Bu nasil sarisin 2 (Legally Blonde 2: Red, White & Blonde) (2003)

Bu nasil sarisin 2 (2003)Legally Blonde 2: Red, White & Blonde

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Komik
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
95 dakika
25
0
197
11
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Konusu çok saçma gelebilir ama aslında güzel bir noktaya değiniyor. Hayvanların kozmetik ürün için denek olarak kullanılması. Yine ilk film gibi çok eğlenceli ve sevimliydi. Ayrıca Delta Nu neymiş öyle :) çok eğlenceliydi. Bu filme bize sunanlar için Elle' n dediği gibi "parmaklar havaya" :D
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
Yine ilki kadar tatlı ve harika bir film.Ayrıca hayvanların kozmetik ürünlerin test edilmesinde kullanılmasına karşı yasa çıkarılması gibi bir konuyu işlemiş olması filmi iki kat sevmeme sebep oldu. Her karede tatlı köpekler görmek beni mutlu etti.Bu tarz filmler izlemek insana sebepsiz bir mutluluk veriyor ve umut aşılıyor..
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
faintingangel profil fotoğrafı
faintingangel
güzel film eğlenceli
error_outline
5 yıldan fazla önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Güzelliği ve zekasıyla Harvard’ı fetheden Elle, genç bir avukat olarak büyük bir avukatlık firmasında çalışmaya başlamıştır ve kariyeri açısından son derece önemli bulduğu bir davanın hazırlıkları içindedir. Elbette tek hazırlık bu konuda değildir. Bir yandan da, hayallerinin erkeği ile düğün için planlar yapmaktadır. Ama hiç yanından ayırmadığı sevgili köpeği Bruiser’ın ailesini düğüne çağırmaya karar verince, çözülmesi zor bir dava ile karşı karşıya olduğunu anlar. Köpeğinin annesi kozmetik araştırmalar için bir firmanın laboratuarlarında rehin bir denektir. Elle’in kararı kesindir. Onun haklarını her ne pahasına olsun arayacaktır.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce