Kizil Nehirler (Les rivières pourpres) (2000) afişi

Kizil Nehirler (2000)
Les rivières pourpres

Etiketler
Yönetmen
Ülke
Fransa
Süresi
106 dakika
slymndgn Kızıl Nehirler, ülkemizde de çok sevilen bir bestseller romancı olan Fransız yazar Jean-Christophe Grangé'a ait kitabın aynı adla sinemaya uyarlanan versiyonu olarak, 2000 yılında vizyon şansı bulmuş bir yapım... Eskiokul ve sert bir polis müfettişinin tuhaf maceraları olarak ana teması hakkında bilgi verebileceğimiz bu filmde, görevini yaparken sıklıkla kural dışına çıkan bir polisi izleyeceğiz... Uyguladığı sertlikten dolayı bir taşra görevine sürülen tecrübeli Niemans ile genç yardımcısının korkunç şekilde işlenmiş seri cinayetleri çözme çabası olayların giderek karmaşıklaşmasıyla içinden çıkılmaz bir hal alır..

alicancam profil resmi
alicancam
Her yoruma baktığımda film kitap ilişkisini incelemişler. Arkadaşım film uyarlama bir film. Kitabın aynısını çekicekler diye bi kaide mi var. Güzel bir polisiye suç gizem filmi. Çok mızmızlanmayın isteyen kitap okur isteyen filmi izler. Her sitede kitapla kıyaslayan yorumculara aldanmayın arkadaşlar. İzlemek istiyorsanız çok güzel vakit geçirirsiniz.
0
1 yıl önce
furkandr profil resmi
furkandr
filmini izlemeyin kitabını okuyun veya kitabını okuduysanız filmini sakın izlemeyin çünkü kitabına göre çok kötü bi film
1
2 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Görevini yaparken uyguladığı sertlikten dolayı bir taşra görevine sürülen tecrübeli polis müfettiği Niemans ile genç yardımcısının korkunç şekilde işlenmiş seri cinayetleri çözme çabası olayların giderek karmaşıklaşmasıyla içinden çıkılmaz bir hal alır.Kitapları Türkiye'de de çok satan Jean-Christophe Grangé'ın ilk kitabı olan Kızıl Nehirler, Fransa'nın usta yönetmen-oyuncu ekibiyle başarılı bir gerilim filmi olarak beyazperdeye aktarılmış.
0
2 yıldan fazla önce

Les rivières pourpres filmini beğenenler

Les rivières pourpres filmini izlemek isteyenler

Les rivières pourpres filmini içeren raflar

Les rivières pourpres filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön