Logan (2017)

Logan (2017)

Puan Like 8.4 / 93 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Dram, Bilim Kurgu, Fantastik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
137 dakika
KerseL 2024 geleceğinde Logan ve Professor Charles Xavier, Nathaniel Essex’in yönettiği bir kuruluşun dünyayı yok etmeye çalışmasıyla X-Men’in kaybıyla başa çıkmaya çalışırken, Logan’ın iyileşme güçleri yavaşça zayıflamaya ve Xavier’ın Alzheimer’ı sürekli unutmasına yol açmaya başlamıştır. Logan, Wolverine’in kadın klonu Laura Kinney adlı küçük bir kızın yardımıyla Nathaniel Essex’i ortadan kaldırmalıdır.

Yorumlar

.SimS. profil resmi
.SimS.
Hugh Jackman kendine yakışır şekilde Wolverine karakterine veda etmiş çoğu filmden daha kanlı daha şiddetli aksiyonlu bir filmdi ilk başlarda biraz durağan gitse de özellikle ilk 20 dakikadan sonra iyice canlanıyor gerçekten güzel bir vedaydı :)
1 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
En sevdiğim karakterlerden biri olan Logan ile ilgili harika bir filmdi. Umarım Wolverine karakterini Infinity War içerisinde ve ya sonraki Avengers filmlerinde görebiliriz. Zira evrenler arası geçişler ile Marvel tüm karakterleri bir araya getirecek gibi duruyor. Ve evet keşke gelse de hepsini tek bir filmde izlesek. Ayrı ayrı film takip etmek zor oluyor artık :D :D
1 yıldan fazla önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Hugh Jackman son kez Logan'ı canlandiracak olmasının hakkını fazlasıyla vermis.Gayet başarılıydı.
1 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Hüzün doluydu. :(
1 yıldan fazla önce
BirKusOlsam profil resmi
BirKusOlsam
Hugh Jackman; bu adamı son kez Wolverine olarak izlemek gerçekten çok üzücü. Başka birinin onun yerini alması çok zor duruyor. Başta Hugh olmak üzere tüm oyunculuklar çok etkileyici. Diğer çizgi roman filmlerinden daha vahşi, daha kanlı, daha sert ve ağır bir tona sahip olmasıyla daha ciddi bir çizgi roman filmi Logan. Karakteri olması gerektiği gibi izlemek keyif verici. Bunlar dışında filmin bazı sıkıntılarının olduğunu da söylemem gerek. Filmin temposunu iyi ayarlayamadıklarını düşünüyorum. Çok inişli, çıkışlı film ve bazı sahneleri süreyi arttırmak için koymuşlar. Bunlar dışında güzel bir veda filmi olmuş bence. Özellikle aksiyon sevenlere öneririm. 7/10
neredeyse 2 yıl önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
son yarım saate kadar acayip yavaş ilerlese de ve kapatmak için elim çok kez tuşa gitse de çok güzel bir son olmuş. hugh jackman'i çok sevdiğimden midir nedir zaten filme fazladan sempatiyle başlamıştım. iyi bir marvel filmiydi. "seni yaptıkları şey olma."
neredeyse 2 yıl önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
E ne duruyorsunuz hemeeen izleyinnn (:
neredeyse 2 yıl önce
alicancam profil resmi
alicancam
Üzücü bir senaryo üzücü bir son. Bu kadar yaşlanmış ve yorgun görmek istemezdik. En üzücü kısım ise düşüncesiz arkadaşlarımızın ağır spoiler içeren yorumları!!!
2 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Logan'a veda ettik. Serinin diğer filmlerinden çok daha başka , çok daha duygu yüklü ve logan'ın güçsüzlüğünü , çaresizliğini gördük. Ancak böyle veda edilebilirdi. Harikaydı. Özleyeceğiz.
