Largo Winch II (The Burma Conspiracy) (2011) afişi

Largo Winch II (2011)
The Burma Conspiracy

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Fransa
Süresi
119 dakika

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
İlk film gibi ağır ilerlese de kendisini izlettiren kaliteli bir aksiyon filmiydi.
6 ay önce
mtufan profil resmi
mtufan
spoiler sayılabilir-------> aksiyonu dorukta bir başlangıç. bir şeyler oluyor ve güzelce birbirine bağlanıyor. akışı sevdim. her yönden ilkini aştığını düşünüyorum. her şeyden biraz harmanlanmış film.
bu filmin en önemli yanlarından birisi şirketlerin devletler üzerindeki korkutucu etkisini cesurca belirtmesi. örneğin 42:45. dakikada başlayan araba içerisindeki konuşma bunu kanıtlar nitelikte. tayland hükümetinin W grupla arasında sorun çıkmasın diye yaptıklarının anlatıldığı sahne. savcının serzenişi ise son noktayı koydu. bakanın senin için yaptık dediği sahne cuk oturdu. müthiş ayrıntıydı.
filme biraz eğlence katan gauthier karakteriyle nicolas vaude önceki filme nazaran daha çok zaman almış ki bence doğru karardı. az sahnesi olsa da kendini göstermişti. güldürmeyi de başardı.
dikkatimi çeken diğer şey ise sahne kısmamış olmaları. mesela uçak sahnesinde paralı askerlere yakalanmış olmaları ve simon un kendi açtığı kapıdan uçup gitmesi fazlalıktı. fazlalık derken bilete dahil değil. bu aksiyon bizden gibi. sadece güzel bir aksiyon değil de macera da barındırıyor izlenimi verdi. son olarak koltukta ezik büzük oturan o yaşlı nasıl oldu da birden ayaklandı anlamadım diyecektim, demek varmış bir sebebi :-)
12 ay önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
ilk film bundan daha iyiyidi ama buda izlenir.
3 yıldan fazla önce

Largo Winch II filmini beğenenler

Largo Winch II filmini içeren raflar

Largo Winch II filmi hakkında ilgi çekici içerikler