Les poupées russes (Russian Dolls) (2005) afişi

Les poupées russes (2005)
Russian Dolls

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Fransa
Süresi
125 dakika
slymndgn Fransız Xavier'in, İspanyolca öğrenmek için AB bursuyla Barselona’ya gidip, Avrupa’nın altı farklı ülkesinden gelen insanlarla kaynaştıktan sonra Paris'teki sevgilisinin yanına dönmesinin ardından 5 yıl geçmiştir. Artık hayalini kurduğu gibi bir yazar olmayı başardıysa da, kendini bir kez daha kaybolmuş hissetmektedir. Hem maddi hem de romantik cephede yaşadığı sıkıntılar onu önce Londra'ya, ardından Saint Petersbourg'a sürükler. Bu yolculuk, ona yıllar sonra bir kez daha işi, hayatı ve aşkı yeniden keşfetme imkanı tanıyacaktır.(sinemalar )

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Serinin devamı olarak 2. filmde Xavier'i olgunlaşmış bir görüntüyle görsek de iç dünyasında hala, nasıl desem, birine ait olmamanın verdiği toyluk mevcut. Biz erkeklerin çoğunun yaptığı gibi "hem karnım doysun hem pastam dursun" durumu mevcut. Bunu aynı şekilde karşı cins yaptığında veya buna katlanamadığında ilginç bir şekilde sanki haksız olan taraf bizmişiz gibi üzüntüden kahrolmayı da iliştiriveriyoruz kenara. Ne yazık ki Xavier'in filmde de hissettirdiği şekilde dünya sadece bizim etramızda dönmüyor.
2
1 yıldan fazla önce
GoodDaySunShine profil resmi
GoodDaySunShine
filmle birlikte kafamda doğan deli sorular.. yok yok çözemiyorum çözemem.. Ama çook güzel bir bakış aşka, ilişkilere.. tavsiye ediyorum..
0
3 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
kendini çok bilinmeyenli dünyevi problem olan "aşk"ı çözmeye adamış şirin ve güzel bir film. sürekli gidip gelen tren dışında rahatsız eden bir şey olmadı.
2
3 yıldan fazla önce

Les poupées russes filmini beğenenler

Les poupées russes filmini içeren raflar

Les poupées russes filmi hakkında ilgi çekici içerikler