Isyan (Lockout) (2012) afişi

Isyan (2012)
Lockout

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Fransa
Süresi
95 dakika
KerseL Bir komplo oyununa alet olduktan sonra casuslukla suçlanan eski ajan Snow’a özgürlüğünü yeniden kazanma fırsatı sunulur. Fakat karşılığında üstlenmesi gereken görev oldukça zorludur. Zira Amerikan başkanının kızı Emily kaçırılmış ve yüksek güvenlikli bir uzay üssüne hapsedilmiştir. Snow en sıradışı yöntemlerle Emily’yi kurtarmaya çalışacaktır…

Yorumlar

alicancam profil resmi
alicancam
Klasik holywood aksiyon filmlerinden. Klasik derken konu itibariyle değil güzellik itibariyle. Malesef holywood olmasa bu dünyada kaliteli film izleyemeyeceğiz gibi duruyor. Gerçi ekonomik açıdan baktığımızda bu filmlerin pazarı bütün dünya olduğu için masraftan kaçınmıyorlar. Yoksa aynı fırsatlar bizim ülkemizde de olsa bizlerde çok kaliteli yapıtlar çıkarabiliriz.
neredeyse 3 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Bir komplo oyununa alet olduktan sonra casuslukla suçlanan eski ajan Snow'a özgürlüğünü yeniden kazanma fırsatı sunulur. Fakat karşılığında üstlenmesi gereken görev oldukça zorludur. Zira Amerikan başkanının kızı Emily kaçırılmış ve yüksek güvenlikli bir uzay üssüne hapsedilmiştir. Snow en sıradışı yöntemlerle Emily'yi kurtarmaya çalışacaktır.
3 yıldan fazla önce

Lockout filmini beğenenler

Lockout filmi hakkında ilgi çekici içerikler