Locke (2013)

Locke (2013)

Puan 7.8 (8 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
85 dakika
80
14
233
124
Rainbow profil resmi
Rainbow
Bu filmi izleyene kadar yabancıların çok az tel görüşmesi yaptığını sanırdım ..Bu film bu düşüncemi tamamen sildi :D Yalnız Tom Hardy'i ne kadar övsek az.Hem kendisi sabırla oynamış,hem de bize sabırla izlettirdi. Açıkcası tek mekan,tek kişi olunca yargılı yaklaşmıştım ,izledikten sonra hoşuma giden filmlerden oldu ..Hani büyüklerimiz der ya ne olacağını bilemezsin,bi dur bakalım ...E izleyin bi görün bakalım :)
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
Hamkon profil resmi
Hamkon
hayatta hic bir filme on yargi ile bakmayacaksin. tek mekan tek konu mukemmel oyunculuk.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
.Morpheus profil resmi
.Morpheus
Anormal şekilde bünyede tutukluk yapan film. Başta sıkıcı bir film olur diye düşünürken sonunun nasıl geldiğini anlamadım. Bi 4 5 saat sürse sıkılmadan izlerdim. Tom Hardy orta segment oyunculuğunu çıkarabileceği en üst seviyeye çıkarmış. Vicdanının yükünü iyi yansıtmış. Tek mekan da çekilmiştir ama bunun bi önemi olmadığını ilk dakikadan anlıyorsunuz. On numara filmdir.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Lessienn profil resmi
Lessienn
Çok iyiydi! Daha ilk çalan telefonda paralize olmuştum ben muhtemelen.Helal olsun Locke,kalpler şelale Tom Hardy.
report_problem
3 yıldan fazla önce
BELIT profil resmi
BELIT
Yine Tom Hardy ve yine mükemmel oyunculuk .
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Seda.. profil resmi
Seda..
Ivan Locke un soğukkanlılığından istiyorum :) bence başarılı bir psikolojik gerilim olmuş. bedeli ne olursa olsun kendi doğrusunun peşinden giden bir adam ve 1.5 saat boyunca sürdüğü arabanın içindeki telefon görüşmeleri.. hiç sıkılmadan 90 dk o arabadaydım ben de.
report_problem
4 yıl önce
siborgmujgan profil resmi
siborgmujgan
mükemmel. tek mekan. mükemmel.
report_problem
4 yıl önce
deryacengiz profil resmi
deryacengiz
Çok basit bir film de gayet güzel olabiliyor işte böyle bazı bazı.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Tek mekan filmi olarak gerçekten çok başarılı bir iş çıkmış ve tabiki bunda en büyük pay Tom Hardy' nin filmdeki tek gözüken oyuncumuz harika iş çıkarmış. Filmin verdiği dersler de gerçekten harika bence kesin izlenmeli.
report_problem
5 yıldan fazla önce
sinemasal profil resmi
sinemasal
sadece bir depo benzin masrafıyla yapılabilecek en iyi film bence :)
report_problem
5 yıldan fazla önce
Sekyazar profil resmi
Sekyazar
filmin düşünce yapısı iyi arabada beraber takılıyoruz sanki ama çekimlerde bu şekilde olsa arada bir yanındaymışız gibi gösterilse iyi olurdu arka koltukla uğraşacağına ama izlenebilir bir film
report_problem
5 yıldan fazla önce
muratkaya profil resmi
muratkaya
Bu tür yapımlar genel de istenilen sonucu vermeyebilir.Oynatacağınız oyuncu da buna göre çok önemlidir. Ama olay örgüsü ve dış seslendirmeler ile anlatılmak istenen duygu tam anlamıyla izleyiciye geçiyor.Geriliyor ve bir sonra ki sahneyi düşünmeye başlıyorsunuz.İzleyici içine çekmeyi başaran bir film.Tom Hardy e ayrı bir parantez açılması gereken bir film.Bronson da ki başarısının üzerine bu tür rollerin üstesinden ne kadar iyi gelebildiğini bir kez daha kanıtlamış oluyor bizlere.
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
MeKa profil resmi
MeKa
Tek mekan filmidir kendisi. Yanilmiyorsan yonetmenin bu tarzdaki ilk denemesiymis. Herhangi bi sonuca baglanmadan yalnizca ben olsam nasil davranirdim, ne karar verirdim diye dusundurtuyor bastan sona. Izlenebilir bi film, ne cok iyi ne cok kotu.
report_problem
neredeyse 6 yıl önce