Gökten Inen Melek (Mary Poppins) (1964) afişi

Gökten Inen Melek (1964)
Mary Poppins

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
139 dakika
starch Banks ailesi dadılarının işten ayrılmasının ardından çocukları Jane ve Michael ile ilgilenecek yeni bir dadı bulmanın telaşındadır. Bir süre sonra karşılaştıkları Mary Poppins isimli dadı, görünüşünün aksine sürprizlerle dolu bir kadındır. Görevi kabul eden Mary Poppins kısa süre sonra tüm gerçeküstü yeteneklerini sergilemeye başlar. Sihirli güçlere sahip olan Mary Poppins sihirli şemsiyesini kullanarak uçabilmektedir. Süper dadı bu yolla çocukları da mucizevi yolculuklara çıkarmaktadır. Onları farklı maceralara sürükleyen dadının tek şartı bu büyülü yolculuklardan ailelerine bahsetmemeleridir. Ünlü bir müzikal olan Mary Poppins'ten sinemaya uyarlanan film kaynağını Travers'ın aynı isimli kitabından almıştı.

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Çok keyifli bir film. Zamanının Disney havasını tamamen yansıtıyor. Oyuncular çok tatlı. Ailecek varsa çocuklarınızla küçük kardeşlerinizle keyifle izleyebileceğiniz bir film :)
3
neredeyse 2 yıl önce
KlaketKafa profil resmi
KlaketKafa
Cıvıl cıvıl bir film *.* Yenisinin çekilebileceği yönünde haberler okudum, umarım gerçekleşir. Yenisi için benim "dream cast" im: Poppins için Emily Blunt, Bert için de Glee'de Mr. Schuester'ı oynayan Matthew Morrison. İkisinin de müzikal yetenekleri su götürmez.
7
neredeyse 2 yıl önce
damla. profil resmi
damla.
Çok güzel bir müzikal film. Masal gibi. Çocukluğuma döndüğümü söyleyebilirim :D
2
2 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Bunu izleyenler, filmin hikayesini de izlemeli.. http://www.frameby.com/movies/saving-mr-banks-2013
2
3 yıldan fazla önce
sanemg profil resmi
sanemg
Çocuklar için harika. Ben de bayıldım bu arada.
0
neredeyse 4 yıl önce

Mary Poppins filmini beğenenler

Mary Poppins filmi hakkında ilgi çekici içerikler