2 yıl önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
''içindekinin seni ele geçirmesine izin verme '' Marvel filmlerine duygu katabiliyormuş demek kl..
2 yıl önce
melihkaya profil resmi
melihkaya
Wolverine X-Men serisi ile bağını kopardı ve yerini artık diğer efsaneler Terminator vs. gibi filmlerin yanına koydu.
Hugh Jackman müthiş başladı, bitirdi diyebiliriz. Bu rolle varoldu ve hiçbir zamanda silinmeyecek zaten. filme gelicek olursak güzeldi genel olarak dozajı yerindeydi ama keşke biraz daha özenilseydi.
2 yıl önce
Filmkopat profil resmi
Filmkopat
Hugh Jackman Gibi Bir Oyuncuya Yakışan Efsane Bir Film Olmuş Herşey Tam Dozunda Umarım X-23 Rolündeki Kız Harcanmaz 8/10
2 yıl önce
mtufan profil resmi
mtufan
filmin eksikleri elbette vardı ama hugh logan olalı böyle hissettirmemişti. x men in her zaman odak noktasındaydı logan. içimize işlemiş karakteri daha ne kadar sindirebilirlerdi ki. logan çok mücadele etti. kurtardı, savaştı. ama hep güçleri yanındaydı. hiç çaresizliği bu kadar yüzüne yansımamıştı. kaliban da çok iyi işlenmişti. logan ile diyologları etkileyiciydi. her açıdan beklemediğim bir etki bıraktı bende.
2 yıl önce
M.Naci profil resmi
M.Naci
Kesinlikle klasik bir X-men filmi değildi. Bu seriye ait bütün filmlerde aksiyonun yanında eğlenceli bir hava da vardır. Ama bu sefer o hava kendisini oldukça kasvetli bir atmosfere bırakmış. Ayrıca ilk dakikalardan itibaren her an aksiyon yaşanan eski filmlere oranla bazı bölümler çok durağandı. İnsanı etkileyen duygu yüklü sahneler bu filmi klasik seriden alıp bambaşka bir yere götürmüş. Aslında bunlar kötü yorumlar değil. Bazen böyle serilerin ciddiyete de ihtiyacı var. Çocukça hikayelerden uzaklaşılması, duygusallığın yoğunlaşması, yeni hikayelere kapı aralanması bence bu filmi özel bir noktaya taşımış. Özetle; İZLEYİN!
2 yıl önce
sapiksisko profil resmi
sapiksisko
Büyük bir X-Men fanı olarak en sevdiğim karakter Wolverine'di. Sürekli vahşi içgüdüleriyle yaşaması , çektiği acılara kaybettiklerine rağmen ayakta kalması beni en çok etkileyen yönleriydi. Wolverine artık Hugh Jackman olarak kafamıza kazınmış haldeydi . O rolün hakkını vererek oynadığına inanıyorum. Bu filme gelirsek beklentilerimin altında kaldı çünkü öncekilerle kıyaslayıp aksiyon sahnelerini yetersiz buldum. Belki de dram haline dönmesini istemedim. .
2 yıldan fazla önce
Morgan profil resmi
Morgan
Efsanevi bir veda :(
2 yıldan fazla önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Bir efsaneye veda ettik :((
2 yıldan fazla önce
Arcadia profil resmi
Arcadia
Bir çoğumuz gibi veda etmeye gittim filme... Bir çoğumuz gibi X-Men'in serilerini izledim ve Logan ile aşık oldum o evrene, bu evren pekala tabi devam edecek Wolverine olur olmaz bilemiyorum ama ben Logan'a veda etmek istedim..Bir süper kahraman filmi değildi, olması gerektiği gibi bir kahramanın veda filmi idi. Olayın adamantium'a bağlanmasını bir tek beni hoşnut etmemiştir sanırım beklentim bu yönde idi. Aksiyonu olması gereken ayarda tutulmuş barındırdıkları duygusallık ve replikleri ile çok başarılı bir şey çıkmış ortaya. Vee Dafne Keen aldığın her kuruş sonuna kadar helal olsun ufaklık ;) Elveda Logan. Bu Vadide artık silah olmayacak...
