Lucy (2014)

Lucy (2014)

Puan 7.5 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Fransa
Süre
89 dakika
1437
180
4305
403
SonofGods profil fotoğrafı
SonofGods
%100 kullanımda Tanrı ortaya çıkıyor.
error_outline
8 ay önce
PorcoRosso profil fotoğrafı
PorcoRosso
Özellikle Choi bey oynuyor diye büyük beklentiyle sinemaya gidip, "eh işte" diyerek ayrıldığım filmdir. Hani Luc Besson adını bilmesem, yeni yetme bir yönetmenin işi sanabilirdim.
error_outline
12 ay önce
japonbalikcisi profil fotoğrafı
japonbalikcisi
Bazı yerleri fazlasıyla aceleye gelmiş. Harika başlıyor. Üniversitedeki derslerle eş zamanlı gelişen olaylar güzel gidiyor. Ondan sonrası hadi filmi bitirelim de gidelim denilmiş gibi. Kült olacakken çerezlik oluvermiş.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Zkanklc profil fotoğrafı
Zkanklc
çerezlik vakit varsa izlenir yoksa bulaşmayın
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Teknoloji ve hayal gücünün bir araya geldiği harika bir yapım. Muhteşemdi.
error_outline
1 yıldan fazla önce
Selenora profil fotoğrafı
Selenora
Abartılmış,şişirilmiş film. Uzun süredir ertelediğim için üzülüyordum da keşke hiç izlemeseydim. En sevdiğim film tarzlarından olmasına rağmen şaşkınlıkla izledim. Etkileyici olayım derken baya saçmalamışlar. Olay örgüsü kopuk, spoiler vermek istemiyorum ama alakasız insanları öldürüp de öldürmesi gereken kişiyi fırsatı varken abukça çekip gitmesi, değişik sözler söyleyelim de insanlar etkilensin kafası. Açıkçası hayal kırıklığı. Az önce ne izledim ben cidden?
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
eskon profil fotoğrafı
eskon
Ne bu şimdi? Bir şaka mı!
error_outline
2 yıldan fazla önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
ÇOOOOOK sevdimm :) Bugün hayal olanı kim bilir bu hızla ilerleyen teknoloji sayesinde ilerde yaşarız :D
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
KiliciniEvdeUnutanSamuray profil fotoğrafı
KiliciniEvdeUnutanSamuray
bir yere kadar teorilerle, bir yerden sonra ise fantastiğe karışıp ilerleyerek bilimsellikten uzak bir son bulmuş film. Bilim kurgu seviyorsanız ve öyle çok da bilimsel gerçeklere takılı kalmadan senaryoyu takip edebileceğinizi düşünüyorsanız kaliteli ve izlemesi keyifli bir film.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
maximus585858 profil fotoğrafı
maximus585858
Askerdeyim gece nöbette izledim sarmadı, o derece yani
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
BirKusOlsam profil fotoğrafı
BirKusOlsam
Filmi izleyecek olanlar dikkat: Film aşırı bilimkurgu içerir. Çoğu insanın sevebileceği türden bir film olduğunu düşünmüyorum. Hatta birçok kisi saçma olarak bile nitelendirebilir.Bilimkurgu filmlerini sevenler için öneririm. Ancak bu tarz filmlerden zaten hoşlanmıyorsanız hiç izlemeye kalkmayın. Ben konusunu oldukça garip ve sıradışı buldum. Süresi itibariyle de beni sıkmadı. 10/7
error_outline
4 yıldan fazla önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
ben çok beğendim. gayet iyiydi. Daha etkileyici bir final kesinlikle olabilirdi ama temel olarak işlenen konu muhteşemdi.
İşleniş biraz sıkıntılı gibi dursa da konu bir solukta filme odaklamanıza yardımcı oluyor. Mutlaka izlenmeli. Film deyip geçmemek lazım bazı filmleri. Sanırım bu da onlardan.
error_outline
5 yıldan fazla önce
ufuuk03 profil fotoğrafı
ufuuk03
filmin sonu amip
error_outline
5 yıldan fazla önce
bercem profil fotoğrafı
bercem
çok beğendim
error_outline
5 yıldan fazla önce
deska profil fotoğrafı
deska
bir çok yönden zayıf bir film olmuş. aksiyon sahneleri çok basit, oyuncuların tavırları gerçekçi değil, bilimkurguya giren sahneler acayip basit, mekanların ışıklandırması ve çekim açıları güzel değil. üzerinde daha çok durulmuş olsaydı işlenebilecek bir senaryo aslında. ama olmamış olacakken her şey yarım yamalak kalmış.belgesel sahneleri ile senaryoyu kuvvetlendirmek iyi fikirken o da çok basit kullanılmış.hele hele bir okul sahnesi var ki öğrencilerin soru soruş hallerindeki yapmacıklık şaşılacak derecede. yönetmenin bazı fikirleri alın işte bu yüzden böyle dercesine gözümüze sokmaya çalıştığı bariz belli ve rahatsız edici. scarlett harika oynamış diyenlere de ağzım açık kaldı bu harika oyunuysa scarlettin vay haline. senaryo izlettiriyor filmi ama izledikten sonra senaryoya yazık olmuş diye düşündüm. müzikleri fena değildi ama yönetmenin ortaya koyduğunu çabasız ve vasat buldum.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce