Mamma Mia!: Yeniden Başlıyoruz (Mamma Mia: Here We Go Again!) (2018)

Mamma Mia!: Yeniden Başlıyoruz (2018)
Mamma Mia: Here We Go Again!

Puan Like 8.7 / 10 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Simurg. Klasik film Mamma Mia'nın devam halkasında; karakterlerin dününü ve bugününü araştırmak, geçmişte oluşan ilişkilerin günümüze nasıl etki ettiğini göstermek üzere zamanda geri ve ileri gidiliyor.

Yorumlar

MevaKurt profil resmi
MevaKurt
bence ilk filminden daha güzeldi, eğlenceli, sıcacık, romantik ve çok ciddi bir emek var... 8,5/10
1 ay önce
MevaKurt profil resmi
MevaKurt
Donna'nınki gibi bir tatil yapabileceğim biri olacak mı acaba? :)
1 ay önce
Seda.. profil resmi
Seda..
kısa ve net olarak şahane ötesi demek istiyorum..
2 ay önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
İlk filmin yeri Mamma Mia severlerde ayrı olsada biraz gişe durumu yapılmak istendiği düşüncesini düşündürsede devam filminide beğendim. Çok emek sarf edilip hazırlanılmış. Oyuncu seçimleri yerinde ve kararında olmuş.Genç oyunculara büyük rol yani yük düşmüş çünkü oynadıkları isimlerin hakkını vermek zor olsa gerek ama gayet iyilerdi. Özellikle Lily James. Canım Merly Streep ve Amanda Seyfried'i tekrardan görmeyi özlemişim. Zaten müzikleri dememe gerek yok. İlki gibi soundtrack'ı uzun bir süre dinleyeceğim ve listeme ekleyeceğim kesin.
2 ay önce
tugberto profil resmi
tugberto
Bir Mamma Mia fanı olarak bayıldım 😍 keşke merly streep de olaydı daha fazla.
3 ay önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Çok beğendim diye söze başlayayım :) Bir kere kulaklarımın pası silindi, gözlerim şenlendi. Sinematografi , cast, müzik, kurgu şahane şahane. Sadece sahneleri değil planları bile nasıl güzel bağlamış insafsızlar, ağzım açık izledim. Türü belli müzikal , yani türüne yakışır biçimde müzik kullanımı, şarkı seçimi harikaydı, sürekli kalkıp dans etmek istedim... Zaman olarak ilk filmin öncesi ve de sonrası harmanlanmış. Donna'nın gençliği Lilly James oynuyor ki kendisi bence oyunculuk için yaratılmış bir ingiliz şahanesi ve de bu rol için çok iyi bir seçim olduğunu her sahnede ispat ediyor. Ana cast'ın gençlik hallerine bayıldım. Andy Garcia ve Cher filmin güzel sürprizleri. Benim canım Preacher'ım Dominic Cooper'ın ilk filmdeki çocuksu halinden eser yok doğal olarak. Amanda herzaman ki gibi çok güzel. 3 babayı saymıyorum, hepsine bayılıyorum. Bu filmi sinemada izlemezseniz üzülürsünüz, sinemada izleyin gelin evde tekrar izleyin, biraz zaman geçsin üzerinden tekrar izleyin, şahsen ben öyle yapacağım. 2 saat değil 5 saat olsa aynı keyifle izlerdim. Şimdiden iyi seyirler...
5 ay önce
sercandevran profil resmi
sercandevran
muhteşem muhteşem muhteşem ... diyecek hiçbir şey yok. hala şansınız varken sinemada izleyin.
6 ay önce

Mamma Mia: Here We Go Again! filmini beğenenler

Mamma Mia: Here We Go Again! filmini içeren raflar

Mamma Mia: Here We Go Again! filmi hakkında ilgi çekici içerikler