Dün Gece Soho'da (Last Night in Soho) (2021)

Dün Gece Soho'da (2021)Last Night in Soho

Puan 7.2 / 10
Senin Puanın
Etiketler Psikoloji, Dram, Gerilim
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
24
1
58
22
Insomniac profil fotoğrafı
Insomniac
Aslında film oldukça keyifliydi, korku filmi önerisi olarak karşıma çıkınca o niyetle başladım bu noktada umduğumu bulamadığımı söylemeliyim. Filmde sanki birkaç türden parça parça işlenmiş gibiydi, böyle olunca da ortaya karışık bir sunum çıkmış. Kostümler, danslar, müzikler her şey şahane özellikle filmde çalan Downtown parçası bana çok hoş bir rastlantı oldu, çünkü yıllar yıllar önce Lost izlediğimde bir bölümde bu şarkı çalmıştı ve bende özel bir yeri olmuştu. Bunun haricinde Anya Taylor Joy'u zaten beğeniyle takip ediyorum, Thomasin McKenzie içinse umutluyum birlikte güzel iş çıkarmışlar. Modum bu filme göre değildi fakat beğendim :)
error_outline
5 gün önce
BlaCkMyTh profil fotoğrafı
BlaCkMyTh
Gerilimi de güzel ama onu bir yana bırakırsak, fantastik öğeleri ve çekim tarzı o kadar zevk verdi ki doyamadım. Müzikler, 60'ların ortamı, danslar gerçekten izlerken bitmesin dedirten cinstendi. Cast da çok başarılı oluşturulmuş ki filmin tadı, kalitesi x3 artmış. Bu yüzden de film öylece akıp gitti ve bir rüya gibi son buldu.
error_outline
3 ay önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Film kendini merakla izlettiriyor. Hikâyesi güzel ama yoğun bir konusu vardı. Gerçi sonrası için bir neden lazımdı. Birkaç konuyu ele alıp başka bir konudan merakınızı sürüklüyor öyle izlettiriyor. Fakat sonlara doğru biraz sıkıntılıydı. Ayrıca filmde çalınan müzikler, dekorlar, 60'ların kostümleri ve bazı sahnelerde kullanılan teknik çok güzeldi. Ayrıca Anya Taylor-Joy'un yükselişinden sonra Thomasin McKenzie 'de oyunculukta başarılı, güzel ilerliyor.
error_outline
8 ay önce