En Iyi Teklif (La migliore offerta) (2013)

En Iyi Teklif (2013)La migliore offerta

Puan 8.4 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İtalya
Süre
131 dakika
271
10
594
208
Hamkon profil fotoğrafı
Hamkon
Muazzam demeyi çok isterdim ama bir tık altında kalmış. Kesinlikle hak ettiğinden az değer görmüş. 210 kişi bir an önce izlemesi gerekiyor.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Akla zarar bir hikayesi var...B A Ş A R I L I ?
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Stranger profil fotoğrafı
Stranger
Even love...
error_outline
4 yıldan fazla önce
Cahilfilozoff profil fotoğrafı
Cahilfilozoff
Filmi az önce bitirdim açıkçası filmin beni sarsacağını tahmin ediyordum ama bu denli sarsılacağımı tahmin etmiyordum. Geoffery Rush oyunculuğuyla filmin tadına tat katmış. Diğer oyuncular ona göre biraz sönük kalmış ama izlenmeye değer sürükleyici bir film
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Celestine profil fotoğrafı
Celestine
Gizemli ve sanat dolu. Güzel bir aşk da var. Şaşırtan kısmından ziyade duygusal yanını daha çok sevdim. Film sizi adeta içine çekiyor ve merakla izlettiriyor. Ben çok beğendim izlemenizi tavsiye ederim.
error_outline
5 yıldan fazla önce
TheBride profil fotoğrafı
TheBride
Güzel bir gizem ve şaşırtan film ve Geoffrey Rush'un oyunculuğu çok güzel. Ancak, bence
error_outline
6 yıldan fazla önce
Hollyy profil fotoğrafı
Hollyy
Izleyenlere cok keyifli bir seyir vakti sunmaktadir
error_outline
6 yıldan fazla önce
M.Naci profil fotoğrafı
M.Naci
Aşk, sanat, gizem... Üzerine saatlerce düşünülebilecek diyaloglar, Geoffrey Rush'tan muhteşem bir oyunculuk, Sylvia Hoeks adında sanat eseri tadında bir kadın, tüm gizemiyle sizi içerisine çeken bir hikaye, akıp giden 131 dakika... Gerçekten muhteşem bir filmdi. Orjinal bir hikayeye sahip ve farkında olmadan içine çekiliyorsunuz. Gizemini uzun bir süre korudu diyebilirim. Sonu tahmin edilebilir bir son olsa da filmden aldığım zevki bir gram dahi azaltmadı. Müzikler ve filmdeki sanat eserlerinin güzelliği de ayrı bir konu. Bazı tablolarda ekrana uzanıp dokunasım geldi. Keşşşşke benim olsa diye diye izledim. O derece güzellerdi. Bence kaçırılmaması gereken bir film. İzleyin, izlettirin. :)
error_outline
6 yıldan fazla önce
Lenore profil fotoğrafı
Lenore
çok sakin ilerlemesine rağmen acaba şimdi ne olacak diye düşündürüp beni hiç sıkmayan film. oyunculuklar çok iyiydi. sanat güzel şey diye düşündürdü. sonu ile ilgili fazla ipucu olmasına rağmen bıkmadan bekledim. taşın uzak yerden gelmeyeceğini çok güzel anlatmış. izletin izlettirin. "her sahte sanat eserinde orijinal bir şey saklıdır." "aşkın bile sahtesi olur."
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
digigirl profil fotoğrafı
digigirl
Izlemek icin cok gec kalmisim diyecegim,Geoffrey Rush in oyunculugu,hem goze hem de Ennio Morricone nin muzikleriyle kulaga hitap eden muhtesem bir film,kadin oyuncu geoffrey nin oyunculugu yaninda biraz sonuk kaliyor ,izlemeyen varsa buyuk kayip.
error_outline
7 yıldan fazla önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
Güzel bir film olmuş, Geoffrey Rush yine kaliteli bir yapımda yer almış.
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Evet gerçekten dramatik ve etkileyici bir film. Sanata tam anlamıyla doyuruyor. Filmi tahmin etmek çok kolay yerleştirilen ipuçları oldykça belirgin fakat filmin asıl amacı şaşırtmak değil olayın dramatik boyutunu yansıtmak sanırım daha ön planda ve bunu başarıyla yaparken ciddi mesajlar da veriyor. Ara ara ve özellikle sonlarında ufak çaplı sinir krizlerine sokabilir ve moral bozukluklarına neden olabilir. Sağlam bir duygusal durumla geçmeniz tavsiye edilir. Beğenenlere The Art of Steal filmini de tavsiye ederim temelde benzer olsa da bunun aksine oçok daha eğlenceli ve aksiyonlu ve bakış açısı diğer taraftan.
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
DUA profil fotoğrafı
DUA
güzel , sıkılmadan izlenecek katilede bir film , ama düşündürücü etiketini pek hak etmiyor ... çerez olabilir ....
bir kadınla olmak nasıl birşey ? müzayede gibi düşünün , en iyi teklifi verebilecek biri her zman çıkabilir ...
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
starch profil fotoğrafı
starch
Çok etkilendim. Çok beğendim..
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce
mervyazc profil fotoğrafı
mervyazc
''İnsan duyguları sanat eserleri gibidir.Taklitler tamamen orjinali gibi gözükebilir.Her şey taklit edilebilir.Sevinç ,acı ,nefret..hatta aşk.''
error_outline
8 yıldan fazla önce