filmini izlemek isteyenler

La La Land filmini içeren raflar

La La Land filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön