Les émotifs anonymes (Romantics Anonymous) (2010)

Les émotifs anonymes (2010)
Romantics Anonymous

Puan Like 6.7 / 6 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Huzur
Ülke
Fransa
Süresi
80 dakika
starch Sosyal anksiyete bozukluğundan muzdarip olan Angélique, çoğu şeyden çekinen biridir. Bunun için bir yardımlaşma grubuna katılsa dahi işler pek yolunda gitmemiştir. Öte yandan kendi çikolata fabrikasını işleten Jean-René de kadınlardan korkan, insanlardan uzak duran biridir. Angélique, Jean-René’nin fabrikasında işe başladığında bazı şeyler değişmeye başlar. Eski yöntemlerle çikolata üreten, kapatılmaya yüz tutmuş fabrika canlanırken, Jean-René arkadaşından insanlarla iyi geçinebilmek ve kadın korkusunu aşabilmek için aldığı taktikleri uygulamaya başlayacaktır

Yorumlar

Philosophy profil resmi
Philosophy
Ne kadar da tatlı yüzde tebessüm bıraktıran bir film. Yanınızdan çikolatayı eksik etmeyin. :)
1 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Ne zaman başladı, ne zaman bitti anlamadığım filmlerden oldu bu da. Kısa süre bazı filmler için dezavantaj maalesef. Sonunda çalan "Big Jet Plane" şarkısından dolayı yüzüm güldü, kalbe tıklıyorum.Onun dışında pek bir olayı yok.
1 yıldan fazla önce
burcst profil resmi
burcst
''Chocolat'' gibi, bu filmi de izlemeden önce yanınızda çikolata bulundurun, çünkü çok çikolatalı bir film. Çikolata kadar da tatlı.İki utangacın sevimli hikayesi abartısız bir şekilde aktarılmış.Fransız filmlerini sevmeyenler/sevemeyenler bile bu filmi sevecektir diye düşünüyorum.İki introvert/iki emotif/iki balık = facia.. diye düşünenlerden olsam da, bu film beni fazlasıyla gülümsetti :)
3 yıldan fazla önce
sisyphos77 profil resmi
sisyphos77
Birkaç sahnesinde yüksek sesle güldüren, son sahnesinde yüzde koca bir gülümseme bırakan, seyrettikten sonra insanın içinin şarkı söylediği filmlerden..tralala tralala :)
3 yıldan fazla önce
Turuncuklaket profil resmi
Turuncuklaket
En sevdiğim romantik filmlerden. Bunu seven şunu da sevdi bkz: The giant mechanical man :)
3 yıldan fazla önce
selinblgn profil resmi
selinblgn
Korkularıyla , heyecanlarıyla ve aslında bize basit gibi görünen şeylerin ne kadar önemli olduğunu fark ettirmesiyle birlikte sımsıcak bir film...
neredeyse 4 yıl önce

Les émotifs anonymes filmini beğenenler

Les émotifs anonymes filmi hakkında ilgi çekici içerikler