2 yıldan fazla önce
bahmetp profil resmi
bahmetp
2 yıldan fazla önce
PROMSE profil resmi
PROMSE
Ağlattın be logan reis
2 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
Ben bu filmi diğer Wolverine filmlerinden daha çok sevdim. Ne kadar bol kanlı olsa da gerçeğe yakınlığı kendimi filme ve karakterlere daha yakın hissettirdi.Evet diğer mutant filmleri gibi ekstrem sahneler çok yoktu ama aksiyon dozu kesinlikle yeterliydi. Tüm bunların yanında gözümden yaş getirecek duygusallıkta sahneler de vardı. Veda filmi doyumu olmuyor tabii ama tek başına değerlendirirsek başarılı buldum. Seyir zevki yüksekti. Tavsiye ederim.
2 yıldan fazla önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
Evet bir efsanenin de sonuna gelmiş bulunmaktayız. Seri olarak bitti ama yeni çıkacak x men filmlerinde yüksek ihtimal görürüz gene Wolverini. Film ise beklentimin altında kaldı. Daha iyi bir veda yapabilirlerdi. Gereksiz bir ağırlık vardı filmde. Yani klasik geek filmlerine yakışmayan bir tarzda. Aksiyon dozu iyiydi. Deadpooldan sonra en kanlı Marvel filmi olabilir. Ama bazı yerlerde cgi kalitesinden ödün vermişler. Espiri düzeyide çok hoşuma gitti. Genelde güzel ama yetersizdi.
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Çok başarılı bir veda filmi olmuş jackman için. ki diğer Wolverine filmlerinden de çok daha başarılı olduğunu söyleyebilirim. Logan'ın hayvansı saldırma gücünü fazlasıyla gördük ve dövüş sahneleri gerçekten çok başarılıydı. Ama bundan sonra X-Menler hep bir eksik kalacak gibi.
2 yıldan fazla önce
CANERAHMET profil resmi
CANERAHMET
bir sonraki filme cast olarak gerçek bir hayvan bulmaları lazım ondan aşağısı kesmez beni
2 yıldan fazla önce
seraysinaparlak profil resmi
seraysinaparlak
17 senelik bir serüven... İlk defa bir Marvel filminde ağladım, kendimi tüm olacaklara hazırlamama rağmen. Eksikliğini hissedeceğim Logan... "Demek böyle bir hismiş."
2 yıldan fazla önce
MehmetCanOzturk profil resmi
MehmetCanOzturk
Müthiş bir son olmuş gerçekten. Wolverine filmlerinden ümidimi yitirmek üzereyken böyle bir son olması insana ulan devammı etseydi dedirtiyor :)
2 yıldan fazla önce
lews profil resmi
lews
Marvel filmleri son yıllarda zaten hep iyiye gidiyordu ama Logan için söyleyeceğim tekşey var , harika .Dark Knight tan sonra artık marvelden de bi başyapıt geldi diyebiliriz Senaryosu ,kurgusu ve oyunculukları olağanüstü.Sinemada izleme heyecanını yaşayın bence .
2 yıldan fazla önce
atillalkan profil resmi
atillalkan
Bu vadide artık silahlar konuşmayacak...
2 yıldan fazla önce
hezarfen profil resmi
hezarfen
diğer wolverine filmleri kadar coşkulu değildi.Çünkü bu filmin teması çok farklı hugh jackman her zamanki gibi harikaydı. küçük kızda iyi oynadı.çok güzel derinliği olan konuşmalar, replikler vardı çılgınlar gibi aksiyonlu bir marvel filmi asla değil vee filmle ilgili tek hayal kırıklığım bittiğinde çalan johnny cash şarkısı
2 yıldan fazla önce
gala profil resmi
gala
Neden böyle oldu? üzüldük. şaşırdık. üzüldük. ağladık, ağladık, ağladık... "Demek böyle bir hismiş."
2 yıldan fazla önce

Logan filmini beğenenler

Logan filmi hakkında ilgi çekici içerikler