Isyan (Lockout) (2012)

Isyan (2012)Lockout

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Dil
İngilizce
Ülke
Fransa
Süre
95 dakika
34
0
204
28
tugberto profil resmi
tugberto
Hayır bu kız neden sürekli victim rolünü oynuyor? Taken'larda kaçırılır, burada uzay hapishanesinde rehine olarak kalır. Sürekli kadınların kurtarılması gerekiyormuş kafasında çekilmiş filmler. Ayrıca filmin başında Luc Besson'ın özgün fikridir diye yazmışlar da sanki çok orjinal bir şeymişçesine. Hayır almışsın normal hapishane filmini uzayda çekmişsin, bravo gerçekten çok iyi!
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
alicancam profil resmi
alicancam
Klasik holywood aksiyon filmlerinden. Klasik derken konu itibariyle değil güzellik itibariyle. Malesef holywood olmasa bu dünyada kaliteli film izleyemeyeceğiz gibi duruyor. Gerçi ekonomik açıdan baktığımızda bu filmlerin pazarı bütün dünya olduğu için masraftan kaçınmıyorlar. Yoksa aynı fırsatlar bizim ülkemizde de olsa bizlerde çok kaliteli yapıtlar çıkarabiliriz.
report_problem
5 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Bir komplo oyununa alet olduktan sonra casuslukla suçlanan eski ajan Snow'a özgürlüğünü yeniden kazanma fırsatı sunulur. Fakat karşılığında üstlenmesi gereken görev oldukça zorludur. Zira Amerikan başkanının kızı Emily kaçırılmış ve yüksek güvenlikli bir uzay üssüne hapsedilmiştir. Snow en sıradışı yöntemlerle Emily'yi kurtarmaya çalışacaktır.
report_problem
neredeyse 6 yıl önce