Logan: Wolverine (Logan) (2017)

Logan: Wolverine (2017)Logan

Puan 8.4 / 10
Senin Puanın
Etiketler Dram, Bilim Kurgu, Fantastik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
137 dakika
379
10
845
96
BERKKIZILAY profil fotoğrafı
BERKKIZILAY
Bu filmi sonra izlerim diye diye 2021 izledim hiç farkında değilim. Ama X-Men dünyasındaki en gerçekçi film olmuş diyebilirim. Çok beğendim. Filmin son sahnesi akıllara zarar müthiş.
error_outline
10 ay önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Logan'ın kendiyle olan savaşı nihayet son buldu. Adam belki ölerek huzura kavuştu. Hareketli bir film değil, tabi diğer serilere göre ama Logan fanatikleri için tatmin edici bir film.
error_outline
2 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Bundan yıllar yıllar sonra bile Wolverine denince akla gelecek tek isim olacak Hugh Jackman. Dile kolay 17 yıl en iyi derecede canlandırdı Wolverine rolünü. Bu filmin ismin Logan olması aslında böyle bir karakterin insani yönüne odaklanmayı sağlamak. Ölümler üzdü elbette. Dediğim gibi 17 yıldır izlediğin karakterleri böyle aciz görmek zaten yeterince sarsıcı. Wolverine bence, tabi küçük bir ihtimal ama, yeniden herhangi bir X-Men filminde görünebilir. Çünkü filmdeki tarih 2029. Yani umutla bekleyeceğimiz bir 10 yılımız daha var.
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Hugh Jackman kendine yakışır şekilde Wolverine karakterine veda etmiş çoğu filmden daha kanlı daha şiddetli aksiyonlu bir filmdi ilk başlarda biraz durağan gitse de özellikle ilk 20 dakikadan sonra iyice canlanıyor gerçekten güzel bir vedaydı :)
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
En sevdiğim karakterlerden biri olan Logan ile ilgili harika bir filmdi. Umarım Wolverine karakterini Infinity War içerisinde ve ya sonraki Avengers filmlerinde görebiliriz. Zira evrenler arası geçişler ile Marvel tüm karakterleri bir araya getirecek gibi duruyor. Ve evet keşke gelse de hepsini tek bir filmde izlesek. Ayrı ayrı film takip etmek zor oluyor artık :D :D
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Hollyy profil fotoğrafı
Hollyy
Hugh Jackman son kez Logan'ı canlandiracak olmasının hakkını fazlasıyla vermis.Gayet başarılıydı.
error_outline
4 yıldan fazla önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Hüzün doluydu. :(
error_outline
4 yıldan fazla önce
BirKusOlsam profil fotoğrafı
BirKusOlsam
Hugh Jackman; bu adamı son kez Wolverine olarak izlemek gerçekten çok üzücü. Başka birinin onun yerini alması çok zor duruyor. Başta Hugh olmak üzere tüm oyunculuklar çok etkileyici. Diğer çizgi roman filmlerinden daha vahşi, daha kanlı, daha sert ve ağır bir tona sahip olmasıyla daha ciddi bir çizgi roman filmi Logan. Karakteri olması gerektiği gibi izlemek keyif verici. Bunlar dışında filmin bazı sıkıntılarının olduğunu da söylemem gerek. Filmin temposunu iyi ayarlayamadıklarını düşünüyorum. Çok inişli, çıkışlı film ve bazı sahneleri süreyi arttırmak için koymuşlar. Bunlar dışında güzel bir veda filmi olmuş bence. Özellikle aksiyon sevenlere öneririm. 7/10
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Aaisha profil fotoğrafı
Aaisha
son yarım saate kadar acayip yavaş ilerlese de ve kapatmak için elim çok kez tuşa gitse de çok güzel bir son olmuş. hugh jackman'i çok sevdiğimden midir nedir zaten filme fazladan sempatiyle başlamıştım. iyi bir marvel filmiydi. "seni yaptıkları şey olma."
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
E ne duruyorsunuz hemeeen izleyinnn (:
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
alicancam profil fotoğrafı
alicancam
Üzücü bir senaryo üzücü bir son. Bu kadar yaşlanmış ve yorgun görmek istemezdik. En üzücü kısım ise düşüncesiz arkadaşlarımızın ağır spoiler içeren yorumları!!!
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Logan'a veda ettik. Serinin diğer filmlerinden çok daha başka , çok daha duygu yüklü ve logan'ın güçsüzlüğünü , çaresizliğini gördük. Ancak böyle veda edilebilirdi. Harikaydı. Özleyeceğiz.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
slymndgn profil fotoğrafı
slymndgn
''içindekinin seni ele geçirmesine izin verme '' Marvel filmlerine duygu katabiliyormuş demek kl..
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
melihkaya profil fotoğrafı
melihkaya
Wolverine X-Men serisi ile bağını kopardı ve yerini artık diğer efsaneler Terminator vs. gibi filmlerin yanına koydu.
Hugh Jackman müthiş başladı, bitirdi diyebiliriz. Bu rolle varoldu ve hiçbir zamanda silinmeyecek zaten. filme gelicek olursak güzeldi genel olarak dozajı yerindeydi ama keşke biraz daha özenilseydi.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Gunner316 profil fotoğrafı
Gunner316
Hugh Jackman Gibi Bir Oyuncuya Yakışan Efsane Bir Film Olmuş Herşey Tam Dozunda Umarım X-23 Rolündeki Kız Harcanmaz 8/10
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce