Suç Zamani (Los cronocrímenes) (2007)

Suç Zamani (2007)Los cronocrímenes

Puan 6.5 (6 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İspanyolca
Ülke
İspanya
Süre
92 dakika
70
3
174
100
UcanBalon profil resmi
UcanBalon
Pre-destination'daki gibi zaman manüpilasyonunu konu alıyor. "Tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan çıkar?" kısır döngüsü.
report_problem
1 yıl önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Yine iyi kurgulanmış başarılı bir senaryo.İspanyollar bu işi çok iyi yapıyorlar. Bu sefer işin içinde zamanda yolculukta var. İspanya sinemasını sevenler beyin yakan bu filmi kaçırmasınlar.İyi seyirler...
report_problem
2 yıldan fazla önce
tugberto profil resmi
tugberto
Bir meme uğruna ya Rab ne adamlar zaman yolculuğu yaptı ?
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
colorful profil resmi
colorful
kafam çok güzel oldu film bittikten sonra- yazana bravo diyorum. senaryonun sıkıntıları mevcut fakat hem orjinal yazılmış hem de az rastlanır sayılabilecek türden bir hikaye kurgulanmaya çalışılmışken bu mevcut sıkıntılardan bahsetmek; gereksiz yere filmin fiyakasını bozma dangalaklığı olur gibime geliyor. Sonuç; beğendim.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
yahsiii07 profil resmi
yahsiii07
Zamanda döngü konusunda oldukça başarılı filmlerden birisi ve bu türde en beğendiklerim arasına girdi. Düşük bütçeli, oldukça az efektli,  kısmende olsa mantık hatası olan ama senaryo açısından güzel bir film. Bu türdeki filmlerde mantık hatası olmazsa olmaz diye düşünülürse senaryoya odaklanıp keyfini çıkarabilirsiniz. Birde bu İspanyollar cidden guzel senaryo yazıyorlar bu filmden sonra iyice emin oldum.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Bu İspanyollar bu tarz filmlerde baya iyiler. Filmi beğendim. Tek hoşuma gitmeyen başrol oyuncusunun surat ifadelerinin yapayligiydi. Adamın korkması korkma değil, şaşırması şaşırma değil. Her şeye rağmen iyi vakit geçirdiğimi soylemeliyim.
report_problem
4 yıl önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
çok iyiydii zaman yoculuğu çok iyi kurgulanmış gerçekten beğendim başarılı
report_problem
4 yıl önce
oguzhanozcan profil resmi
oguzhanozcan
Konusunu okursanız veya birisinden film hakkında bilgi alırsanız izlemeye gerek görmeyeceğiniz fakat izledikten sonra bunu neden izlemedim şimdiye kadar diyeceğiniz enteresan film. Film düşük bütçeyle kaliteli bir prodüksiyon olabileceğinin ispatıdır.
report_problem
4 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Gerçekten sağlam bir yapım olmuş. İspanya filmleri beni etkilemeye devam ediyor. Bence kesinlikle izleyin, kaçırmayın. Afişe sakın aldırmayın. Zaman yolculuğu konusu ilginizi az da olsa çekiyorsa hiç bekletmeyin derim.
report_problem
4 yıldan fazla önce
yigidoo profil resmi
yigidoo
izleyin izlettirin muhteşem bir kurgu!!
report_problem
neredeyse 5 yıl önce