Çilgin Maks 3: Gökkubbenin Ardinda (Mad Max Beyond Thunderdome) (1985)

Çilgin Maks 3: Gökkubbenin Ardinda (1985)
Mad Max Beyond Thunderdome

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Avustralya
Süresi
107 dakika
KerseL İki kişi girer, ve sadece biri çıkar. Bartertown'ın Thunderdome arenasında kanun böyledir. Fakat kanun koyucu Auntie Entity yakında bir kural daha koyacaktır: Max'i kızdırmayın! Post-nükleer bir gelecekte geçen Mad Max Beyond Thunderdome'da Mel Gibson (Lethal Weapon, Maverick) kayıp çocuklardan oluşan bir kabilenin kurtarıcısı rolünde. Sahnenin kalanını ise Max'i, Bartlertown'daki baskısını kuvvetlendirmek amacıyla kullanmak isteyen, güç-delisi Auntie Entity rolündeki müzik yıldızı Tina Turner dolduruyor.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
1. filmden sonra 2. film nasıl izlerken zevk verdiyse, 2. filmden sonraki bu 3. film hiç olmamış. İlk filmden bile daha aşağı seviyelerde. Hem süresi uzun, hem aksiyon desen o da zorlama olmuş. İlk film yine bir şekilde izlenebiliyordu ama bu gerçekten izlerken çok sıktı.
3 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
İkinci filmi kadar iyi değildi ama sanki ilk filmden daha iyi gibiydi. Aksiyon ve görselllik olarak oldukça tatmin ediciydi. İlzemesi çok keyifli bir seri oldu.
3 yıldan fazla önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
STÜDYO DAHA DA ZENGİNLEŞMİŞ Dekor, kostüm çok iyiydi,daha da iyi olmuş. Ancak senaryoda biraz ana temadan kayma var. Bana sorarsanız asıl 'Mad Max' ikincisidir.
neredeyse 4 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlk iki filmin biraz gerisinde bulsam da yinede seyir zevki yüksek bir film kesinlikle
4 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
İkinci filmin ardından 15 yıl geçmiştir ve savaşlar sonucu uygarlık yok olmak üzeredir. Bu sırada Max kendini Bartertown'da bulur ve yanında yaşadığı bir grup insani korumak için elinden geleni yapar.
4 yıldan fazla önce

Mad Max Beyond Thunderdome filmini beğenenler

Mad Max Beyond Thunderdome filmini içeren raflar

Mad Max Beyond Thunderdome filmi hakkında ilgi çekici içerikler