Tehlikeli Miras 2 (Largo Winch II) (2011)

Tehlikeli Miras 2 (2011)Largo Winch II

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Fransızca
Ülke
Fransa
Süre
114 dakika
9
1
34
12
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
İlk film gibi ağır ilerlese de kendisini izlettiren kaliteli bir aksiyon filmiydi.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
mtufan profil fotoğrafı
mtufan
spoiler sayılabilir-------> aksiyonu dorukta bir başlangıç. bir şeyler oluyor ve güzelce birbirine bağlanıyor. akışı sevdim. her yönden ilkini aştığını düşünüyorum. her şeyden biraz harmanlanmış film.
bu filmin en önemli yanlarından birisi şirketlerin devletler üzerindeki korkutucu etkisini cesurca belirtmesi. örneğin 42:45. dakikada başlayan araba içerisindeki konuşma bunu kanıtlar nitelikte. tayland hükümetinin W grupla arasında sorun çıkmasın diye yaptıklarının anlatıldığı sahne. savcının serzenişi ise son noktayı koydu. bakanın senin için yaptık dediği sahne cuk oturdu. müthiş ayrıntıydı.
filme biraz eğlence katan gauthier karakteriyle nicolas vaude önceki filme nazaran daha çok zaman almış ki bence doğru karardı. az sahnesi olsa da kendini göstermişti. güldürmeyi de başardı.
dikkatimi çeken diğer şey ise sahne kısmamış olmaları. mesela uçak sahnesinde paralı askerlere yakalanmış olmaları ve simon un kendi açtığı kapıdan uçup gitmesi fazlalıktı. fazlalık derken bilete dahil değil. bu aksiyon bizden gibi. sadece güzel bir aksiyon değil de macera da barındırıyor izlenimi verdi. son olarak koltukta ezik büzük oturan o yaşlı nasıl oldu da birden ayaklandı anlamadım diyecektim, demek varmış bir sebebi :-)
error_outline
5 yıldan fazla önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
ilk film bundan daha iyiyidi ama buda izlenir.
error_outline
8 yıldan fazla önce