Suç Zamani (Los cronocrímenes) (2007)

Suç Zamani (2007)Los cronocrímenes

Puan 7.4 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İspanyolca
Ülke
İspanya
Süre
92 dakika
78
3
204
110
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
İspanya sinemasının gizli hazinelerinden biri. Müthişkoo ✌🏻
error_outline
2 gün önce
Stranger profil fotoğrafı
Stranger
Başım döndü.
error_outline
5 ay önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Güzel bir gerilim katil filmi gibi başlayıp enteresan bir bilim-kurguya dönüştü film. Baştan sona ilgiyi ve merakı canlı tutsa da finali yeterince tatmin etmedi diyebilirim. 8/10
error_outline
11 ay önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
O güzel beyin yakan, büken filmlerden... Basit bir konuyla tahminimce düşük bir bütçesi de olsa gerek güzel bir film olmuş.
error_outline
2 yıldan fazla önce
UcanBalon profil fotoğrafı
UcanBalon
Pre-destination'daki gibi zaman manüpilasyonunu konu alıyor. "Tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan çıkar?" kısır döngüsü.
error_outline
3 yıldan fazla önce
Mine.Ce profil fotoğrafı
Mine.Ce
Yine iyi kurgulanmış başarılı bir senaryo.İspanyollar bu işi çok iyi yapıyorlar. Bu sefer işin içinde zamanda yolculukta var. İspanya sinemasını sevenler beyin yakan bu filmi kaçırmasınlar.İyi seyirler...
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
Bir meme uğruna ya Rab ne adamlar zaman yolculuğu yaptı ?
error_outline
5 yıldan fazla önce
colorful profil fotoğrafı
colorful
kafam çok güzel oldu film bittikten sonra- yazana bravo diyorum. senaryonun sıkıntıları mevcut fakat hem orjinal yazılmış hem de az rastlanır sayılabilecek türden bir hikaye kurgulanmaya çalışılmışken bu mevcut sıkıntılardan bahsetmek; gereksiz yere filmin fiyakasını bozma dangalaklığı olur gibime geliyor. Sonuç; beğendim.
error_outline
6 yıldan fazla önce
yahsiii07 profil fotoğrafı
yahsiii07
Zamanda döngü konusunda oldukça başarılı filmlerden birisi ve bu türde en beğendiklerim arasına girdi. Düşük bütçeli, oldukça az efektli,  kısmende olsa mantık hatası olan ama senaryo açısından güzel bir film. Bu türdeki filmlerde mantık hatası olmazsa olmaz diye düşünülürse senaryoya odaklanıp keyfini çıkarabilirsiniz. Birde bu İspanyollar cidden guzel senaryo yazıyorlar bu filmden sonra iyice emin oldum.
error_outline
6 yıldan fazla önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Bu İspanyollar bu tarz filmlerde baya iyiler. Filmi beğendim. Tek hoşuma gitmeyen başrol oyuncusunun surat ifadelerinin yapayligiydi. Adamın korkması korkma değil, şaşırması şaşırma değil. Her şeye rağmen iyi vakit geçirdiğimi soylemeliyim.
error_outline
6 yıldan fazla önce
phoeniks profil fotoğrafı
phoeniks
çok iyiydii zaman yoculuğu çok iyi kurgulanmış gerçekten beğendim başarılı
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
oguzhanozcan profil fotoğrafı
oguzhanozcan
Konusunu okursanız veya birisinden film hakkında bilgi alırsanız izlemeye gerek görmeyeceğiniz fakat izledikten sonra bunu neden izlemedim şimdiye kadar diyeceğiniz enteresan film. Film düşük bütçeyle kaliteli bir prodüksiyon olabileceğinin ispatıdır.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Gerçekten sağlam bir yapım olmuş. İspanya filmleri beni etkilemeye devam ediyor. Bence kesinlikle izleyin, kaçırmayın. Afişe sakın aldırmayın. Zaman yolculuğu konusu ilginizi az da olsa çekiyorsa hiç bekletmeyin derim.
error_outline
7 yıldan fazla önce
yigidoo profil fotoğrafı
yigidoo
izleyin izlettirin muhteşem bir kurgu!!
error_outline
7 yıldan fazla önce