Lagaan: Evvel Zaman Içinde Hindistan'da (Lagaan: Once Upon a Time in India) (2001)

Lagaan: Evvel Zaman Içinde Hindistan'da (2001)Lagaan: Once Upon a Time in India

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Hintçe
Ülke
Hindistan
Süre
224 dakika
173
16
527
123
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
3 saat 43 dakikalık Amir Khan filmi. Saati bilerek yazdım çünkü bitmiyor. Film güzel ama fazla uzun. Herhangi bir filmde İngilizlerin yenilmesi veya hüsrana uğramasına bayılıyorum. Kahrolsun kraliçe, yaşasın tam bağımsız çiftçiler ve köylüler. Kriket temalı bir tarihi kurgu oyun filmidir.
error_outline
2 yıldan fazla önce
OividiosCaeremos profil fotoğrafı
OividiosCaeremos
Klişe. Aamir Khan'a yakıştıramadığım bir film. Başından 10 dakika izleyip sonunu gayet kolay görüyorsunuz. Her şey klişe filmin içinde.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Çok uzun film. Giriş bölümü inanılmaz uzun tutulmuş. Gelişme ve sonuç gayet iyi, verdiği mesajlar çok güzel, oluşturduğu takım ve takımdakilerin özellikleri de çok iyi.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
Mervealucard profil fotoğrafı
Mervealucard
Öncelikle ben bu filmi kriket + Aamir Khan için izlemiştim, kriket oynayan biri olarak beğendim ama tabi oynamasaydım beğenir miydim bu beni de düşündürdü. Yine de çok yerilecek bir film olduğunu düşünmüyorum ve uzun olması gayet doğal sonuç olarak bu bir Bollywood filmi.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
BlackPeter profil fotoğrafı
BlackPeter
bence güzel bir çay demleyin termosa koyun,evinize en yakın parka gidin bir de arkadaşınızı çağırın daha iyi.açık ara uzun zamandır izlediğim en kötü film.tabi zevkler renkler.saygılar
error_outline
8 yıldan fazla önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
süresi uzndu.LAgaan adını verdikleri ürünlerini İngizlere vergi olarak vermemek için Kriket maçı yapmayı kabul eden köylülerin hikayesi.Filmin ilk yarısı maça hazırlıkla.ikinci yarısı maçla geçiyor.süre uzun olduğu için sıkıldım biraz..
error_outline
8 yıldan fazla önce
BuseY. profil fotoğrafı
BuseY.
filmi, kriket maçından ibaret olarak düşünmemek lazım. ırkçılığı, sömürgeciliği, kast sistemini ve adaleti çok güzel bir şekilde işlemişler. biraz fazla uzun tutmuşlar ama 3,5 saatimi verdiğime pişman değilim. uzun olması dışında beğendiğim bir film oldu.
error_outline
8 yıldan fazla önce
eshe15 profil fotoğrafı
eshe15
güzel bir filmm
error_outline
8 yıldan fazla önce
Allizzwell profil fotoğrafı
Allizzwell
Hindistanın kurtuluşunu anlatan güzel bi film..
error_outline
8 yıldan fazla önce