Bu nasil sarisin! (Legally Blonde) (2001)

Bu nasil sarisin! (2001)
Legally Blonde

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Komik, Çerezlik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
96 dakika
starch Elle Woods güzeller güzeli bir kadındır. Okullardaki popülerliği dillere destandır. Bunun neticesinde okulun en yakışıklı erkeklerinden biri olan Warner Huthington ile beraber olmaktadır. Ancak Warner'ın annesi fazlaca tutucudur. Elle, onların beklentilerine göre 'çok sarışın' olmasından ötürü ailenin karşıt tavırlarını çekmektedir. Warner ile arası açılmıştır ve Warner tarafından terk edilmiştir. Warner öğrenim hayatına Harvard'ın hukuk fakültesinde devam edecektir. Hırslanan Elle de, sırf ondan intikam alabilmek adına aynı bölüme girmek için mücadele edecektir.

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
Çok eğlenceli ve sevimli bir yapımdı. Dış görünüşe ve insanların düşüncelerine göre hareket etmemeyi bizlere gösteren harika bir filmdi
2 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
İnanılmaz güzel, taptatlı ve eğlenceli bir film.Bir insan aynı anda hem güzel hem zeki, hem eğlenceli hem ciddi, hem alçakgönüllü hem bilgili olabilir pek tabii ;) Kendine güvenmek ve başkalarının ne düşündüğüne göre hareket etmemek işte bu kadar önemli >> başkaları sizi kişisel olarak tanımıyorsa, onların sözlerini kişisel almayın! Ayrıca keşke herkes hayatı, özgeçmişini kokulu pembe kağıtlara yazacak kadar ciddiye alsa ;) Bu filmi öneren EsraG.'ye pembe teşekkürler :) İzlemenizi tavsiye ederim..
neredeyse 3 yıl önce

Legally Blonde filmini beğenenler

Legally Blonde filmini içeren raflar

Legally Blonde filmi hakkında ilgi çekici içerikler