Ari Kovanina Çomak Sokan Kiz (Luftslottet som sprängdes) (2009) afişi

Ari Kovanina Çomak Sokan Kiz (2009)
Luftslottet som sprängdes

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
İsveç
Süresi
147 dakika
KerseL Lisbeth Salander adındaki bir kadın kafasına aldığı bir kurşunla hastanenin yoğun bakım bölümünde yaşam mücadelesi vermektedir. Sağlığına kavuştuğunda da kendisini kesin demir pakmaklıklar ardına yollayacak üç cinayetten yargılandığı mahkemeye götürülecektir. Savunduğu davanın hayatı pahasına dahi olsa arkasında duran genç kadın, ünlü muhalif gazeteci Mikael Blomkvist’in de yardımlarıyla haklılığını ve masumiyetini kanıtlamaya, kendine çok acı çektirmiş olan bu sistemin mimarı derin devletin ipliğini pazara çıkarmaya kararlıdır..

Yorumlar

pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
harika bir film.. diğer serileri de güzeldi ama bu seri aralarında en güzeli.. bu seriye puanım : 7.8 hatta sıralayacak olursam bana göre arı kovanına çomak sokan kız > ejderha dövmeli kız > ateşle oynayan kız şeklindedir.
6 ay önce
mtufan profil resmi
mtufan
üçlemenin mikael' in kapılardan döndüğü, kalan kötülerin yakalandığı, mikael' in lisbeth' e borcunu ödediği ve ohhh deyip bütün yağlarımızdan arındığımız bülümü. daha çok durağan ilerleyen dava sürecini anlatıyor. ilk iki filmin ardından bu biraz sıkıcı gelebilir fakat izledikçe merak uyandırıyor.
12 ay önce
siborgmujgan profil resmi
siborgmujgan
kapalı devre psikolojik bir film.
isveç yapımını oldukça beğendim.
1 yıldan fazla önce

Luftslottet som sprängdes filmini beğenenler

Luftslottet som sprängdes filmi hakkında ilgi çekici içerikler