Ihtiras rüzgarlari (Legends of the Fall) (1994)

Ihtiras rüzgarlari (1994)Legends of the Fall

Puan 8.1 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
133 dakika
155
6
561
243
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Konu olarak Dallas gibi dallanıp budaklanan tabir-i caizse kimin eli kimin cebinde, tadında bir film. Usta oyuncuların gençlik hâllerini görmek için izlenmeli.
error_outline
1 yıldan fazla önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Güzel oyunculuklar, genel anlamda ortalama bir kurgu, iyi yanları ve kötü yanları neredeyse eşit, izlemezseniz çok kaybınız olmaz ama izlerseniz de güzel vakit geçirirsiniz 🤝
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
slymndgn profil fotoğrafı
slymndgn
benim için daima özel bir film olarak kalıcak..
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Film mi izledim, katalog çekimi mi belli değil. Brad Pitt ı ağzım açık izlediğimi inkar edemem ama bu filme objektif bakmamı engelledi. Objektif bakmaya çalıştığım zamanlarda da yetersiz bir hikayeyle karşılaştım. Brezilya dizisine dönmüş, Türkçe ismini gerçek manada hak eden bir film olmuş. Şu nişanlı olayı olmasaydı, belki daha çok ısınabilirdim filme. O kadını filmin sonuna kadar kullanmak için gereksiz bir çaba gösterilmiş bence. Hiç sevmedim dersem yalan olur, sevdiklerim arasına da koymayacağım.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
EDITOR profil fotoğrafı
EDITOR
ÇOK İDDİALI DEĞİL AMA GÜZEL Oyuncuların performansıyla zaman zaman hayat bulan bir eski Amerika filmi. En güzel tarafı (veya benim sevdiğim) uzun bir süreyi kapsayan bir yapıt olması. İnsanın öncesi, seneler sonrası falan güzel oluyor. Çarpık ilişki (ler) filmi sulandırmış.
error_outline
7 yıldan fazla önce
vapaamies profil fotoğrafı
vapaamies
Ağır işleyen, aile içi olayları işlemesiyle harika olan bir yapım. Brad Pitt'in genç ve yakışıklı portresinin yanında Anthony Hopkins'in özellikle filmin sonundaki karakteri başarıyla çıkarması 10 numara beş yıldız diyebilirim. Ağır işlenen filmleri seviyorsanız kaçırmayın. Sevmiyorsanız yakınından bile geçmeyin...
error_outline
7 yıldan fazla önce
kaptankaptanim profil fotoğrafı
kaptankaptanim
Kusursuz bir filmdir. Anthony Hopkins, Brad Pitt ve daha nice oyunculuğu etkileyici isim bulunmaktadır filmde ve birbirlerine olan uyumlarından gerçekten bir aile olduklarını düşünebilirsiniz. Ayrıca Henry Thomas'ın canlandırdığı Samuel karakteri de küçüklüğümün E.T. filmindeki ana karakter yani Elliot olduğunu öğrendiğimde şoke olmuştum. İzlenmeye değer. Bu filme en büyük emeği kesinlikle Bart vermiştir. Bart kimdir diye soracak olursanız. Çoğu Hollywood filminde emeği geçen bir ayıdır Bart. Evcil bir ayı. Ne yazık ki şuan hayatta değil. Merak edene.
http://en.wikipedia.org/wiki/Bart_the_Bear
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
eskon profil fotoğrafı
eskon
ihtiras rüzgarları. her şey brad pitt üzerine gelişiyor. bir süperkahraman filmi neredeyse. film pitt abiye yöneldikçe iyice tökezliyor.
error_outline
8 yıldan fazla önce
umrant profil fotoğrafı
umrant
İsmindeki gibi bol ihtiraslı bir filmdir.Ama yinede keyifle izlenir.Görselleri çok iyidir.V ayrıca Anthony Hopkins vardır,izlenesi performansıyla...
error_outline
8 yıldan fazla önce
dai profil fotoğrafı
dai
kuşkusuz en yakışıklı olduğu zamanlar :)
error_outline
neredeyse 9 yıl önce