Manyak (Maniac) (2012)

Manyak (2012)Maniac

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Suç, Çerezlik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Fransa
Süre
89 dakika
16
7
79
30
Insomniac profil fotoğrafı
Insomniac
Travmatik bir cocukluga sahip olan saplantili bir katilin hikayesi. Ne iyi ne kotu. Turune gore cok daha beterleri oldugunu bilirsek, bu filmde oldukca kan iceriyor. Turu severler begenebilir ama hassas bunyelere tavsiye etmem...
error_outline
3 yıldan fazla önce
omerr profil fotoğrafı
omerr
Herkesin midesinin kaldıramayacağı bir film.
error_outline
3 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Manyaklık dozu yüksek güzel bir yapım. Annesi yüzünden psikolojisi bozulmuş bir çocuğun hikayesi işlenmiş. Gayet güzeldi. Katilin açısından aktarılmasıda farklı bir yaklaşımdı. Kendisini izlettiren bir film. Herkesin midesi kaldırmaz.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
mervyazc profil fotoğrafı
mervyazc
''Manyak''ismi filme tam uymuş.filmi katilin gözünden izlemek,filmi daha ilgi çekici kılmış.katilin iç dünyasını ve dışa yansımasını çok iyi yansıtmışlar.kan ve vahşet severler izleyebilir :)
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Bir manyağın romantizmi buraya kadar olur. Müthiş bir şekilde başlıyor film ve sürükleyiciliğini sonuna kadar sürdürüp ilgiyi hep canlı tutturuyor. Ben baya beğendim eminim ne izliyeceğini bilenler ve daha da fazlasını beklemeyenler beğenecektir ki türe de aşina ve dayanıklı olmak gerek çünkü film başından sonuna kadar kan vahşet içeriyor hatta sonlarda iş biraz çığrından da çıkıyor. Direkt katilin gözünden olayın izlenmesi farklı ve bana göre iyi bir fikir olmuş. Ayrıca Elijah Wood' dan harika bir performans bir manyak katil ancak bu kadar sempatik görünümlü ve bu kadar psikopat olabilir.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
BuseY. profil fotoğrafı
BuseY.
Filmin adı cuk oturmuş gerçekten. Büyük bir heyecanla başladım filme ama heyecanım sonradan yok oldu malesef. Sadece sonunu merak ettiğim için izledim. Sadece iğrençliğiyle aklımda kalan bir film olur.
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce
cinemarty profil fotoğrafı
cinemarty
POV (point of view) tekniği, yani bir oyuncunun gözüyle bakılıyormuş hissi uyandıran çekim tekniği ile çekilen film, bu özelliğiyle diğer filmlerden ayrılıyor. Normalde bu çekim tekniğiyle sıkıcı olması beklenen film, gerilim sahneleri ve genel atmosferiyle kendini izlettiriyor.
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce